Bugünkü Burç Yorumları 2 Haziran 2023 Cuma

Bugünkü burç yorumları, burcu Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık olan tüm MaviBoncuğum takipçileri tarafından merak ediliyor. Çünkü astroloji her gün, gezegenlerin konumuna göre yeniden yorumlanıyor. Peki 2 Haziran 2023 Cuma için burcunuza nasıl bir yorum yapılmış olabilir?

Bugünkü burç yorumları ilerleyen bölümlerde 12 burç için 2 Haziran 2023 Cuma gününe özel olarak detaylıca anlatılacak. Her hafta Beyaz TV Nur Viral ile Hayatta Her Şey Var programında Pazartesi günleri Nuray Sayarı haftayı yorumlarken Perşembe günleri de Mine Ölmez sonraki haftayı anlatıyor.

Zeynep Turan, Hande Kazanova, Vedat Delek… gibi başarılı astrologlar da bazen katıldıkları televizyon programlarında, bazen ise İnstagram ya da YouTube üzerinden açtıkları canlı yayınlarda haftayı yorumluyorlar. Biz de burada günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bugünkü Burç Yorumları

Bugünkü burç yorumları, 2 Haziran 2023 Cuma günü için Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcuna farklı haberler veriyor. Sizin için olan haberleri önce yükselen, sonra da güneş burcunuzu okumak sureti ile alabilirsiniz.

Burç Yorumları

Bugünkü Burç Yorumları

O halde 2 Haziran 2023 Cuma günü için bugünkü burç yorumları neler söylüyor? İlk olarak bugün gökyüzünde hangi hareketlerin gerçekleşeceğini gözden geçirerek genel bir gün değerlendirmesi yapalım. Ardından da yorumlarımıza burclar özelinde devam edelim.

Fakat bugün gökyüzünde özel bir hareket olmadığı için dün gerçekleşen ve etkisi bugün de devam eden gökyüzü hareketlerinden kısaca bahsedelim.

Saat 02.45’te Ay Akrep burcuna geçti. Ay Akrep burcunda iken size kırılganlık veren duygularda olabildiğince derinlere inme ihtiyacı hissedersiniz. Size yapılan hiç bir şeyi unutmayacaksınız. Bir şey yapmaya zorlanmak istemezsiniz. Bazı zamanlar nezaketten etkilenebilirsiniz.

Kolay olmasa da derin bir duygusal ilişkiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Pek çok şeyi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Sığ ilişkilerden tatmin olmayacaksınız. Çünkü size yeterince arındırıcı gelmeyecekler. Üreme hormonları, idrar yolu, anüs, rektum ve genital bölge bu dönem vücudunuzun en hassa olduğu bölgeler.

Ayiliyeti olmadığı sürece bu dönemde ameliyat olmamalısınız. Ve saymış olduğumuz bölgeler hassas oldukları için her zamankinden çok dikkat etmelisiniz.

Saat 09.01’de Merkür Lilith karesi kesinleşti. Merkür Lilith karesi kesinleştiğinde abartılı duygularınız gün yüzüne çıkabilir. Kendinizi ifade etmeniz için davranışlarınıza çeki düzen vermenizi önerir. Kendi  kendinizi sınırlayan düşünce ve şüpheleriniz vizyonunuza zarar verebilir.

Bunun sonucunda sadece kendinizi değil toplumu da anlamakta zorlanırsınız. Aklınız karışır ve strese girersiniz. Merkür Lilith karesi aynı zamanda sizi sezgilerinizi takip etmeye teşvik eder.  Duygu ve içgüdülerinize dayalı kararlar alabilirsiniz. Kendinize güvenmeli; başkalarının yargılama ve eleştirilerine meydan okumalısınız.

İnsanların fikrlerinizi anlamaları için kendinizi özgürce ifade edebilmelisiniz. Unutmayın: güçlenmek için kendinizi herkesten önce siz kabul etmelisiniz. Hareketlerinizin sorumluluğunu almayı öğrenirseniz Merkür Lilith karesi sizin lehinize çalışır. İnsanlar sizi kaba davranışlarınızla tanırsa kırılırsınız. Dikkat!

Merkür Lilith karesi gökyüzünde olduğunda sizi uyum sağlamaya, iletişim becerilerinizi geliştirmeye, inançlarınızı bastırmadan mesajınızı iletmeye yöneltilirsiniz. Değişken senaryolara uyum sağlayabilir, daha aktif  olabilir;  çalışkan olabilir ve ilişkilerinize hakim olabilirsiniz.

Peki Ay, Lilith ve Merkür hareketleri burcunuz özelinde neler söylüyor?

Bugünkü Burç Yorumları Koç

Bugünkü burç yorumları Koç: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin en iyi günlerinizden biri olacak. İş yerinde olumlu bir ortamda çalışacaksınız. Meslektaşlarınızla iyi ilişkiler kuracaksınız. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bu işte iyi bir başarı elde edebilirsiniz. Mali durumunuz iyi olacak.

Bugünkü burç yorumları Koç: 2 Haziran 2023 Cuma günü insanlara yardım etmek için elinizden ne gelirse yapacaksınız. Ailenizde bir sorunun çözülmesi nedeniyle çok rahatlayacaksınız. Eşinizle dini bir yeri ziyaret etmeye gidebilirsiniz. Yolculuğunuz uğurlu olacak.

Koç burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Boğa

Bugünkü burç yorumları Boğa: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için neşeli geçecek. Güzel haberler alabilirsiniz. İşle ilgili beklediğiniz terfi sonuçlanacak. Yeni görevinizde üzerinizdeki iş baskısı artacak. Çalışırken özenli olacaksınız. Ev ve aile sorunlarını çözebileceksiniz.

Bugünkü burç yorumları Boğa: 2 Haziran 2023 Cuma günü maddi açıdan kazançlı olacağınız bir durumla karşılaşacaksınız. İşle ilgili bazı planlar nedeniyle çok uzağa seyahat edebilirsiniz. Bu sırada bazı aksamalar olabilir. Anlayışlı bir şekilde çözebileceksiniz. Evdeki konfor ve olanaklarınız artacak.

Boğa burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları İkizler

Bugünkü burç yorumları İkizler: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için güzel olacak. Pek çok yönden ekonomik fayda sağlayabileceksiniz. Çocuklarınızdan ya da çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Mesleğinizde başarı elde edeceksiniz. Maaşınız artabilir.

Bugünkü burç yorumları İkizler: 2 Haziran 2023 Cuma günü arazi ve mülkiyetle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Konu mahkemeye giderse sonuç lehinize olacak. Kendinize güveniniz artacak. Arkadaşlarınız size yardımcı olacak. Aile ortamında mutlu olacaksınız. Birlikte keyifli bir geziye çıkabilirsiniz.

İkizler burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Yengeç

Bugünkü burç yorumları Yengeç: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için özel olacak. İş yerinde yeteneğinizi gösterme şansı elde edebilirsiniz. İş yükünüz artacağı için ailenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Yine de iş ve aile arasında iyi bir denge kuracaksınız. Aile ortamınız mutlu olacak.

Bugünkü burç yorumları Yengeç: 2 Haziran 2023 Cuma günü çocuklarınızla ilgili akıl karışıklığınız ortadan kalkacak. Maddi durumunuz iyi olacak. Çalışırken biraz dikkatli olmalısınız. Tartışmalara girmekten kaçının. Bir mülk satın alma konusunda başarılı olabilirsiniz.

Yengeç burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Aslan

Bugünkü burç yorumları Aslan: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için coşku dolu geçecek. Kişisel yaşamınızla ilgili sorunlarınız sona erebilir. Aile ortamında mutlu olacaksınız. İşinizle ilgili iyi bir başarı elde edebilirsiniz. Resmi bir yerde iş bulmaya çalışıyorsanız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Bugünkü burç yorumları Aslan: 2 Haziran 2023 Cuma günü konum olarak yükseleceksiniz. Deneyiminizle insanların saygısını kazanacaksınız. Sosyal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Düşüncelerinizle insanları etkileyeceksiniz.

Aslan burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Başak

Bugünkü burç yorumları Başak: 2 Haziran 2023 Cuma günü bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Rutininizde bir değişim yaşayabilirsiniz. İnsanlara yardım etmek için zaman ayıracaksınız. Bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle kararsız kalacağınız bir durum olabilir.

Bugünkü burç yorumları Başak: 2 Haziran 2023 Cuma günü işinizi değiştirme konusunda deneyimli bir kişinin tavsiyesini alacaksınız. Planlarınızda başarılı olacaksınız. Bir gelir elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aile ortamınız iyi olacak. İletişim  yoluyla kazanç sağlayabilir ve yükselebilirsiniz.

Başak burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Terazi

Bugünkü burç yorumları Terazi: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için güzel olacak. Beklemede olan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece kendinize olan güveniniz artacaktır. Yaptığınız işleri yüksek bir moralle tamamlayacaksınız. İşte transfer edilebilirsiniz. Ekonomik şartlarınız iyi olacak.

Bugünkü burç yorumları Terazi: 2 Haziran 2023 Cuma günü ailenizle birlikte güzel yerlere geziye gidebilirsiniz. Eşinizle aranızdaki bağ iyi olacak. Karşınıza aniden bazı zorluklar çıkabilir. Ancak kolayca üstesinden geleceksiniz. Aile ortamınız huzurlu olacak. Ailenizin tam desteğini alacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin.

Terazi burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Akrep

Bugünkü burç yorumları Akrep: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için daha iyi olacak. Bazı yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kişisel çabalarınızla büyük bir başarı elde edeceksiniz. Ani bir parasal kazanç elde edebilirsiniz. İş yerindeki çalışmalarınızla iyi bir terfi alabilirsiniz.

Bugünkü burç yorumları Akrep: 2 Haziran 2023 Cuma işiniz nedeniyle çok meşgul olacaksınız. Ailenize daha az zaman ayırmanız gerekecek. Fakat işiniz ve aileniz arasında bir denge kurabileceksiniz. Bu nedenle evdeki herkes sizinle mutlu olacak.

Akrep burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Yay

Bugünkü burç yorumları Yay: 2 Haziran 2023 Cuma günü diğer günlerden daha iyi olacak. İşinizi değiştirmeye çalışabilirsiniz. Başarılı da olma şansınız yüksek. Maaşınız artacak. Mali durumunuzda bir denge oluşacak. Ailedeki bir etkinliğe katılabilirsiniz. Aile ortamınızda mutluluk ve huzur olacak.

Bugünkü burç yorumları Yay: 2 Haziran 2023 Cuma günü evin sorumluluklarını eşinizle birlikte yerine getirebilirsiniz. İş dünyasında ilerleyebilirsiniz. İyi bir günlük rutin ve iyi bir beslenme şekli ile sağlığınızı güçlendirebilirsiniz.

Yay burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Oğlak

Bugünkü burç yorumları Oğlak: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için faydalı olacak. Aile ortamınıza mutluluk hakim olacak. Uzun zamandır beklemede olan işlerinizi tamamlayabileceksiniz.  İş yerinde meslektaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Gününüz arkadaşlarınızla mutlu geçecek.

Bugünkü burç yorumları Oğlak: 2 Haziran 2023 Cuma günü eşinizle mutlu olacaksınız. Birlikte alışveriş yapabilirsiniz. Evde bazı şeyler yapabilirsiniz. Ortak iş kurabilirsiniz. Çocuğunuz eğitim alanında bir başarı elde edebilir. Bunu öğrendiğinizde sevineceksiniz.

Oğlak burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Kova

Bugünkü burç yorumları Kova: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için hayırlı olacak. İşinizde mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz. Şartlar sizin için uygun olacak. Rakiplriniz iş yerinde bazı zorluklar yaratabilirler. Ama siz işinize odaklanacaksınız. Sahip olduğunuz konsantrasyonla başarılı olacaksınız.

Bugünkü burç yorumları Kova: 2 Haziran 2023 Cuma günü tasarruf planlarınız başarılı olacak. Yatırım yapmak için çok iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Ailenizle dini ya da güzel bir yeri ziyaret edebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek için iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Biraz alçakgönüllü olmalısınız.

Kova burcu bu hafta

Bugünkü Burç Yorumları Balık

Bugünkü burç yorumları Balık: 2 Haziran 2023 Cuma günü sizin için güzel olacak. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek için fırsatlarınız olacak. Akrabalarınızla kısa geziler yapabilirsiniz. Yapacağınız yolculuk keyifli olacaktır. Aile ilişkileriniz karşılıklı sevgi sayesinde artacaktır.

Bugünkü burç yorumları Balık: 2 Haziran 2023 Cuma günü eski bir anlaşmazlıkla ilgili verilen mahkeme kararı lehinize olacaktır. Mesleğinizde yükselme şansı elde edeceksiniz. Sıkı çalışarak iyi para kazanabilirsiniz. Çocuğunuz güzel bir işe kabul edilebilir.

Balık burcu bu hafta

Bugünkü burç yorumları 2 Haziran 2023 Cuma günü için umarız size güzel haberler vermiştir. Mutlu kalın.

Eski Yorumlar
  1. FERDİ

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.