Başak Burcu Bu Hafta 5-11 Haziran – 29 Mayıs-4 Haziran

Başak burcu bu hafta MaviBoncuğum takipçilerinin merceği altında. Ne kadar başarılı olacak? Yalan söylemesi gerekecek mi? İnsanlar yalan söylediğini anlayacak mı? Temizliği çok seven ve düzene büyük önem veren Başak burcu yakınları da kendisi gibi bu soruların yanıtlarını merak ediyor.

Başak burcu bu hafta mutlu olacak mı? Mutsuzluğundan dolayı insanları mı suçlayacak? Sağlığı nasıl olacak? Tüm bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası için size farklı öneriler vererek uyarılarda bulunacağız. Dikkate alırsanız haftanızın daha iyi geçeceğini söyleyebiliriz.

Hande Kazanova, Nuray Sayarı, Mine Ölmez, Zeynep Turan, Vedat Delek… gibi başarılı astrologlar da gerek katıldıkları televizyon programlarından, gerekse de kendi sosyal medya hesaplarından Başak burcu haftalık burç yorumları yapıyorlar. Takipte kalabilirsiniz.

Başak burcu hakkında daha önce yaptığımız paylaşımları aşağıdaki başlıkları tıklayarak gözden geçirebilirsiniz.

Başak burcu 2023 yorumu
Başak burcu 2024 yorumu
Başak burcunun özellikleri
Başak burcu kadınının özellikleri
Başak burcu erkeğinin özellikleri

Başak Burcu Bu Hafta

Başak burcu bu hafta hangi alanlarda sürprizlerle karşılaşacak? Yaşayacağı tehlikeli durumlar neler? Bu durumları nelere dikkat ederek aşabilir? Eğer bu soruların yanıtlarını bilirseniz haftayı daha temkinli geçirebilir ve sorunları da daha kolay aşabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Yorumları

Başak Burcu Bu Hafta

Başak burcu bu hafta hangi konularda dikkatli olursa daha iyi bir hafta geçirebilir? Kimlerle iletişim kurarken dikkatli olmalı? Her hafta bu sayfayı sadece bir kere ziyaret ederek, o hafta ile ilgili gelişmeleri gözden geçirebilir ve kendiniz için daha güzel bir hafta geçirebilirsiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 5-11 Haziran 2023

Başak burcu bu hafta 5-11 Haziran 2023 haftasında planlarınız dahilinde olan çeşitli alışverişler ya da hediyelerden dolayı memnuniyet hissedebilirsiniz. Akrabalarınızdan bir şeyler alabileceğiniz gibi işiniz nedeniyle malzeme temini de gerçekleştirebilirsiniz.

Beklemediğiniz bir servet ya da kazanca şaşırabilirsiniz. Sevdiğiniz insanları şaşırtmak ya da memnun etmek için neler yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Siz aşkta özgün olan; duygularınızı göstermek konusunda da özel bir duruma sahipsiniz.

Başak burcu bu hafta 5-11 Haziran 2023 haftasında akraba çevrenizden ya da yakın arkadaşlarınızdan biri ile ilgili bakım ya da tedaviye ihtiyaç duyabilirsiniz. İnatçılık belirtileri göstermeye meyilli erkeklerle olan temaslarınızda zor durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta arkadaşınız ya da tanıdığınız bir kişi, davranışları ve yorumları ile sizi hayal kırıklığına uğratacak. Meşgul olacağınız işlerde iyi bir gelişme ve yükselme kaydedebilirsiniz. Yakın geleceğiniz için önemli planlar yapacak, hazırlayacak ve organize edeceksiniz.

Başak burcu erkeği, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Gelecekteki toplantı, ortak iş ve etkinlikleri planlayabilirsiniz. Önemli belgeleri halletmek için uygun bir haftadasınız.

Başak burcu kadını, hassas, endişeli ve duygusal olabilirsiniz. Bu nedenle insanlarla olan ilişkileriniz karmaşık bir hal alabilir. Önemli olaylar aile, çocuklar ya da akrabalarla ilgili olarak gündeme gelebilir.

Başak Burcu Bu Hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023

Başak burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında finansal sorunları çözmekle ilgili bazı beklenmedik ya da istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel şirket, devlet yetkilileri, banka ya da idari temsilcilerle görüşmeler yapmanız gerekebilir.

Arkadaş ya da akrabalarınızın hayatındaki parasal zorlukları çözmeye çalışmak yerine artık kendi sorunlarınızla uğraşmalısınız. Beklemediğiniz ya da garip bir şekilde ortaya çıkacak tanıdığınız bir kişiyi dikkatle izlemelisiniz.

Başak burcu bu hafta 29 Mayıs-4 Haziran 2023 haftasında hayatınıza yeni giren bir kişinin kişisel ya da profesyonel işlerinize olumlu etkisi olacaktır. Dolayısı ile onu ihmal etmemelisiniz. Siz ya da ailenizin sahip olduğu mülkle ilgili konularda plan ya da beklentileriniz gelişebilir.

Beklenmedik bir ev kazası, acil onarım gerektiren durumlar,komşu ya da kurumlarla yaşanan anlaşmazlıklar… gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki genç ya da çocukların istek ya da kaprislerine karşı dikkatli olun. Onları duygusal karar ve tepkilere çevreleri sevk edecektir.

Başak burcu bu hafta düşüncesizce davranarak yaşamınızı tehlikeye sokacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elde ettiğiniz bilgiler, kurduğunuz temaslar neticesinde hayatınızda yapmak istediklerinize dair daha net bir fikre sahip olabilirsiniz.

Duygularınızın değil sezgilerinizin peşinden gitmeniz gereken bir haftadasınız. Sıkı çalışarak, iradenize güvenir ve hırslı olursanız çok şey başarabilirsiniz.

Başak burcu erkeği, geleceğiniz için zor ama önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Bir mahkeme ya da dava ile uğraşıyorsanız yeni bir gelişim aşamasına geçebilirsiniz. Çalışmalarınızın gelişiminde ilginç olaylar sizi bekliyor.

Başak burcu kadını, evinizde önceden yarattığınız konfor, hoş şeyler içeren aktiviteler gibi konularla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygusal olarak bir şeyi ya da birini özleyebilirsiniz. Keyifli toplantılara katılabilir; ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 22-28 Mayıs 2023

Başak burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında aşka dair romantik ilişkiler kurmak ya da geliştirmek için şanslı olacaksınız. Yeni bir partner arayışındasınız bunu yalnızca yaşadığınız şehirle sınırlı tutmayın. Yaş, milliyet, din, meslek… gibi kalıplara takılıp kalmayın.

Kaderinizi, hayallerinize ve arzularınıza göre şekillendirmek için sınırlı girişimlerde bulunmadan önce biraz takipte kalmak daha doğru olabilir. Hayatın güzel taraflarını görebilirsiniz. Ancak genel olarak acelekarar ve eylemlerinizin sonucu olacak hoşunuza gitmeyen şeyler de yaşayabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta 22-28 Mayıs 2023 haftasında büyük sorun ve sıkıntıları çözmekten kaçınmalısınız. Çünkü bunun için henüz gerekli destek, enerji ve paraya sahip değilsiniz. Arkadaşınız olan ya da öyle gördüğünüz kişilerle parasal ilişkilerinizde dikkatli olun.

Aksi halde bir hayal kırıklığı ya da para kaybı gibi tehlikeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ev içindeki sorunlarla ilgili aile içi bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizdeki bir kişinin evdeki sorumluluk ve görevlerini yerine getirme konusunda isteksizliği sorunlara neden olabilir.

Başak burcu bu hafta davranışlarınıza çok dikkat etmelisiniz. Hiç bir bilgi ve deneyime sahip olmadığınız konularda harekete geçmemelisiniz. Seyahat şansınız olabileceği gibi farklı mesafelerden insanlarla olan ilişkileriniz de olumlu anlamda desteklenecektir.

Başak burcu erkeği, ev işlerine daha ciddi bir şekilde dahil olmanız gerekebilir. Evdeki bir çok iş nedeniyle harekete geçmeniz gerekebilir. Ertelemeniz halinde diğer aile üyeleri ile aranızda bazı çatışmalar yaşanabilir.

Başak burcu kadını, bazı fikir ve arzularınız konusunda kendinizi kandırma eğilimine sahip olabilirsiniz. İnatçı olmak yerine bu konuları bilgili ve deneyimli kişilerle konuşmalısınız. Bu haftayı, önemli bir belge, sözleşme ya da alacağınız bir davetle hatırlayabilirsiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 15-21 Mayıs 2023

Başak burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında, aldığınız her habere, duygusallığınız nedeniyle tepki verebilirsiniz. Bazı şeylere sevinmek için karşınıza çok sayıda neden çıkabilir. Fakat yanlış ya da doğruluğu netleşmemiş bilgiler nedeniyle zor bir durumda da kalabilirsiniz.

Bir kişi ile aranızda, karşılıklı hakaretleriniz nedeniyle ciddi çatışmaya neden olabilecek, aleyhinize yapılacak dedikodu ve kötüniyetli yorumlara sebebiyet verebilecek hoş olmayan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Dikkatli ve mantıklı olmalısınız.

Başak burcu bu hafta 15-21 Mayıs 2023 haftasında, bir başkasının, sizin ev ve aile ilişkilerinize olan etkisi sınırları aşabilir. Ve siz, bu tür davranışlara çok sert tepki ile karşılık verebilirsiniz. Bu kişinin akrabanız ya da herhangi başka biri olmasını da pek önemsemeyebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta önemli görüşmeler, sınavlar, sunumlar… yapmanız gerekebilir. Bununla birlikte, geleceğinizle ilgili çok ciddi kararlar da verebilirsiniz. Ailenizde önemli olay ya da planların değişimine ilişkin durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu erkeği, profesyonel ya da ticari görevlerinizi sorumlu ve doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekebilir. Partnerinizle keyifli anlar paylaşabilmek için ona yeterince zaman ayırdığınızdan emin olmalısınız. Bu hafta önceliklerinizi doğru bir şekilde planlamalısınız.

Başak burcu kadını, kısa mesafeli bir yer deolsa seyahat etmek isteyebilir ve ve hatta seyahat edebilirsiniz. Önemli olan bu seyahat sırasında hissedeceğiniz mutluluktur. Ne kadar mesafe kat edeceğiniz değil. Sizin için değerli olan bir şeyi kaybedebilir ya da bir yerde unutabilir ve bir daha bulamayabilirsiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 8-14 Mayıs 2023

Başak burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında farklı mesafelerden insanlarla temasınız daha çok olacak. Bu sayede kişisel ya da profesyonel planlarınızı daha kolay uygulayabileceksiniz. İnsanların hayatınızdaki varlıkları sizin için faydalı bir etki yaratacak.

Yeni tanıdığınız insanlar size önemli ve faydalı bilgiler verebilirler. Önceki haftalarda başlayan sağlık sorunlarınız varsa bu hafta tedavi ve iyileşme için uygun olacaktır. Sorunlu ya da çekişmeli ilişkilerinizde yeniden uyum sürecine girebilirsiniz. Fakat taviz veren sadece karşı taraf olmamalı.

Başak burcu bu hafta 8-14 Mayıs 2023 haftasında geçmişinizde kalan olay yada kişilerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Planlarınızı uygulamanız konusunda bir gecikme ya da duraklama yaşayabilirsiniz. Ancak bunun için de geçerli iyi bir nedeniniz olacaktır.

Beklenmedik durumlarla karşılaşmanız, işinizin değişmesine ya da yeniden düzenlemenize sebep olabilir. Aileden biriyle gerçekleştireceğiniz mali anlaşmalarda başarılı olabilirsiniz. Hatta elinize geçen para şaşırmanıza neden olabilir.

Başak burcu bu hafta çok dikkatli olmalısınız. Sağlığınızı ya da yaşamınızı tehdit edebilecek riskler almaktan yada küstahça davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Ne kadar genç ya da enerjik olursanız olun, akıllıca davranmanız gereken durumlarla test edileceksiniz.

Başak burcu erkeği, birisinin sizi aldatma, yanlış bilgilerle yanıltma… girişimlerinin hedefi olabilirsiniz. Olabildiğince dikkatli olmalısınız. Fakat şüpheci de olmayın. Önemli bilgi ve belgeleri dikkatli bir şekilde saklamalısınız.

Başak burcu kadını, son günlerde ortaya çıkan sorunların çözümü konusunda barışçıl olmak durumunda kalacaksınız. Çocuklarınızın ve torunlarınızın davranışlarına dikkat etmelisiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 1-7 Mayıs 2023

Başak burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında alacağınız bir beklenmedik haber ya da bir arkadaş veya akrabanızdan gelecek bir teklif nedeniyle şaşırabilirsiniz. Yeni tanıdıklar edinebileceğiniz bu hafta, onlar sayesinde hayatınıza ilginç duygu veya planlar dahil olabilir.

Hayatınıza yeni şeyler ya da hareketlilik getirecek insanlarla ilgili ilginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. Online olarak alacağınız bir belge ya da uzaktan gelecek bir haberle memnun olabilir veya şaşırabilirsiniz. İş hayatınız açısından çok yoğun bir hafta olacak. Ama sonuçlar sizi tatmin etmeyecek.

Başak burcu bu hafta 1-7 Mayıs 2023 haftasında işle ilgili memnun olmadığınız konularda, isterseniz daha fazlasını başarabileceğinizi biliyorsunuz. Geçmişten gelen ve herhangi bir nedenle ilgili ya da yararlı bir işe veya iş yerine geri dönebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta sevdiğiniz kişilerle bir araya gelebileceğiniz farklı nedenler, toplantılar, davetlerle karşılaşabilirsiniz. Başka bir şehir, ülke ya da dine mensup biriyle tanışabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İşte yeni bir pozisyon elde edebilir, yeni bir göreve başlayabilir, yeni ürünler yapmak için fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Bir belge almak ya da farklı bir yerleşim yerinden biriyle konuşmak gibi nedenlere bağlı olarak seyahat edebilirsiniz. Farklı nedenlere bağlı olarak birinden ayrılabilirsiniz. Aşk ve arkadaşlıklarınızla ilgili pek çok duygu ve güzel deneyimlerle karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu erkeği, iş ya da önemli ailevi konularla ilgili bir onay ya da bir teklif alabilirsiniz. Elinizebir yerden ek gelir geçebilir ya da bir yerden beklemediğiniz bir para alabilirsiniz.

Başak burcu kadını, telefonla ya da online olarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Yararlı ya da merak uyandıran bilgiler konusunda birbirinizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Evde önemli bir olay ya da değişiklik yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Bu Hafta 24-30 Nisan 2023

Başak burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında ailenizde bir sorun ya da durumu çözmek adına daha iyi bir hafta olabilir. Bununla birlikte önemli bazı haberler alabilirsiniz. Ailevi ihtiyaçlarınızla ilgili beklenmeyen harcamalar yapmanız gerekebilir.

Başak burcu bu hafta 24-30 Nisan 2023 haftasında romantik geziler yapabilir, deneyimler edinebilir, sanal romantik yazışmalar ve online sohbetlere katılabilirsiniz. Eşiniz nedeniyle adres değişikliği kararı vermeniz adına uygun bir haftadasınız. Ev ya da ailenizi ilgilendiren haberleri yakından takip edin.

Başak burcu bu hafta evinizin dışından kişilerle yaşadığınız sorunların nedeni ailevi ilişkileriniz ya da daha önce yaşadığınız hoş olmayan olaylarla bağlantılı olabilir. Arkadaşlarınızla iletişim kurarak hem eğlenebilir hem de rahatlayabilirsiniz. Ailenizle paylaşamadığınız şeyleri arkadaşlarınızla paylaşmaktan keyif alacaksınız.

Başak burcu erkeği, çok cesur, akıllı ve gerçekçi planlarınız olacak. İradenize yeterince sahip olursanız mutlu olacağınız bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu kadını, arkadaşlarınız ve akrabalarınızla daha fazla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Ailedeki çeşitli konular gözönünde bulundurulduğunda tartışacak yeterince konunuz olacaktır.

Başak Burcu Bu Hafta 17-23 Nisan 2023

Başak burcu bu hafta 17-23Nisan 2023 haftasında, özellikle de hafta başında, Ay’ın pozitif etkisi ile sarmalanacaksınız. İç gücünüz iyi olacak. Özgüveniniz ise daha da iyi olacak. Çevrenizdeki insanlara karşı kibar davranabilirsiniz. Konuşma tarzınız ile pek çok sorunu çözebilirsiniz.

İşinizde, ekibinizin de desteği ile zor kararlar verebilirsiniz. Tasarruf ve harcamalarınız arasında kontrol sağlayabilirsiniz. Ve böylece tasarruflarınız bir miktar artabilir. Paranızı, ev ve ofisinizi yenilemek için alacağınız bazı şeylere harcayabilirsiniz. Evdekihuzur için açık sözlülüğünüzden taviz vermelisiniz.

Başak burcu bu hafta 17-23 Nisan 2023 haftasında partnerinizle evlilik kararı alabilirsiniz. Öğrenci iseniz ve kabul edilmek istediğiniz bir yer varsa iyi haberler alabilirsiniz. Haftanın son bir kaç günü işinizde daha enerjik olabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir, işlerinizi zamanında bitirebilirsiniz.

Tüm bunlar özgüveninizin artmasını sağlayacaktır. Bazı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz ve bunların avantajlarını yakın gelecekte görebilirsiniz. Ev ve iş yerinizi yenileme kararını, yaratıcılığın kullanıldığı her yerde verebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta iyi bir yatırımcı olabilirsiniz. Geçmiş yatırımlarınızdan iyi karlar elde edebilirsiniz. Böylece finansal sağlığınız güçlenebilir. İş arıyorsanız uygun bir iş bulabilirsiniz. Bekarsanız ruh eşinizi bulabilirsiniz. Partnerinizle kaliteli anların tadını çıkartabilirsiniz.

 Başak Burcu Bu Hafta 10-16 Nisan 2023

Başak burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında işinizde pek çok şey başarabilirsiniz. Bunun için biraz hırs, biraz da enerji harcamalısınız. Meslektaşlarınız, müşterileriniz ya da iş ortaklarınızla olan ilişkileriniz açısından önemli bir dönemdesiniz.

İlişkilerinizde yeni şeyler keşfetmeye çalışabilirsiniz. Gelişeceksiniz. Elde ettiğiniz sonuç ve başarılara güvenmeyebilirsiniz. Kariyerinizde pozisyon değişimi, yeni bir faaliyete başlamak, yeni pazarlar keşfetmek…ile ilgili olaylar yaşayabilirsiniz.

Başak burcu bu hafta 10-16 Nisan 2023 haftasında, sizinle farklı bir yerde yaşayan bir kişi ile aşk ilişkinizin gelişimi konusunda sabırsız olabilirsiniz. Ya da özel bir beklentiye sahip olabilirsiniz. Bir çocuğun sağlığı ile ilgili özel dikkat gerekebilir.

Başak burcu bu hafta aile, akraba ya da arkadaş çevrenizle yapacağınız sohbetlerin ana konusu, aileden birinin özel ya da profesyonel hayatı olabilir. Bu haftayı, okuduğunuz ya da çalıştığınız alanda kendinizi kanıtlamak için kullanmalısınız. Edindiğiniz bilgi ve becerilerinize dayalı bir büyüme dönemindesiniz. Bu değerli zamanı boşa harcamamalısınız.

Başak burcu erkeği, kariyerinizde, sosyal ve politik hayatınızda ilerlemek ve gelişmek için uygun zamanlara sahip olacaksınız. Şans karşınıza çeşitli şekillerde çıkabilir. Ancak onu, koşulları kabul etme ve kullanma isteğinize bağlı olarak kullanabileceksiniz.

Başak burcu kadını, gelecek planlarınız için faydalı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Çok fazla heyecana kapılmayın. Hayatınızdaki yeni olasılıklara akıllıca bir bakış açısı ile yaklaşın.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.