Onunla Olan Burç Uyumunuzu Merak Ediyor musunuz?

Astroloji, geçmişten günümüze, farklı şekillerde geliştirilerek gelmiş olan bilimlerden bir tanesi olarak anılmaktadır; ve kaynağı da genellikle yıldızlardır. Ancak astroloji içerisinde sadece yıldızlardan bahsedildiğini söylemek de yanlıştır. Genel olarak astrolojinin kaynağı yıldızlardır demek daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır. Yıldızlara bakılarak burçlar hakkında yorumlar yapılmaktadır. Yazımızın genel amacı ise, astrolojiden ya da yıldızlardan bahsetmek değil de, sizlere, burç uyumu hakkında bilgi vermektir.
Bir kadın ve bir erkek arasında başlayan hoşlanma ve yakınlaşmanın, ortada aşk denilen duygu henüz yokken, nereye varacağı, burç uyumu ile az çok tahmin edilebilmektedir. Ve genellikle kişiler, eğer biraz astrolojiye de inanıyorlarsa, burç uyumundan faydalanmayı tercih edeceklerdir.

Birisiyle tanıştınız, ilk görüşte aşk adı verilen duyguyu yaşadınız, onunla birlikte olmak için dünyaları verirsiniz… Burcu ne acaba? Onun burcu ile sizin burcunuzun uyumu nasıldır? Hemen internete girmeli ve bakmalısınız; burç uyumu hakkında neler bulabileceksiniz acaba?
Burç uyumu; ve burç uyumu hakkında, pek çok internet sitesinde, pek çok konu bulup okuyabilir, kendi burcunuzu ve ilk görüşte aşık olduğunuz kişinin burcunu yazarak, olası ilişkinizin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak, burç uyumu hakkında, her yazılana ve her söylenene de inanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz.
Burç uyumu hakkında merak ettiklerinizi, bu konu altından bizlere sorabilir; ve konuyu takip ettiğiniz takdirde, burç uyumu ve burç uyumları hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz.Bunun için, hoşlandığınız kişinin burcunu; ve kendi burcunuzu, kendi cinsiyetinizi de belirterek bize konu altından aktarmanız yeterli olacaktır. Fala inanmayın, ama yine de falsız kalmamanız dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası