Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? Etkileyen Şeyler

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir? Etkileyen Şeyler

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Pek çok kişi bu sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. Ve her birinin de önemli nedenleri var… Bazı kadınlar bekarlar ve hayatlarında bir erkek olması adına erkekleri etkilemek ve alternatiflerini arttırmak istiyorlar. Bazı kadınlar ise evli ama etrafta çok fazlauyaran bulunması dolaysı ile eşlerini ellerinde tutmayı amaçlıyor.

Bir de bir erkekten hoşlanan ancak utangaç ve kendini ifade etmekte zorlanan kadınlar bulunuyor. Onlar da hoşlandığı erkeğin ilk adımı atması adına onu yüreklendirmek adına, nasıl etkileyebileceklerini öğrenmek istiyorlar. Ve haklılar. Kısa zaman içerisinde bir erkeğin kalbi bir başka kadın için atmaya başlayabilir.

Ancak her erkeği aynı kefeye koymayacağımızı ve çok sadık erkeklerin de bulunduğunu belirtmeden geçemeyiz. Fakat yine de elinizi çabuk tutmak iyidir. Siz ona sinyali verir ve ondan geri dönüş beklersiniz. Yine ilk adımı o atacaktır. Ancak sizin yüreklendirmenize ihtiyacı olabilir. Peki o halde erkekleri etkilemenin yolları nelerdir?

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Bir erkeği etkilemenin ilk ve belki de en önemli yolu, onu etkileyen kokular hakkında bilgi sahibi olmaktır. Ülkemizde saç bakımı, vücut bakımı ve parfüm yapımında sık sık kullanılan lavanta, erkekleri etkileyen kokular arasında ilk sırayı alıyor.

Erkekleri Etkileyen Şeyler Nelerdir

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir

Sonrasında ise balkabağı yer alıyor… Balkabağı ile hazırlanmış kokular bulamasanız dahi yakın temasta bulunacaksanız eğer onunla birlikte olmadan önce balkabağı ile hazırlanmış olan tatlıların tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. Lavanta kokusunu kullanabilmeniz ise zaten oldukça kolay olacaktır…

Erkekleri etkilemenin yolları arasında yer alan diğer unsur ise oldukça ilginizi çekecek… Bir çocuk düşünün. En çok annesine ne zaman yakın olur? Korktuğunda öyle değil mi? Genellikle söylediği ilk kelime “Anne” olur. Bir erkeğin ise eşine en yakın olduğu an korktuğu andır.

Bu nedenle onu iyi analiz edip nelerden korktuğunu öğrenmenizin sonrasında, bu korku unsurunu onda uygulayabilir; ardından da bu durumla hiç alakanız yokmuş gibi onun yanında durabilir; ona yakın olabilirsiniz… Fakat aman! Bunun planlı bir durum olduğunu kesinlikle fark etmemeli…

Erkekleri etkileyen renkler arasında ise ilk sırada kırmızı geliyor. Eğer gözlerinizi kızartabiliyorsanız ne ala. Çünkü gözlerinin kızarık olduğunu gördüğü eşinin, doğurganlık döneminde olduğunu içgüdüleri ile algılayabilen erkek, eşinin yanında duruyor. Ama gözlerinizi kızartabilme gibi bir yeteneğe sahip değilseniz yapmanız gereken şey, olabildiğince kırmızı kıyafetler giyinmek. Bu kıyafetlerin dar olması ise elbette daha etkileyici olacaktır…

Yapılan bir araştırmaya göre, erkekleri etkilemenin yolları arasında yer alan diğer bir unsur da kol uzunluğunun olabildiğince fazla olması. Bununla ilgili bir şey yapamazsanız ya da kollarınız uzun değilse dahi kollarınıza, spor yaparak şekil verebilmeniz mümkün. Bunun da erkekleri etkilemenin yolları arasında yer aldığı belirtiliyor çünkü…

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Kıyafetlerinizin takım olmasının da önemi oldukça büyük. Takım kıyafet giyen kadınların zevkleri, erkekler tarafından daha çok beğeniliyor. Etkilemek istediğiniz erkek, sizin sadece mont ve pantolonunuzu görecekse bunlar takım olmalı. Yok montunuzu çıkartacaksanız ve bluz – pantolon ile kalacaksanız, her ikisi de takım olmalı. Daha fazla şey görecekse, onların da takım olmasının gerekliliğini belirtmemize herhalde gerek yoktur… 🙂

Bir Erkek Kadında Nelerden Etkilenir?

Bir erkek kadında nelerden etkilenir? Her zaman zayıf kadınların erkeklerin ilgisini çektiğini düşünüyorsanız ve sadece bu nedenle sıfır beden olmanın derdinde iseniz yanlış yoldasınız. Çünkü erkekler daha çok kıvrımlı hatlardan etkileniyor. Ve içgüdüleri onlara, bu şekildeki kadınların daha doğurgan olduğunu fısıldıyor. Böyle olunca, erkekleri etkilemenin yollarından bir tanesi daha uygulanmış oluyor…

Bir erkeği etkilemenin, aslında hiç de sanıldığı kadar zor olmadığını da belirtelim. Şöyle ki Etrafında dolaşmanız, zaman zaman onunla göz kontağı kurmanız, onu etkilemek için yeterli bir davranış olacaktır.

Eğer ki etkilemek istediğiniz erkeğin fiziksel ya da ruhsal özelliklerinden bazıları size benziyorsa, siz doğuştan şanslısınız… Çünkü, erkekler, kendilerine benzeyen kadınlardan, daha fazla etkileniyorlar…

Bir erkek kadında nelerden etkilenir? Hiç bir erkek sürekli asık suratlı, somurtkan kadınları sevmez. Gülümsemek her zaman etkileyicidir. Ama yüksek sesle kahkaha atmak, gülümsemekten de etkileyicidir. Ancak sadece kahkaha atmak adına da her şeye gülen bir gereksizlik izlenimi yaratmamalısınız elbette…

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir sorusunun son yanıtını ise şu şekilde verebiliriz: Örneğin, bluzünüzün içinde bulunan giysilerin askılarını, yanlışlıkla, bluzünüzün yakasından çıkartabilirsiniz. Ya da düşük belli pantolonunuzun belini, farkına varmadan düşürebilirsiniz. Bir erkeği, bundan daha çok ne etkileyebilir? Erkekler nasıl kadınları sever? Yanıtları burada da bulabilirsiniz.

Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz?

Bir erkeği nasıl etkilersiniz? Bu sorunun yanıtlarını bir de maddeler halinde, şu şekilde verelim:

• Her şeyin öncesinde özgüveniniz olmalı. Yani kendinizi sevmeli, kendinize güvenmeli ve değer vermelisiniz. Böylece etrafınıza yayacağınız enerjiden sadece bir erkek değil herkes etkilenecektir. Ancak bu aşamada erkekler güçlü kadın mı sever başlıklı konumuzu da mutlaka gözden geçirmelisiniz.

• Ortak ilgi alanlarına sahip olmak her insan tarafından istenen birdurumdur. Dolayısı ile etkilemek istediğiniz insanı gözlemleyin ve nelerden hoşlandığına dikkat edin. Ardından da o konu hakkında bilgi sahibi olup biraz sohbet edin. Zaten ortak bir ilgi alanınız varsa çok şanslısınız demektir.

Bir erkeği nasıl etkilersiniz? Elbette vücut dilini kullanarak…Bunun için ilk olarak onunla temas etmeli; küçük dokunuşlarda bulunmalısınız. Ancak bunu özellikle yaptığınızı da fark ettirmemeniz önemli. Başarabilirseniz, hem heyecanlanacak hem de kendisini kontrol altına aldığınız mesajını ona iletmiş olacaksınız.

• Onunla oyunlar oynayın. Ve bu sırada size biraz kızmasını sağlayın. Örneğin ikiniz de araba ya da bisiklet kullanıyorsanız yarışabilirsiniz. Bu şekilde sizinle her şeyi paylaşabileceğini hissedecek ve sizinleyken hayatın sıkıcı olmayacağı gerçeğini kabul edecektir.

• Biraz gizemli olun. Her bilgiyi onunla direk paylaşmayın. Bırakın size sorsun. Sizi sorgulasın… Siz nasıl ki bir insanı tanımak için zamana ihtiyaç duyarsanız, onun da aynı şeye ihtiyaç duyduğu gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

• Onu etkilemek istediğiniz için ona sevimli ve uyumlu kadın şeklinde görünme planınız varsa bu plandan hemen vazgeçin. Her istediğine evet demeyin. Her şeyin öncesinde sizin de bir alanınız olduğunu bilmeli. Aynı zamanda bu şekilde kolay elde edilen bir kadın olarak göründüğünüzü ve erkeklerin de bu durumdan hiç hoşlanmadığını unutmayın.

Erkekleri Etkileyen Şeyler Nelerdir?

Erkekleri etkileyen şeyler nelerdir? Aslında pozitif bir insan her insanı etkiler. Hele ki içinde bulunduğumuz bu zor günlerde. Dolayısı ile yüzünüzde her zaman bir gülümseme olsun. Ancak bunu,gerekli gereksiz şeylere gülüyor izlenimi vererek yapmayın.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir

Erkekleri Etkileyen Şeyler Nelerdir

Hiç kimse sıkıcı birilişkinin ortasında olmak istemez. Dolayısı ile farklı etkinliklerle birlikte olun. Ancak bunu yaparken de olabildiğince baş başa kalmayadikkat edin. Hele bir de daha önce hiç deneyimlemediği bir etkinlikte birlikte olursanız aklından sizi hiç atamayacaktır.

• Genellikleerkekler çok konuşmazlar. Konuştuklarında ise hayallerini, hedeflerini, duygularını anlatmak ister ve karşılarındaki insanın onu hem dinlemesi hem de anlamasını isterler. Dolayısı ile sizin kendisini içtenlikle dinlediğinizi görürse kendini size daha yakın hissedecektir. Zaten onun için özel olmasanız sizinle bu değerli sırlarını paylaşmaz…

Erkekleri etkileyen şeyler nelerdir? Erkekler kendilerini cesaretlendiren kadınlardan hoşlanırlar. Ve bilirler ki bir kadın, yanlarındayken saçları ile oynuyorsa, kendilerinden hoşlanıyor demektir. Dolayısı ile hiç bir şey yapamıyorsanız saçınızla oynayabilirsiniz.

• Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Göz temasının çok önemli olduğunu unutmayın. Gözleriniz duygularınızın yansıması olacaktır. Ayrıca kaşının tam ortasına bakarak da kalp gözünü etkin hale getirebilirsiniz. MaviBoncuğum içerisinde buna benzer çok sayıda konu bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.