Mavi En Sıcak Renktir Full İzle 3 İzleyici Yorumu Al

Mavi En Sıcak Renktir Full İzle 3 İzleyici Yorumu Al

Mavi En Sıcak Renktir, 8 Kasım 2013 tarihinde vizyona giren filmler arasında yer almasına ve üzerinden tam 9 yıl zaman geçmesine karşın, hala internet ortamının en çok aranan filmleri arasında yer almayı başarıyor. Filmin orjinal adı La Vie A’dêle. Romantik ve dram filmleri arasında yer alan filmin süresi 180 dakika.

Mavi En Sıcak Renktir filminin yönetmeni Abdellatif Kechiche. Kendisi filmin senaristliğini de Julie Maroh ile paylaşıyor. Filmin Belçika, Fransa, İspanya arasında çekildiğini de belirtelim.  Julie Maroh’un Mavi Melek isimli çizgi romanından uyarlanan filmin konusu: 15 yaşındaki bir genç kızın, kendisinden yaşça büyük bir kadına aşık olması sonucu değişen hayatı…

Mavi En Sıcak Renktir İzle

Mavi En Sıcak Renktir

Clêmentine sıcak bir öğle saatinde, kalabalığın ortasında, önce mavi saçlı kasını görüp, ardından da gözlerinin mavi olduğunu fark edecek. Sonrasında mavi saçlı ve mavi gözlü bu kadın her gece onu rüyalarında ziyaret etmeye başlayacaktır. Ve sonra bir gün arkadaşı ile birlikte gittiği bir barda Emma ile karşılaşır.

Emma onukalabalığın ortasında bile büyülemiştirzaten. Her gece rüyalarına girmesinin sebebi budur. Ama bu ikinci gerçek karşılaşma, Clêmentine’nin hayatının tamamen değişmesine, kendisi ile ilgili bilmediği şeyleri keşfetmesine neden olacaktır. Aşkın umursamaz büyüsüne kapılacak olan Clêmentine için artık her şey çok farklıdır.

Mavi En Sıcak Renktir

Mavi En Sıcak Renktir

Önyargılar, inkar, öfke, utanç… ama hepsinin ötesinde kendini bulan bir küçük kız… Peki filmin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Lêa Seydoux, Adêle Exarchopoulos, Catherine Salêe, Aurêlien Recoing, Baya Rehaz… gibi başarılı ve sevilen isimler filmin oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

Mavi En Sıcak Renktir İzle

Mavi En Sıcak Renktir izle araması yapmadan önce, filmi izleyenlerin yorumlarını merak edebileceğinizi düşündük. Ve ilk olarak sizleri bu yorumlardan bir kaç tanesi ile buluşturmak istedik.

• Adêle Exarchopoulos filmde muhteşem bir oyunculuk sergilemiş. Ancak filmin çekimleri de o kadar başarılı ki sanki film değil de insanların gizli hayatlarını gizli kamerada çekilmiş gibi izliyorsunuz. Filmin başında insanlarla arasında bir mesafe olduğunu anladığınız Clêmentine’nin bu duruma, çok hassas olması dolayısı ile geldiğini zaman içerisinde fark ediyorsunuz.

Ancak sonra Emma ona iyi geliyor. Fakat bir zaman sonra onun da diğer insanlardan farksız olduğunu anlıyor. Ondan ayrılmayı kafasına koyduğunda ise aslında hala onu çok seviyor. Ve ayrılırken de dile getirdiği şey aslında bu oluyor: sevgi ve özlem.. Fakat kendisinin hassaslığına uyum sağlayacak birine ihtiyacı var.

Mavi saçlı ve mavigözlü kadın Emma ise Clêmentine’nin bu tavrı karşısında öfkeden deliye dönüyor… Mavi En Sıcak Renktir izle aramasının sonucunu bulun ve filmi mutlaka izleyin. 3 saatinizi alacak belki ama kesinlike bu sizi pişman etmeyecek. Çok başarılı bir yapım.

• Çok uzun ve sıkıcı bir film olduğunu düşünüyorum.Sanatsal olarak başarılı bulunmuş olsa da ve bu anlamda gerçekten iyi olduğunu düşünsem de benim film zevkime uymuyordu. Filmi daha çok benzer tercihleri olanların ayakta alkışlayarak izleyeceklerini düşünüyorum açıkçası.

• Çok doğal ve gerçeğe yakın çekilmiş bir film. Ağzı açık uyuyan bir kız da, kameralara aldırmayarak makarna yiyen insanları da film içerisinde görebilirsiniz. Ve bu da sizin filmdeki karakterleri kendinize yakın bulmanızı hissettirecek en önemli nedenler arasında yer almaktadır.

Mavi En Sıcak Renktir Full İzle

Mavi En Sıcak Renktir full izle araması yaptığınızda, Netflix ya da Amazon Prime gibi ücretli dizi ve film izleme platformları gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu platformlardan birini seçip aylık üyelik paketi aldığınızda sadece bu filmi değil, istediğiniz kadar filmi sınırsız izleme olanağını elde edersiniz.

Mavi En Sıcak Renktir full izle isteğinizi bu platformlarda sağlayabilmeniz halinde reklamla filminizin bölünmesi gibi bir problemle karşılaşmazsınız. Sadece bilgisayarınızda değil, televizyonunuzda da filmi izleme olanağını elde edebilirsiniz. Telefonunuzla da aynı avantajdan yararlanabileceğinizi unutmayın.

Bu da size dışarıda, yolculuk yaparken dahi film izleme olanağı sunar. Ayrıca istediğiniz zaman durdurabileceğiniz filmi, sonrasında yeniden başlatabilir ve kaldığınız yerden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Atatürk dizisi de 14 Haziran 2022 tarihinde, dijitale yeni katılacak olan Disney Plus üzerinden yayınlanacak. Bu platformda da Mavi En Sıcak Renktir filmini izleme şansına sahip olup olmayacağınızı zaman içerisinde göreceğiz. Ancak bize göre Disney Plus çok iddialı geliyor…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.