Erkekler Nelerden Hoşlanır? Erkeklerin Hoşlandığı Şeyler Ve Erkekleri Tavlama Yolları

Erkekler Nelerden Hoşlanır? Erkeklerin Hoşlandığı Şeyler Ve Erkekleri Tavlama Yolları

Erkekler nelerden hoşlanır sorusuna yanıt mı bulmak istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz; çünkü makalemizi, bu sorunuza yanıt verebilmek adına hazırladık. Kim bilir belki bu bilgiler sizin için birer tüyo olur ve böylece hayatınızın erkeğini elde etme yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.
Ama unutmayın: sadece erkekleri etkilemenin yollarını uygulayarak kendinizden ödün de vermemelisiniz. Aksi halde onun mutlu; sizin mutsuz olduğunuz bir ilişkiye yelken açarsınız ki bu durum bir zaman sonra, yaşamayı çok istediğiniz şeyden uzaklaşmanıza neden olur.
Bu nedenle ne yaparsanız yapın;kendinizden ödün vermeyin. Fedakarlıkla kendinizden uzaklaşmayı birbirine karıştırmayın. Bu ipuçlarını da verdiğimize göre artık genel anlamda erkeklerin hoşlandığı şeylerden söz etmeye başlayabiliriz.

Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Erkekler nelerden hoşlanır sorusundan önce şunu sormalıyız; erkekler nelerden hoşlanmaz? Bu noktada ilk olarak, erkeklerin sevmediği kadın tipinden söz etmeliyiz. Hatta onların bu kadınlardan korktuklarını dahi söyleyebiliriz. Peki kim bu erkeklerin gözünü korkutan grup?
Çok şaşıracaksınız belki ama, bir kadının gözü, partnerinden başka kimseyi görmüyorsa, o erkek bu durumdan hiç hoşnut değil demektir. Sebebine gelince: Bu kadınların kendilerine bağımlı olduğunu düşünürler. Ve sürekli onlarla ilgilenmek zorunda kalacakları için nefes alamazlar. Yaşadıkları ilişki onları boğar…
Son dönemlerin çok klişe bir sözü var ki o da kişisel alan… Sadece sevgilinizi, eşinizi ya da henüz hayatınızda yer edinmemiş erkek arkadaşınızı düşünerek ve zamanınızı onunla geçirmek isteyerek, onun kişisel alanına girmeyin. Sizin de bir kişisel alanınız olsun…
Erkekler Nelerden Hoşlanır

Erkeklerin hoşlandıkları şeyler arasında, onlardan fikir ya da yardımlar almanız da yer almaktadır. Aslında asıl yapmanız gereken, ona erkek olduğunu hissettirmektir. Var sayalım ki patronusunuz ve ona bilmişlik taslıyor ya da emirler yağdırıyorsunuz…
Emin olun ki onun sizinle arasındaki ilişki, patron çalışan ilişkisinden öteye gitmeyecektir. Egoları gereği birlikte oldukları kadından daha iyi ve üstün olmaya çalışan erkeklerin doğasına karşı çıkamayacağınıza göre, siz de doğanın kanunlarına uyum sağlamayı esas almalısınız.

Erkekler nelerden hoşlanır sorusuna verebileceğimiz bir diğer yanıt ise kendi kararlarınızı kendinizin vermesi gerektiği gerçeğidir. Evet bilmişlik yapan kadınların erkekler tarafından sevilmediği doğru. Ama kendi başına hiç bir şey yapamayan ve kendi kararlarını veremeyen kadınlar da erkeklerin zorlanmasına neden oluyor.
Unutmayın: O sizin anne ya da babanız veya bakıcınız değil. Karar verme mekanizmanız ise hiç değil… Şöyle bir düşünün: İlişkiniz iyi gider ve birlikteliğinizi evlilik ile taçlandırırsanız, bir de hayatınızı bir bebekle süslerseniz, kendi kararlarını veremeyen siz, o bebeği nasıl büyüteceksiniz? Aman bu hatayı sakın ola yapmayın.

Erkeklerin Hoşlandığı Şeyler

Erkeklerin hoşlandığı şeyler arasında, onlarla arkadaş olmanın yanında, onlara kadınlık yapabilecek bir kadın da yer almaktadır. Unutmayın ki siz onların nelerden hoşlandığını, onlarla arkadaş olmak için öğrenmeye çalışmıyorsunuz…
Elbette ki bir erkeğin bir çok arkadaşa ve hatta bir de anneye ihtiyacı var. Tabi bir de eşe ihtiyaçları olduğunu unutmamak gerekir. Arkadaş bulmak ve onunla selamlaşıp iki kelam hal hatır etmek hiç de zor değil ama eş bulmak ciddi anlamda sorumluluk gerektiren bir karardır.
Erkeklerin Hoşlandığı Şeyler

Dolayısı ile önce ona eş; sonra da onunla arkadaş olmalısınız. Şimdi size bir örnekle ne demek istediğimizi daha iyi anlatmaya çalışacağız. Var sayalım ki erkek arkadaşınız ya da eşiniz sporu çok seviyor. Tuttuğu takımın maçı var. O da birasını eline almış, televizyon karşısında uzanmış; hem içip, hem de göbeğini kaşıyor…
İş bu ya siz de aynı takımı tutuyor ve siz de futbolla ilgileniyorsunuz. Bu nedenle siz de diğer koltuğa uzanmış, elinize biranızı almış;hem içiyor hem de göbeğinizi kaşıyorsunuz… Şimdi bir düşünün: erkek arkadaşınız ya da eşiniz, onunla aynı ilgi alanına sahip olduğunuz için sizden bu nedenle mi hoşlanacak?

Emin olun ki hayır. Sizi kendinden ve kendi cinsinden biri gibi görecek. Ve kısa bir zaman sonra da etkilendiği kadın artık ilgisini çok da fazla çekmemeye başlayacak. Sakın ha, sırf onun gözüne girmeye çalışırken, gözünden daha fazla düşmeyin. Unutmayın, siz bir kadınsınız. O da bir erkek…

Erkekleri Tavlama Yolları

Erkekleri tavlama yolları hakkında bilgi verirken, onların bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlandıklarını da belirtmeden geçmemeliyiz. Bu noktada, erkekler nasıl kadınları sever başlıklı konumuzu da okumanız önerisinde bulunabiliriz.
Ancak burada da bir uyarı yapmadan geçemeyeceğiz ki o da bir erkeğin, dışarıdan bakıldığında el bebek gül bebek bir kadınla bir ömrü paylaşmak istemeyeceğidir. Bu aşamada onun bakış açısını anlayabilmek adına yine evlendiğinizi var saymanızı istiyoruz.

O birlikte olmayı çok istediğiniz adam sizin elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmadığınız düşüncesine kapılırsa, evlendiğinizde evinizin işini ve yemeklerinizi kimin yapacağını düşünüp bir adım eri atmaz mı? Siz yapmazsanız kendisi yapmak zorunda kalacak. Ya da bir başkasının gelip evinizin işini yapmasını izleyecek.
Sizce hangi erkek bunu ister? Dolayısı ile güzel ve bakımlı olmaya çalışarak onu etkilemeyi hedeflerken, elinizin iş tutmadığı izlenimini de ona kesinlikle vermemelisiniz.

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı kadın tipi ise takıntılı kadınlardır. Ve takıntılarınızı genellikle sizin istediğiniz ama onun istemediği şeyleri dile getirdiğinizde yüzünüze vururlar. İsterseniz hemen ne demek istediğimizi anlatmaya çalışalım.
Yine var sayalım ki bir erkekle yeni bir birlikteliğe başladınız ve daha onu tam anlamı ile tanıyıp birlikte vakit geçirmeden evlilikten konuşmaya başladınız. Bu noktada sizin takıntılı olduğunuzu söyleyecektir ve gerçekten de bu denli aceleci olmamalısınız.

Ancak birlikteliğinizin üzerinden 2 sene geçmiş olmasına karşın hala kendisi evlenmekten söz etmiyor ve konuyu siz açtığınızda da sizi takıntılı olmakla suçluyorsa, sizin ondan bir an önce uzaklaşmanız gerekmektedir.
Zaten onun da amacı sizinle olabildiğince zaman geçirip, ardından da sizden uzaklaşmak, ilişkinize son noktayı koymaktan ibarettir.

Erkeklerin Etkilendiği Şeyler

Erkeklerin etkilendiği şeyler konusunda Google üzerinden de araştırma yapabilir ya da sitemizde bulunan benzer konuları gözden geçirebilirsiniz. Araştırmalarınız esnasında göreceksiniz ki, erkekler aslında çözülmesi çok kolay varlıklardır.
Onları elde etmek ve elde tutmak ise sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Ancak bunu mutlaka yapmayı gerçekten istemelisiniz. Sizlere daha önce efsane aşklar hakkında bilgilerden söz ettik ve bu aşkları kimlerin yaşadığına da kısaca değindik.
Ve bu esnada da gördük ki insan aşık olursa, aşkı için yönettiği ülkenin kaderini dahi değiştirebilir. Siz neden hayatının aşkına bunu yaptırabilen kadınlardan olmayasınız ki? Bunu başaranlar sizden çok mu daha akıllı?
Erkeklerin Etkilendiği Şeyler

Ancak erkeklerin aklında, evlenilecek kızlar ve eğlenilecek kızlar ayrımının her zaman olduğunu da unutmamalısınız. Bunu özellikle hatırlatma gereği duyuyoruz çünkü istediği erkeği elde edebilmek adına kendi değerlerini yok sayan kadınların sayısının çok fazla olduğunu iyi biliyoruz.
Ancak unutmayın, bir erkek istediği her şeyi istediği zaman elde edebiliyorsa, daha fazlası için çaba sarf etme ihtiyacını asla hissetmeyecektir. Erkeklerden söz ediyoruz. Özgürlüğünden asla ödün vermek istemeyen, kendince güçlü karakterlerden. Sizinle olmak için nedenleri olmalı değil mi?

Eski Yorumlar
  1. melek kaluç

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.