Burçlara Göre Tatil Yerleri 2018

Burçlara Göre Tatil Yerleri 2018

Burçlara göre tatil yerleri 2018‘de de, 2017’de ne ise o olacak ama siz muhtemelen 2017 yılında ya da daha önce burçlara göre tatil önerilerinden yararlanmadınız. Her arkadaşınızın beğendiği tatil beldesini beğeneceksiniz diye bir kaide söz konusu değil. Bununla birlikte, yıldızının barışmaması gibi bir tabir vardır; genellikle insanlar için kullanılır ama burçlara göre tatil yerlerini seçmezseniz, gittiğiniz tatil beldesi ile de yıldızınız barışmayabilir. Örneğin beş yıldızlı bir otelde, muhteşem bir tatil yapabilirsiniz ama geriye dönüp baktığınızda bu tatilin daha iyisini yaşayabileceğinizi de düşünürsünüz. Zaten senede bir kere tatil yapma hakkınız var, onu da gönlünüze göre yapın istedik.

Burçlara Gçre Tatil Yerleri 2018

■ Koç Burcu: Burçlara göre tatil önerilerinde Koç burcu için sadece deniz, kum, güneş üçlüsü yeterli olmayabiliyor. Çünkü Koç burcu hem macerayı; hem de keşfetmeyi seviyor. Bu noktada daha çok, daha önce gitmediğiniz, doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yerde tatil yapmanızı önerebiliriz. Bu şekilde hem eğlenir; hem de dinlenirsiniz. Bir de ekstrem sporlar yapabiliyorsanız sizden mutlusu olmaz, yamaç paraşütü ve raftingi buna örnek verebiliriz. Fethiye – Ölüdeniz burçlara göre tatil yerleri arasında Koç burcuna önerilebilir. Bununla birlikte, yurtdışı düşünüyorsanız, Balkan Ülkelerine düzenlenen turlara katılabilirsiniz.

■ Boğa Burcu: Burçlara göre tatil yerleri 2018’de Boğa burcu iseniz güzel olanın peşine düşebileceğinizden söz edebiliriz. Güzel bir manzara sizin için önemlidir. Ancak keyfinize de düşkün olduğunuz için lüksü de seversiniz. Yediğiniz yemekler lezzetli, gittiğiniz yerin kültürü de zengin olmalı. Bu noktada Boğa burcu iseniz size önerimiz Bodrum. Ama ben yurt dışına çıkmak istiyorum derseniz de Santorini sizin için iyi bir tercih olacaktır.

■ İkizler Burcu: İkizler burcu iseniz, burçlara göre tatil önerilerine bakarken durağan tatilleri tercih etmemelisiniz; çünkü sıkılırsınız. Siz tatilde alışılmış düzenin dışına çıkmalı ve tatilinizin her anını dol yaşamalısınız ki bu enerjiye de sahipsiniz. Tam da bu noktada, bedeninizin çalıştığı kadar beyninizin de çalışması gerekmektedir. Gittiğiniz yerde plaj olmalı; ama oranın tarihi güzellikleri de bulunmalıdır. Türkiye’de Likya, yurtdışında ise İtalya, sizin için iyi bir tatil alternatifi olacaktır.

■ Yengeç Burcu: Burcunuz Yengeç ise burçlara göre tatil yerleri sizin için denizin ve suyun bulunduğu yerler olmalı, ama o bölgenin kültürünü de yaşayabilmelisiniz. Bunu çok para harcayarak değil, kendinizi evinizde hissettiğiniz bir yerde yapmak istersiniz ki tam da bu noktada, lüks otellerdense butik otelleri tercih etmenizi önerebiliriz. Gecelere akmak yerine, sahilde yapacağınız uzun romantik yürüyüşler sizin için çok daha güzel olacaktır. Türkiye’de Olimpos’a gidip bungalovlarda konaklayabilir, yurtdışında ise Tibet’i tercih edebilirsiniz.

■ Aslan Burcu: Aslan burcu için tatil demek lüks demek. Kalabalık yerlerde, kültürün de zengin olduğu bölgelerde tatil yapmak, lüks bir otelde konaklamak, lezzetli yemekler yemek, dans edebilmek… burçlara göre tatil yerleri araştıran Aslan burcu için bulunmaz bir nimet gibi. Burcunuz Aslan ise Alaçatı; ya da yurtdışında Rodos’u tercih edebilirsiniz.

■ Başak Burcu: Burçlara göre tatil yerleri 2018’de sıra Başak burcuna geldiğinde, planlı programlı tatilleri sevdiğinizi söyleyebiliriz. Sürprizlerden pek hoşlanmazsınız. Yapınız gereği enerjik olmanız dolayısı ile dolu dolu bir tatil istersiniz; ama yorgunluğunuzu atmak için de tatilinize SPA ve masaj eklemeyi ihmal etmezsiniz. Yurtiçinde Belek, yurtdışında ise Paris, sizin için ideal tatil alternatifleri arasında yer almaktadır.

■ Terazi Burcu: Terazi burcu uyumun ve dengenin burcu. Her ne kadar sakin tatilleri sevdiklerini söyleseler de aslonda sosyalleşebilecekleri tatillerden hoşlanırlar. Siz de bir Terazi burcu iseniz, bir butik oteli tercih edebilirsiniz; ama aynı zamanda eğlenebileceğiniz, müze, sanat galerilerini gezebilip alışveriş yapabileceğiniz yerlerde sosyalleşerek tatil yapmayı tercih edersiniz. Bununla birlikte de enerjinizi etrafınızdaki insanlara yansıtırsınız. Yurtiçinde Bozcaada, yurtdışında ise Amsterdam, sizin için iyi tercihler arasında yer almaktadır.

■ Akrep Burcu: Burçlara göre tatil önerilerinde, Akrep burcunun kendi ile başbaşa kalabileceği, lüks değil ama konforlu tatilleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. Gizemli olmanız dolayısı ile daha önce gitmediğiniz yerlerde tatil yapmaktan hoşlanabilirsiniz. Büyük Çatı Koyu Türkiye’de, Katmandu ise yurtdışında size önerebileceğimiz tatil yeri olarak karşımıza çıkıyor.

■ Yay Burcu: Enerjik kişiliği ile Yay burcu, tatili yenilenme aracı olarak görür ve yerinde duramayacağı bir tatili tercih eder. Bu tatil sizin için aktivitelerle dolu olmalı ve gönlünüzce autdoor aktivitesi yapabilmelisiniz. Daha önce gitmediğiniz bir yere gitmeniz de burçlara göre tatil önerileri arasında size tavsiye ediliyor ki bu anlamda Türkiye’de Datça, yurtdışında ise Prag tercihiniz olabilir.

■ Oğlak Burcu: Oğlak burcu iseniz muhtemelen çevrenizde işkolik olarak tanınıyorsunuz; ama tatiliniz de duraksız olmalı. Gittiğiniz yerin tarihi güzellikleri korunmuş olmalı ve doğal güzellikleri bulunmalı. Zengin bir kültüre gitmeli, doğa yürüyüşleri yapabilmeli; hatta arkeolojik kazıları gözden geçirebilmelisiniz. Bu anlamda bizim size önerimiz, Amasya ya da Budapeşte’dir.

■ Kova Burcu: Teknolojiden kopamıyormuş gibi görünen Kova burcu, doğal güzellikleri keşfedebilmek adına ıssız yerlerde rahatlıkla tatil yapabilir. Planlanmış tatillerden çok hoşlanmazsınız; sizin tatilinizde sürprizler de olmalı. Bu anlamda yeni yerler keşfedebilmek adına Cunda Adası ya da Berlin’i tatil programınıza yerleştirebilirsiniz.

■ Balık Burcu: Hayalperestliği ile bilinen Balık burçları, burçlara göre tatil yerleri 2018’de daha çok romantik yerleri seçmeli ve hayallere dalabileceği yerlerde bulunmalı. Örneğin denize karşı küçük bir otelde, sürekli fotoğraf çekip yeni yerler keşfederek rahatlıkla güzel bir tatil yapabilirsiniz. Aktivitelerinizi planlamaktan çok, ilginç gelen şeyleri anında yapmayı istersiniz. Seferihisar ve İspanya, sizin için önerebileceğimiz tatil yerleri

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.