Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri 30 Nisan 2022 Yükselen

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri 30 Nisan 2022 Yükselen

Güneş tutulmasının burçlara etkileri, özellikle astroloji ile yakından ilgilenen kişiler tarafından araştırılıyor. Çünküonlar biliyorlar ki gökyüzünün durumu burçlarını da yükselen burçlarını da iyi ya da kötü etkiliyor. Ve 30 Nisan 2022 Cumartesi 23:27’de yılın ilk güneş tutulması gerçekleşecek.

30 Nisan 2022 tarihinde gerçekleşecek olan tutulma Boğa burcunda gerçekleşecek. Ve buna benzer bir tutulma 2004 yılında gerçekleşmişti. Bu tutulmanın sonrasında İstanbul’da 3.4 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşmişti. Güneş tutulmasının burçlara etkileri öncesinde bu hatırlatmayı yapmak istedik.

Yine İstanbul’un dikkatli olması gerektiği uyarısı astrologlar tarafından bu nedenle yapılıyor. Ve bu etkinin Mayıs,Haziran ve Temmuz ayları boyunca devam edeceğini bildiriyorlar. Beklenen depremin şiddeti ise bazı astrologlara göre kuvvetli olabilir. Bazıları ise hafif ve orta şiddetli bir deprem beklemekte.

Aslında 200 yılda bir gerçekleşen özel bir tutulma yaşayacağız. Çünkü tutulma anında Balık burcunda, Venüs,Jüpiter ve Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu durum beraberinde aşk ve para ile ilgili ani ama güzel gelişmeleri getirecek ve etkileri 1 yıl boyunca devam edecek.

Yani önümüzdeki bir yıl boyunca hayalinizin aşkını ya da hayallerinizin parasını bulabilirsiniz. Atacağınız adımlar gelecek için size çok güzel getiriler sağlayacak. Aynı zamanda aile ve ev ile ilgili ani ama güzel gelişmeler yaşayabileceğinizi de unutmamalısınız.

30 Nisan güneş tutulmasının burçlara etkileri hakkında bilgilerden söz ederken şunu da belirtmeliyiz ki tutulma, Uranüs– Almach üzerindeyken gerçekleşecek. Peki bu ne anlama geliyor? Kadının gücünün artacağı,erkek egemen kültürünün ise biraz daha azalacağı şeklinde yorumlanabilir.

Bununla birlikte ayak bileklerinize dikkat etmeniz gerektiğinin de altını çizelim. Bu tutulma sizin ayak bileklerinizde incinmelere, kırılmalara, burkulmalara neden olabilir. Dolayısı ile yürürken, koşarken, ani hareketler yaparken biraz daha dikkatli olmalısınız.

Maddi kaynaklar açısından ise dikkat etmeniz gereken bir döneme girdiğinizi hatırlatalım.

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

Güneş tutulmasının burçlara etkileri 30 Nisan 2022 için değerlendirilirken, her burcu teker teker ele alacağız. Ancak gelin ilk olarak genel bir değerlendirmede bulunalım…

Güneş Tutulması

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

Bu dönemi en şanslı şekilde atlatacak olan burçlar: Boğa, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık

Değişimler karşısında zorlanacak olan burçlar: İkizler, Aslan, Terazi, Yay, Kova… Ancak bu durum içinizi karartmamalı. Çünkü bu değişimler size aslında iyi gelecek. Siz sadece onları kabullenin ve ego yapmaktan kaçının.

Stabil bir dönem geçirecek olan tek burç ise Koç…

Türkiye açısından ise 30Nisan güneş tutulmasının burçlara etkileri öncesinde şu bilgileri aktarabiliriz: Aslında ülkemiz açısından güzel gelişmeler yaşanacak. Borsada düzelmeler, Kastamonu altın fiyatları ile ilgili iyileşmeler yaşanabilir. Elbette durum tüm altın fiyatlarına sirayet edecektir.

Sanatçılarımız açısından güzel gelişmeler yaşanabilir. Ancak halk biraz kaosadüşebilir ve olayları değerlendirmekte zorlanabilir. Bu durum ise önünü görmesini zorlaştıracaktır. Dolayısı ile provakelere aldanmamak, galeyana gelmemek bu dönemde çok büyük önem arz ediyor.

İkincil liderler açısından değişimlerin yaşanabileceği bu süreçte bazı farklılıklarla karşılaşabilmemiz de mümkün.

Güneş Tutulmasının Koç Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının Koç burcuna etkileri aşk ve maddi konularda söz konusu olacak. Her şeyin öncesinde aşk ile ilgili ani ve olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Maddi kaynaklar anlamında da ani ama olumlu fırsatlar yakalayacaklar. Fakat burada dikkat etmeleri gereken bir detay var:

Karşılarına çıkan fırsatları görmekte zorlanabilirler. Bu nedenle onlara uyarımız:karşılaştıkları ve kendilerine iyi geleceğini düşündükleri her fırsatı değerlendirmeleri gerektiği yönünde…

Güneş Tutulmasının Boğa Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının Boğa burcuna etkileri, kendileri ile ilgili yapmak istedikleri değişimler yönünde olacak. Bu değişimler sosyal olabileceği gibi fiziksel olarak da gerçekleşebilecek. Yeni birçevreye girebilecekleri gibi,tüm görünümlerini baştan aşağı değiştirmeleri de söz konusu…

Hal böyle olunca da yeni arkadaşlıklar, yeni aşklar kapıda. Bununla birlikte hiç ummadıkları insanların kendilerine önemli yardımlarının dokunduğunu da görebilirler.

Güneş Tutulmasının İkizler Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının İkizler burcuna etkileri manevi anlamda ve bilinçaltına yönelik şifalanma şeklinde kendini gösterebilir. Bununla birlikte bir anda bazı hastalıklarla karşı karşıya kalabilirler. Aynı zamanda sahip oldukları sağlık problemlerinin ani çözümleri de gündeme gelebilir.

Güneş Tutulmasının Yükselen İkizler Burcuna Etkileri

Güneş Tutulmasının İkizler Burcuna Etkileri

Süreci iyi değerlendirirlerse düşmanlarından dahi fayda örebilecekleri bir dönem içerisindeler. Kariyer alanında, hayallerinin kariyer fırsatı ile karşılaşabilmeleri mümkün. Hayatlarının aşkını da çalıştıkları iş ortamında geliştirdikleri kariyerlerinin yanı başında bulabilirler.

Güneş Tutulmasının Yengeç Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının Yengeç burcuna etkileri sosyal çevrelerinin yenilenmesi yönünde olacak. Uzaklara ve hatta belki yurt dışına seyahatler gerçekleştirebilecekler. Ve hayatlarının aşkını bu seyahatlerde bulabilmeleri mümkün olabilir. Eğitim ve hukuksal alanda da güzel gelişmeler onları bekliyor.

Hayatlarına, hukuk alanında çalışan ya da akademik kariyer yapan bir insanın girebilmesi de söz konusu olabilir.

30 Nisan Güneş Tutulmasının Aslan Burcuna Etkileri

30 Nisan güneş tutulmasının Aslan burcuna etkileri ilk olarak kariyer alanında kendini gösteriyor. Çok güzel gelişmeler yapabilecekleri gibi bu alanda yeni kararlar da alabilirler. Ve bu durum beraberindeonlara çok güzel maddi getiriler sağlayacaktır.

Aşk konusunda ise onları biraz zorlayacak bir eş 1 yıl içerisinde karşılarına çıkabilir. Bu insan hem onlara bağlı hem de aynı zamanda biraz kıskanç karakterli olabilir. Burç uyumu konumuzu gözden geçirerek kendinize daha uygun bir eş seçmek adına bilgi sahibi olabilirsiniz.

30 Nisan Güneş Tutulmasının Başak Burcuna Etkileri

30 Nisan güneş utulmasının Başak burcuna etkilerisözkonusu olduğunda, yakın ya da uzak çevre ile ilgili bazı değişimler  yaşayabileceklerini ve bu yıl çok fazla seyahat etmeleri gerekebileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca aşk ve evlilik anlamında güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Hayallerinin aşkı, hayatlarının eşi bu yıl karşılarına ani bir sürprizle çıkabilir.

30 Nisan Güneş Tutulmasının Terazi Burcuna Etkileri

30Nisan güneş tutulmasının Terazi burcuna etkileri değerlendirilirken ilk olarak maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacaklarını belirtmemiz gerekiyor. Çalışma hayatları ile ilgili çok güzel değişim ve gelişimler yaşayabilirler. Yeni fırsatlar, birlikte çalıştıkları insanlar tarafından bile onlara sunulabilir.

Sahip oldukları kronik rahatsızlıklarının şifa bulabileceği bir döneme giriyorlar. Bununla birlikte aşkın onları günlük hayatları içerisinde bulacağını da söyleyebiliriz.

30 Nisan Güneş Tutulmasının Akrep Burcuna Etkileri

30 Nisan güneş tutulmasının Akrep burcuna etkileri kendini hem evlilik, hem ortaklık hem de açık düşmanlıklar tarafında gösterecek. Her şeyin öncesinde bekar olanların evlenebileceği bir dönem. Boşanma aşamasında olanlar ise hayatlarının aşkı ile karşılaşıp bir yıl içinde yeniden evlenebilirler.

Yeni bir iş kurmayı planlayanlar bunu ortaklıkla yaparlarsa daha sağlam adımlar atmış ve daha iyi kazanç elde etmeyi garantilemiş olabilirler.

Güneş Tutulmasının Yükselen Yay Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının yükselen Yay burcuna etkileri çalışma hayatları ile ilgili olabileceği gibi yanlarında çalışan kişilerle de bağlantılı olabilir. Sağlık sorunları varsa ani amagüzel gelişmeler yaşayabilir; hayallerinin aşkı ile de karşılaşabilirler.

Güneş Tutulmasın Yay Burcuna Etkileri

Güneş Tutulmasının Yükselen Yay Burcuna Etkileri

Akıllarında yeni bir ev alma planları varsa, bu yıl o planlarını da gerçekleştirebilirler.

Güneş Tutulmasının Yükselen Oğlak Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının yükselen Oğlak burcuna etkileri aşk, hobi ve çocuklar yönünde gerçekleşecek. Ani ve güzel fırsatlarla karşılaşabilmeniz mümkün. Bununla birlikte ışığınızın parlayacağı çok güzel bir yöneme giriyorsunuz. Aradığınız aşk, yakın çevrenizde hatta muhtemelen gözünüzün önünde…

Dikkat etmeniz gereken birkonu var ki o da maddi harcamalarınız.

Güneş Tutulmasının Yükselen Kova Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının yükselen Kova burcuna etkileri ev ve aile alanında ani gelişen güzel fırsatları beraberinde getiriyor. Maddi anlamda hiç ummadıkları ama hep hayal ettikleri kazançları bu dönem rahatlıkla sağlayabilirler. Dikkat etmeleri gereken alan ise sağlıkları…

Güneş Tutulmasının Yükselen Balık Burcuna Etkileri

Güneş tutulmasının yükselen Balık burcuna etkileri yakın çevre, kardeşler, aşk, para, iş… gibi pek çok alanda onları buluyor. Sosyal medya ve eğitim konusunda da olumlu gelişmeler yaşanacak. Çok sık seyahat edebilecekleri bir dönem içerisine giriyorlar.

Bu süreçte dikkat etmeleri gereken alan ise trafik…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.