Burç Uyumu Burçların Aşk Hesaplama Tablosu Testi

Burç Uyumu Burçların Aşk Hesaplama Tablosu Testi

Burç uyumu, genellikle insanların yeni bir ilişkiue başlarken ya da evlilik kararı verdiklerinde baktıkları ilk kriterdir. Elbette bir insanın çok iyi olduğunu düşünüyor ve burçlarımızın uymadığını görüyorsak ondan ayrılmayız. Ancak bu bilgiye baştan sahip olmak, burcumuzun uymadığı insanla baştan birlikte olmamayı bizim için olanaklı hale getirebilir.

Astroloji, geçmişten günümüze, farklı şekillerde geliştirilerek gelmiş olan bilimlerden bir tanesidir. Ve kaynağı da genellikle yıldızlardır. Ancak astroloji içerisinde sadece yıldızlardan bahsedildiğini söylemek de yanlıştır. Genel olarak astrolojinin kaynağı yıldızlardır demek daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

Yıldızlara bakılarak burçlar hakkında yorumlar yapılmaktadır. Yazımızın genel amacı ise astrolojiden ya da yıldızlardan bahsetmek değil de sizlere, burç uyumu hakkında bilgi vermektir.

Bir kadın ve bir erkek arasında başlayan hoşlanma ve yakınlaşmanın, ortada aşk denilen duygu henüz yokken, nereye varacağı, burç uyumu ile az çok tahmin edilebilir. Ve genellikle kişiler, eğer biraz astrolojiye de inanıyorlarsa, burç uyumundan faydalanmayı tercih edeceklerdir.

Birisiyle tanıştınız. İlk görüşte aşk adı verilen duyguyu Hissettiniz. Onunla birlikte olmak için dünyaları verirsiniz… Burcu ne acaba? Onun burcu ile sizin burcunuzun uyumu nasıldır? Hemen internete girmeli ve bakmalısınız. Burç uyumunız hakkında neler bulabileceksiniz acaba?

Bu konu hakkında pek çok internet sitesinde, pek çok konu bulup okuyabilir; kendi burcunuzu ve ilk görüşte aşık olduğunuz kişinin burcunu yazarak, olası ilişkinizin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ancak burç uyumu hakkında, her yazılana ve her söylenene de inanmamanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Burçların Uyumu

Burçların uyumu hakkında bilgileri Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için teker teker aktaracağız. Hangi burç hangi burçla hangi konuda ne kadar uyumlu?

Burç Uyumu

Burçların Uyumu

Koç burcunun arası Aslan ve Yay burcu ile çok iyi. Boğa, İkizler, Kova ve Balık ile ise iyi anlaşıyor. Yengeç, Terazi, Oğlak burcu ile anlaşamayan Koç burcunun arası Başak ve Akrep burcu ile ise ne iyi ne kötü…

Boğa burcunun en iyi anlaştığı burçlar Başak ve Oğlak. İkizler, Yengeç, Balık ve Koç burcu ile de iyi anlaşan Boğaların arası Terazi ve yaylarlada ne iyi ne de kötü. Ancak Kova, Aslan ve Akrep burçlarından kesinlikle uzak durmalılar.

Terazi ve Kova burçları ile arası çok iyi olan İkizler burcu, Yengeç, Aslan, Koç ve Boğa burçları ile de iyi anlaşıyor. Akrep, Oğlak ve Balık burçları ile de arası Fena olmayan İkizler, burçların uyumu baz alındığında Başak ve Yay burçlarından uzak durmalı.

Sıra Yengeç burcuna geldiğinde Akrep ve Balıklarla çok iyi anlaştıklarını söyleyebiliriz. Aslan,Başak, Boğa ve İkizler burçları ile de araları iyi olan Yengeç burcu Yay ve Kova ile de kötü değil. Ancak Terazi ve Oğlak ile kesinlikle anlaşamıyor.

Aslan burcunun arası Yay ve Koç ile çok iyi. Başak,Terazi, İkizler ve Yengeç burcu ile de iyi anlaşıyor. Koç ve Oğlak ile de arası fena olmayan Aslanların Akrep, Kova ve Boğadan uzak durmaları gerekiyor.

Başak burcunun arası Boğa ve Oğlak ile çok iyi iken İkizler, Yengeç, Balık ve Koç burçları ile de iyi. Terazi ve Yay ile de fena anlaşmayan Başaklar söz konusu Kova, Aslan ve Akrep burçları olduğunda dikkatli olmalılar.

Terazi burcuna sıra geldiğinde Boğa ve Başak ile arasının çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Kova, Balık, Akrep ve Yay ile de iyi anlaşan Terazinin arası İkizler ve Aslan ile de fena değil. Ama Koç, Yengeç ve Terazi burcu, Terazi burcu açısından tehlikeli.

Burçların Aşk Uyumu

Burçların aşk uyumu hakkında bilgiler vermeye devam ederken sıra Akrep burcuna geldiğinde Balık ve Yengeç ile çok iyi anlaştığını söyleyebiliriz. Yay, Oğlak, Başak ve Terazi ile de iyi anlaşan Akrepler Koç ve İkizlerle de fena değiller. Ancak Kova, Boğa ve Aslan Akrep burcu için tehlike çanlarını çaldırabilir.

Yay burcunun arası Koç ve Aslan ile çok iyi. Oğlak, Kova, Terazi ve Akrep ile de oldukça iyi. Balık, İkizler ve Başak ile anlaşamayan Yay burcunun Boğave Yengeç ile ise ne iyi ne de kötüanlaştığını söyleyebiliriz.

Oğlak burcunun Boğa ve Başak burcu ile arası çok iyi. Kova, Balık, Akrepve Yay ile de iyi anlaşıyor. İkizler ve Aslan ile de arası fena olmayan Oğlak burcu koç, Yengeçve Terazi ile iyi anlaşamıyor.

Kova burcunun arası İkizler ve Teraziburcu ile çok iyi. Yay, Oğlak,Balık ve Koç burcu ile iyi anlaşan Kovanın Yengeç ve Başak ile de arası fena değil. Ancak Kova burcunun uzak durması gereken burçlar Boğa, Aslan ve Akrep.

Burçların aşk uyumu için son olarak Balık burcuna baktığımızda Yengeç ve Akrep burcu ile çok iyi anlaştığını görüyoruz. Oğlak, Kova, Koç ve Boğa burcu ile iyi anlaşan Balıkların arası Aslan ve Teraziile de fena değil. Ancak İkizler,Başak ve Yay burcu ile kötü anlaşıyorlar.

Burç Aşk Uyumu

Burç aşk uyumu, karşı cins iki kişinin birlikte olması halinde mükemmel bir birliktelik oluşturabilmeleri adına çok önemlidir. Eğer birini gördünüz ve o andaonun tam size göre olduğunu düşünmeye başladıysanız, bu ilk görüşte aşk olabileceği gibi burç uyumundan da kaynaklı olabilir.

Peki burç aşk uyumu değerlendirildiğinde hangi iki burç birlikte olursa ortaya muhteşem bir çift, mükemmel bir ilişki çıkar? Birlikte hem çok eğlenir; hem de uzun soluklu bir ilişki yaşarlar? İşte yanıtı:

Koç ——>Kova
Boğa —–> Yengeç
İkizler —-> Kova
Yengeç —-> Balık
Aslan ——> Yay
Başak ——> Boğa
Terazi ——> İkizler
Akrep ——-> Yengeç
Yay ———> Koç
Oğlak ——> Boğa
Kova ——-> İkizler
Balık ——-> Akrep

Burç Uyumu Hesaplama

Burç uyumu hesaplama işlemini, astrolojiyi yeteri kadar bilmiyorsanız siz yapamazsınız. Ve zaten yapmanız da gerekmez. Bunun için arama motorlarını kullanabilir; sizin için, bunu yapabileceğiniz sitelerden birine gidebilirsiniz. Ya da burç uyumu hesaplama adına konu altına yorum yapabilir ve bizden bilgi alabilirsiniz.

Burç Uyumu

Burç Uyumu Hesaplama

Peki var sayalım ki evlenmeyi düşündüğünüz kadın ya da adamla burç uyumunuz yok. Bu durumda ne yapacaksınız? Ayrılacak mısınız? Hem de burcunuz uyumlu değil diye… Tabi ki hayır. Her şeyin öncesinde evlenmeyi size düşündüren bir insanla burç uyumunuzun olmaması söz konusu olamaz.

Ancak her insanın bir doğum haritası vardır. Burada bazı şekillenmeler söz konusu olmuş ve siz birbirinizle bir şekilde uyumlanmışsınızdır. Fakat bunu internet üzerinden öğrenebilmeniz biraz zor olup, bunun için bir astrologdan yardım almalısınız. Bu gibi işlemler genellikle ücretli yapılmaktadır.

Burç Uyumu Testi

Burç uyumu testi sizin burcunuzdan, karakter ve kişilik detaylarınzdan yola çıkarak hangi burç ile daha iyi anlaşabileceğiniz konusunda sizi yönlendirmektedir. Bu amaçla hazırlanmış çok sayıda testi internet üzerinde bulabilirsiniz. Ancak insanlar bu testlere çok fazla ilgi duydukları için, bu amaçla hazırlanmış her testin doğruluğundan emin de olamazsınız.

Bu nedenle güvenilir internet sitelerinde araştırma yaptığınızdan emin olmanızın önemi çok büyüktür.

Burç Uyumu Tablosu

Burç uyumu tablosu aşağıda sizlerle paylaşılmış olup, burçlarla aranızdaki uyum 1 – 5arasında değerlendirmeye tabii tutulmuştur. Sol sütundan kendi burcunuzu bulup, yatay çizgide ilerlediğinizde karşı cinsin burcunu bulmalı ve aranızdaki uyum değerinin kaç olduğuna bakmalısınız.

Burç Uyumu

Burç Uyumu Tablosu

Burç uyumu tablosu aranızdaki uyumun 5olduğunu söylüyorsa bu sizin çok uyumlu bir çift olacağınızı göstermektedir. Ancak aranızdaki uyum değeri 1 ise bizim size tavsiyemiz o kişiden uzak durmanız yönünde olacaktır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.