Nadide Hayat Filminin Detayları

Nadide Hayat Filminin Detayları

Nadide Hayat filmi 18 Aralık 2015’te vizyona girmiş ve beyaz perdede çok sayıda izleyiciye hitap etmişti. Şimdilerde ise televizyon ekranlarında daha çok izleyici ile buluşuyor. Peki Nadide Hayat filminin konusu nedir? Nadide Hayat filminin oyuncuları kimler? Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, komedi ve dram kategorilerinde yer alan Nadide Hayat filminin süresi 108 dakika.

Nadide Hayat Filminin Konusu

Evliliği dolayısı ile okulunu bırakan Nadide Gürbüz, çocukları büyüyene ve kocası ölene kadar kendisi için hiç bir şey yapmamış bir ev kadınıdır. Zaman zaman boş zamanlarını değerlendirmek için kurslara katılmış olsa da bu kurslarda aradığı mutluluğu bulamamıştır. Ama bir gün bir haber görür ve bu haberin belki de hayatını değiştireceğini o zaman kestiremez…

Nadide Gürbüz’ün gördüğü ve hayatının değişmesine neden olan haber, çıkan öğrenci affıdır. Evlenmesi dolayısı ile bıraktığı okuluna, çıkan bu af dolayısı ile geri döner. Bir mavi yolculuğa katılır. Sınıf arkadaşları genç; hocası ise karizmatiktir ve bu mavi yolculukta hep birliktedirler. İşte Nadide Gürbüz’ün hayatına yön verecek macera artık başlamıştır.

Nadide Hayat Filminin Oyuncuları

■ Demet Akbağ
■ Yetkin Dikinciler
■ Efecan Şenolsun
■ Sevil Akı
■ Irmak Örnek
■ Sadi Celil Cengiz
■ Gizem Erdem
■ Ümit Erlim
■ Tarık Tarcan
■ Ali Karagöz
■ Çisem Çancı
■ Batuhan Begimgil
■ Burak Can

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.