Ketçap Lekesi Nasıl Geçer? Yağ Lekesi Nasıl Gider?

Ketçap Lekesi Nasıl Geçer? Yağ Lekesi Nasıl Gider?

Bu yazımızda sizlere, ketçap lekesi nasıl çıkar; ve ketçap lekesi nasıl geçer sorusunun yanıtları ile birlikte, yağ lekesi nasıl çıkar, ve yağ lekesi nasıl gider sorusunun yanıtlarını da kısaca vermeye çalışacağız. Sık karşılaşılan iki farklı leke türü olan ketçap lekesi, ve yağ lekesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere yazımız içerisinden ulaşabileceğinizi belirterek, soralım: ketçap lekesi nasıl çıkar, yağ lekesi nasıl çıkar, ketçap lekesi nasıl geçer, yağ lekesi nasıl gider?

Ketçap lekesi nasıl çıkar, ve ketçap lekesi nasıl geçer sorularının yanıtı için, aynı oranda gliserin, ve suyu birbirine karıştırmanız, ve ketçap lekesi bulunan kumaşı, bu karışımın içerisinde bir saat boyunca bekletmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise, ketçap lekesi nasıl geçer sorusunun yanıtı için, ketçap lekesi bulunan kumaşı deterjanınız ile normal bir şekilde yıkamanız gerekmektedir.
Yağ lekesinde, yağ lekesi nasıl çıkar, ve yağ lekesi nasıl gider sorularının yanıtları için, eğer yağ lekesinin hafif bir şekilde sıçraması durumu söz konusu ise, ispirto işinize yarayacaktır. Ancak, yağ lekesi eğer zeytinyağı lekesi ise, o halde yapmanız gereken şey, yağ lekesinin üzerine, az miktarda ekmek içini bastırmanızdır. Bir süre bu şekilde beklemesinden sonra ise yağ lekesini yıkayarak, yağ lekesi nasıl geçer sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.