Dolunayda Neler Olacak? Dolunay Hangi Burçları Nasıl Etkileyecek?

2014 yılının son dolunayı 6 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 14:27’de gerçekleşecek… Bu durum astrolojik olarak bizleri genel anlamda bir şekilde etkileyecek… Bu nedenle bu yazımızda sizlere, dolunayda neler olacak sorusunun yanıtlarını vermeye çalışacağız. Dolunayda neler yapılır, ve dolunayda neler yapılmaz şeklindeki soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceksiniz. İsterseniz 2014’ün son dolunayı bizi nasıl etkileyecek, bu anlamda bilgilerimizi gözden geçirmeye başlayalım…

Dolunayda Neler Olacak?

Her şeyin öncesinde belirtelim: 6 Aralık 2014; ve sonrasındaki ortalama iki hafta boyunca, sözlerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Tabiri caizse bu dönemde patavatsız konuşmalar yapabileceğiz. Sonrasında baktığımızda, “Ben bunu nasıl söyledim, neden söyledim…” demek istemediğiniz şeyleri, elinizden geldiğince insanlara söylememeye gayret etmelisiniz. Aksi halde, kırgınlıklar, küskünlükler dolunay ile birlikte sizleri bulacak.

Bu durumun nedeni, dolunayın, bastırılmış olan düşünceleri açığa çıkartacak olması. Bir nevi diyebiliriz ki, “Olacağa çare yok…” Siz ne kadar uğraşsanız da düşüncelerinizi dışa vurma olasılığınız yüksek, ama yine de elinizden geldiğince dikkatli olmanızı öneriyoruz. Yine bu dolunayın bir etkisi de şu olacak: Diyelim ki bazı şeyler için adım atmanız gerekiyor, ancak korkuyorsunuz… İşte tam bu sırada, atmanız gereken adımı atarak, korkularınızla yüzleşeceksiniz.

Çok önceden bu yana, birileri kırılmasın diye bastırdığınız düşünceleriniz varsa, onların bastırılması da artık son bulacak. Özellikle bu bastırma gerekçesi ile size acı veren düşüncelerinizin verdiği acıdan artık kurtulacaksınız. Diyebiliriz ki, düşünceleriniz dolunay ile birlikte özgür kalacak… Ortaya çıkmasının sorun yaratacağı düşünülen bazı durumlar, bu nedenden dolayı engellendiler ise, dolunay ile, tüm engeller ortadan kalkacak, muhtemel sorunlar var dahi olsa, olayların yaşanması durumu söz konusu olacak…

İstediğiniz bir şey varsa, sizin olanı bir başkası aldı ise, bir olayda hakkınız yendi ise, ya da sizin için birilerinin bir şeyler yapmasını istiyorsanız, bu dolunay ile birlikte bu isteğinizi onlara net bir şekilde ifade edecek, sizin olanı almak için çabalayacaksınız. Değer verdiğiniz şeylerin sizin elinizden alınmaması için bir mücadele içerisinde bulabilirsiniz kendinizi… Eğer bazı konularda, gerekeni yapmadığınızı, ve bir şeyleri bu nedenle kaybettiğinizi düşünüyorsanız, dolunay, yeni kazanımlar edinebilmeniz için size şans tanıyacak.

Değer verdiğiniz kişilerin istekleri ile sizin istekleriniz bir yerlerde çakışacak. Ve siz, ikilemde kalma durumları ile karşılaşabileceksiniz. Birilerinin koyduğu kurallardan hoşnut değilseniz, yeniden kuralların netleşmesi, sınırların çizilmesi için bir çaba sarf edeceksiniz. Dolunay, size tüm bunların tamamını, tamamını olmasa dahi büyük bir kısmını yaşatacak… Yeri gelecek sorunlarla karşılaşacak, yeri gelecek seçimler yapmak durumunda kalacaksınız.

Dolunayda Neler Yapılır? Dolunay Hangi Burçları Nasıl Etkileyecek? —>

1 2 3 4 5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası