Sakız Lekesi Nasıl Çıkar? Sakız Lekesini Ne Çıkarır?

Bu yazımızda sizlere sakız lekesinden söz edeceğiz. Sakız lekesi nasıl çıkar; ve sakız lekesini ne çıkarır sorularının yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Sakız lekesi nasıl çıkar, sakız lekesini ne çıkarır, sakız lekesi koltuktan nasıl çıkar; ve sakız lekesi kumaştan nasıl çıkar gibi soruların yanıtları için sakız lekesi hakkında sahip olmanız gereken tek bir bilgi bulunmaktadır. Evinde çocuk bulunan, ve sakız lekesinden şikayetçi olan annelere, ya da ev sahiplerine dikkat diyor, ve sakız lekesini ne çıkarır sorusunun yanıtını vermeye başlıyoruz:

Sakız lekesi kumaştan nasıl çıkar; ve sakız lekesi koltuktan nasıl çıkar sorularının yanıtları birbiri ile aynıdır. Sakız lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtı için yapmanız gereken şey, bir poşetin içerisine buz bağlamaktan ibarettir. Yani sakız lekesini ne çıkarır sorusunun yanıtı buzdur, ama sakız lekesi nasıl çıkar?
Sakız lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtı için, sakız lekesinin tam alt kısmına, poşetin içerisine sarmış bulunduğunuz buz kalıbını koymanız gerekmektedir. Bu buz kalıbı, sakız lekesinin donmasını olanaklı hale getirecektir. Sakız lekesinin donmasının sonrasında gereksiniminiz olan bir fırçadan ibarettir. Donan sakız lekesini fırçalamanız demek, sakız lekesine son vermeniz anlamına gelmektedir. E hadi geçmiş olsun, bir sakız lekesi için çocukları kırmaya değmez…

Latest Comments
  1. Tandoğan çilingir

    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası