Erkekler Nasıl Kadınları Sever? Erkekleri Etkilemenin Yolları

Bu yazımızda sizlere, erkekler nasıl kadınları sever, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, erkekleri etkilemenin yolları nelerdir… sorularının yanıtı olarak, erkekleri etkilemenin yolları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Erkekleri etkilemenin sırlarını öğrendiğinizde, erkekler nasıl kadınları sever; ve erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorularının yanıtlarını da almış olacaksınız. Peki o halde soralım: erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? İşte erkekleri etkilemenin yolları; ve erkekleri etkilemenin sırları:

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir sorusunun öncesinde, erkekler nasıl kadınları sever sorusunun yanıtını verelim: Yapılan araştırmalara göre erkekler, çaresiz olan kadınları sevmezler. Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtını zengin erkekler için vermek istersek: sadece parası var diye sevilmek, erkekleri memnun etmez; hatta erkeklerin bu durumdan nefret ettikleri de söylenebilir. Statülerinden dolayı kendilerini seven kadınları da sevmez erkekler. Peki erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Bu anlamda, erkekleri etkilemenin yolları arasında ilk sırada, kendisini sıradan, herhangi biriymiş gibi seven kadın olmak yer almaktadır. Yani, etkilemek istediğiniz erkeğin sıradan birisi olduğunu ona hissettirmeli, onun başarısını yere göğe sığdıramamak gibi bir hata yapmamalısınız. Erkekler nasıl kadınları sever sorusunun bir diğer yanıtı, duyguları ile hareket eden kadınlardır. Erkekleri etkilemenin yolları arasında, onları uğraştırmak da yer almaktadır. Örneğin, etkilemek istediğiniz kişiye numaranızı verdiniz, o da sizi arıyor… Ve Siz her seferinde onunla konuşuyorsunuz… Oysa, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de, erkeklerin, kendilerini uğraştıran kadınlardan hoşlandıklarıdır… Sizi her aradığında müsait olmamanızın gerekliliği de erkekleri etkilemenin yolları arasında yer almaktadır. Erkekleri etkilemenin yolları arasında, sizin onu elde etmeniz değil, onun sizi elde etmesi için beklemenizin gerekliliğinden söz edilmektedir. Yani, kaçan kovalanır…
Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir sorusunun yanıtı olan erkekleri etkilemenin yollarından bir diğeri de, gözlerini kamaştırmanızın gerekliliğidir. Bakımlı, ve nazik olmanızın yanında, biraz karmaşık da davranmanız gerektiğini unutmamalısınız. Erkekler nasıl kadınları sever sorusunun yanıtlarından bir diğeri de farklı olmanızın gerekliliğidir. Örneğin, erkekleri etkilemenin yolları arasında, bir gün giydiğinizi, bir sonraki gün giymemenizin gerekliliği de yer almaktadır. Ancak bu şekilde farklı olarak onun ilgisini çekebilirsiniz. Elinizde olanları mutlaka değerlendirmelisiniz. Erkekleri etkilemenin yolları arasında çok fazla para harcamak yer almıyor, sadece, kişinin, kendisine yakışanı bilmesi gerekiyor.
Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de gizemli olmaktır… Onunla her görüşmenizde, kendinizle ilgili her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz. Hatta erkekleri etkilemenin yolları gizemli olmaktan geçer, kendinizle ilgili her şeyi ona hiç bir zaman anlatmamalısınız. Unutmayın, onun ilgilendiği, merak ettiği, tanımaya çalıştığı kişi sizsiniz. O sizi eski erkek arkadaşınızın neden aldattığını bilmek için can atmıyor, patronunuzu neden sevmediğiniz onun için bir ifade etmiyor. Onun tek istesiği sizin hakkınızda bilgiler. Elbette erkekleri etkilemenin yolları arasında ona güven vermeniz de yer alıyor, ama hemen değil, zaman içerisinde verilmesi gereken bir güven duygusundan söz ediyoruz.
Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir sorusunun yanıtlarından diğeri de açık olmanızın gerekliliğidir. Ona karşı yalan söylememenin yanında, erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtının da sizin bir fikrinizin olması gerektiği ile ilişkilendirildiğini unutmamalısınız. Yani, erkekleri etkilemenin yolları arasında, kendi kararını kendisi veriyor olan kadınlardan da söz etmek gerekmektedir. Onun da zaman zaman sizi yönlendirmesi gerektiğini unutmamalısınız. Kısa bir evet, ya da hayır’ın yettiği durumlarda uzun açıklamalara girmemek de erkekleri etkilemenin sırları arasında yer almaktadır.
Erkekleri etkilemenin sırlarından bir diğeri de kendiniz olmaktan geçer. Çok ünlü bir film yıldızı değilsiniz; unutmayın, eğer ilişkinize kendiniz olarak başlamazsanız, sonrasında da hiç kendiniz gibi olamazsınız. Sizi olduğunuz gibi beğenmeli, ve takdir etmeli… Elbette kendinizken de güzelsiniz, değerlisiniz; yapmanız gereken bunu ortaya çıkartmaktan ibaret…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası