3

Rüyada Çağrıldığını Görmek Ve Rüyada Adını Duymak

Bu yazımızda sizler için, rüyada adını duymak, ve rüyada adını görmek ile ilgili rüya yorumlarından söz etmeye çalışacağız. Rüyada çağrılmak; ve rüyada çağrıldığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek soralım: rüyada çağrılmak, rüyada çağrıldığını görmek, rüyada adını duymak, ve rüyada adını görmek ile ilgili farklı rüya yorumları içerisinde neler yer almaktadır?


Rüyada adını duymak; ya da rüyada çağrılmak ile ilgili rüya yorumlarına baktığımızda, rüya sahibinin, çok müjdeli, sevindirici bir haber alacağı ile tabir edildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Rüyada adını görmek; ve rüyada çağrıldığını görmek ile ilgili rüya yorumlarında, kişinin, yakın çevresi tarafından daha çok sevileceği de yer almaktadır.
Rüyada çağrıldığını görmek ile ilgili farklı rüya yorumları da bulunmaktadır… Rüyada adını duymak; ve rüyada çağrılmak, bazı kesimler tarafından hastalık ile yorumlanmaktadır. Rüyada çağrıldığını görmek, tanınmayan bir kişi tarafından gerçekleşiyorsa, rüya sahibi kötü bir hastalığa yakalanacak demektir. Rüyada adını görmek; ve tanınan bir kişi tarafından çağırılmak, rüya sahibinin ölümünün yaklaşacağına işaret etmektedir. Eğer siz rüyanızda başka birini çağırıyorsanız, bu da, rüya yorumlarında yine belirttiğimiz şekilde tabir edilmektedir.
Rüyada çağrılmak, çağıran kişi tarafından bir yardım alınacağı anlamına gelmektedir. Eğer siz bir kişiyi çağırıyorsanız da siz ona yardım edeceksiniz anlamına gelmektedir.


İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

3 Comments

  1. Mrblr ben ruyamda tanidik bi abinin sesinden kendi ismimin cagirildigini duydum 2 3 kere tekrarladi zannedersem cevap verirseniz cok sevinirim

  2. Merhabalar ruyamda annem 4kez bana seslendi güclu bir bagirmaydi ve efendim dedim evin disindan bana kapiyi ac dedi ve bir kedi ciyaklamasıyla uyandim bu ne anlama geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.