Dolunayda Yapılması Gerekenler

Dolunayda Yapılması Gerekenler

Bu yazımızda sizlere, dolunayda ne yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan dolunayda yapılması gerekenlerden, ve dolunay ritüellerinden söz edeceğiz. Dolunay bir gök olayı, ve ayın durumu belki; ama dolunay ritüelleri ile bolluk – bereket, ayrı olduğumuz insanlarla barışma, korkularımızdan kurtulma… gibi umutlarımız olur. O halde gelin zaman kaybetmeden dolunayda ne yapılır gözden geçirelim…

Dolunayda Ne Yapılır?

Korkularınızdan Kurtulmak İçin: Sol elinize bir defne yaprağı alın, avcunuzun içerisinde onu tutun, ve bir olumlamayı dillendirin: “Şu anda tüm korkularımı sol elime toplayıp, sol elimden de defne yaprağına gönderiyorum. Defne yaprağı bana ait olmayan enerjiler; ve korkulardan vücudumu arındıracaktır…” Ardından eski bir kap içerisinde defne yaprağını yakın. Bu sırada da şunu söyleyin: “Defne yaprağı yanarken, benim korkularımı da götürüyor…”

Sevdiğiniz Kişilerden Ayrı, Ya Da İnsanlara Kırgınsanız: Bilinçaltında kayıtlı bulunan tüm kırgınlık, ve kızgınlıklarınızı beyaz bir kağıda yazın. Sonrasında itiraflarınızdan dolayı kendinize teşekkür edin, çünkü bilinçaltınızda kilitli kalanların oradan çıkarılmasını; ve bilinçaltınızın temizlenmesini sağladınız. Sonrasında kağıdı yakın. Ve bu sırada, “Beni kıran, kızdıran herkesi affediyorum” diyerek rahat bir nefes alın…

Dolunayda Yapılması Gerekenlerden Bir Diğeri de Bolluk – Bereket Ritüeli: Beyaz, temiz bir kesenin içerisine bir avuç kişniş doldurun. Sonrasında, kesenin ağzını üç kere düğümlerken şunları söyleyin: “Bu dolunayda evime, ve benliğime, hem bolluğu; hem de enerjiyi topluyorum. Ben şu andan itibaren hem dengede, hem de güvendeyim.” Artık düğümlediğiniz keseyi, mutfağınızın yüksek bir yerine asabilir; ve geri kalan kişnişleri de kuşlara yem olarak verebilirsiniz.

Dolunay ritüellerinden bir diğeri de aytaşı kullanmaya başlamaktır. Bu sayede hem zayıflarsınız, hem de bolluk; ve daha yararlı pek çok enerjiyi kendinize çekebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.