Ruj Lekesi Ve Ruj Lekesi Neyle Çıkar?

Bu yazımızda sizlere, özellikle erkeklerin başına bela olan ruj lekesinden söz edeceğiz… Ruj lekesi nasıl çıkar; ve ruj lekesi neyle çıkar sorularının yanıtlarını, ruj lekesi hakkında bilgi alarak öğrenebilirsiniz… Ancak şunu da unutmamalısınız ki, önemli olan, ruj lekesini, sessiz sakin çıkartmak, aksi halde, hayatınızın suya düştüğü gün olabilmesi muhtemel 🙂 Hep birlikte ruj lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtlarını öğrenmeye çalışalım o halde, daha fazla zaman harcamadan…

Ruj lekesi neyle çıkar sorusunun yanıtları arasında ilk olarak eterden söz etmemiz gerekmektedir. Kumaşların üzerine bulaşmış olan ruj lekesini eter ile çıkartmak için, az miktarda pamuğa batırmalı, ve sonrasında da ruj lekesini silmeye çalışmalısınız. Bir seferin yeterli olmadığını da unutmayın, eteri pamuğa bir kaç sefer damlatmalı, ve ruj lekesini bir kaç sefer pamuk yardımı ile silmelisiniz.
Ruj lekesi neyle çıkar sorusunun yanıtlarından bir diğeri ise sabun. Peki sabun kullanacak olursak ruj lekesi nasıl çıkar? Sabunu ruj lekesinin üzerine sürmeli, ve daha sonra da bir saat bu şekilde, hiç dokunmadan bırakmalısınız. Ardından ise durulayarak çıkartmaya çalışmanız önerilmektedir.
Ruj lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtlarından bir başkası ise oksijenli su. Pamuk yardımı ile ruj lekesinin üzerine damlatacağınız oksijenli suyu, daha sonrasında durulamak koşulu ile, istemediğiniz ruj lekesinden en kısa zamanda kurtulmanız olanaklı bir hal alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası