Rüyada Kaplumbağa Görmek

Bu yazımızda, bir okurumuzun isteği üzerine, rüya yorumları arasında yer alan, rüyada kaplumbağa görmek ne anlama gelir sorusunun yanıtlarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Rüyada kaplumbağa görmek ile ilgili rüya yorumlarını siz de merak ediyorsanız, gelin zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Rüyada Kaplumbağa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya yorumlarına göre rüyada kaplumbağa görmek, ünlü hakim, ve savcılara; ya da süslü bir kadına işaret etmektedir. Rüyada kaplumbağa yemek ise, ele geçecek olan mal, elde edilecek menfaat ile yorumlanır, yani hayırlıdır. Dilerseniz rüya yorumlarımızı biraz daha detaylandıralım…

• Rüyada kaplumbağa görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan uzun boylu bir kadının beğenilme, ve ünlü olma isteğine işaret etmektedir. Aynı zamanda, elde edilecek olan zenginlik, ya da bir devlet görevlisi ile iletişime geçmek şeklinde de tabir edilebilmektedir. Sadece bunlarla da sınırlı değildir rüyada kaplumbağa görmek ile ilgili rüua yorumları… Eski bozulmuş bir eşyanın kullanılabilir hale gelmesi, saklanan sırlar, yapılan kurnazlıklar da kaplumbağa rüyası için düşünülebilmektedir.

Bir kaplumbağaya sahip olduğunuzu görmeniz, ya da sizin olmasa bile, evinizde bir kaplumbağa bulunduğunu rüyanızda görmeniz halinde, önemli bir kişiden yardım alacağınızı düşünebilirsiniz.

• Rüyada Su Kaplumbağası Görmek, Rüya sahibinin bir deniz yolculuğu yapacağına yorulur ve bu yolculuk sırasında geçirilecek olan güzel zaman demektir. Ama bu rüyanın farklı tabirleri de vardır… Örneğin, bir insanın size olan vefa borcu, ya da sizin güzel, sağlıklı; uzun ömür geçireceğinizi de su kaplumbağası rüyasının yorumu olarak belirtebiliriz.

• Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek, aileye katılacak yeni üyelere, ailede bekar bir kişi varsa yapacağı mutlu evliliğe işaret etmektedir. Zaman zaman da rüya sahibinin bir ev alacağı ile yorumlanmaktadır. Kaplumbağa yavrusu, ailece yapılacak güzel bir seyahat şeklinde de yorumlanabilir.

• Rüyada Kaplumbağa Öldürmek, Rüya sahibinin bir yanlış yapacağı, sonrasında da pişman olacağına işaret eden bu rüya, bazen de yaşadığınız evde bulunan bir kişi ile küslük yaşayacağınızı gösterir. Bir başka tabire göre ise akrabalarınızla sorun yaşarsınız, hatta bu sorun sizin bir başka şehre giderek, herkesle diyaloğu keseceğiniz anlamına da gelmektedir.

• Rüyada Kaplumbağa Yakalamak, Şans olarak yorumlanır. Yakın zamanda, bir dileğin gerçekleşeceği, işlerin yolunda gideceği, kısmetin açık olacağı, bekar ise yakın zamanda güzel bir evlilik yapılacağı, evli ise de kişinin kısa zamanda güzel, sağlıklı bir çocuğu olacağı anlamına gelmektedir.

• Rüyada Ölmüş Kaplumbağa Görmek, Küçük bir mala sahip olmak, ya da iş ortamında karşılaşılacak engellerin ortadan kaldırılması şeklinde yorumlanabilmektedir. Bununla birlikte, rüyada ölmüş kaplumbağa görmek, bazı işlerde elde edilecek başarısızlık ile de yorumlanabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası