Çikolata Lekesi Ve Çikolata Lekesi Nasıl Geçer?

Çikolata Lekesi Ve Çikolata Lekesi Nasıl Geçer?

Bu yazımızda sizlere, çikolata lekesi nasıl çıkarılır, çikolata lekesi nasıl geçer gibi soruların yanıtlarını vereceğiz, kısacası, çikolata lekesinden kurtulma yollarını yazımız içerisinde bulabilme şansına sahip olacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. Evinizde bir çocuk varsa, çikolata lekesi sizin hayatınızda oldukça büyük öneme sahip lekeler arasında yer almaktadır. O halde hemen, çikolata lekesi nasıl çıkarılır, ve çikolata lekesi nasıl geçer sorularının yanıtlarına bakmaya başlayalım:

Çikolata lekesi nasıl çıkarılır sorusunun yanıtı için, size biraz gliserin gerekmektedir. Gliserin ile çikolata lekesini ovmalısınız, ovma işleminden sonra ise, yağı emebilme özelliğine sahip iki adet kağıt edinmeli, ve bu kağıtların ortasına çikolata lekesini getirerek bastırmalı, ve uzun süre bu şekilde kalmasını sağlayarak, kağıtların çikolata lekesini emmesini sağlamalısınız.
Çikolata lekesi nasıl çıkarılır sorusunun yanıtı olarak vermiş olduğumuz cevap size yetersiz geldi ise, ve çikolata lekesinden kurtulamadı iseniz yapmanız gereken, eğer çikolata lekesinin bulaştığı kumaşın rengi atmıyorsa, bu kumaşı, su ile karıştırdığınız yoğun oranlı alkol ile silmektir.
Çikolata lekesi halıdan nasıl çıkar sorusunun yanıtına bakmak istersek, çikolata lekesi halıdan nasıl çıkar diyenlerin, öncelikle, halıdaki çikolata lekesini çıkartmak için, halıyı dıştan içe doğru, sabunlu su ile silmeleri gerekmektedir. Daha sonra ise, sabunlu su ile silinen halının üzerine talk pudrası dökmeli; ve bir süre beklemelisiniz. Bekleme süresinin dolmasının ardından halıyı silkelemeli, ve daha sonra da çikolata lekesini, yoğun oranlı alkol, ve su karışımı ile silmelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.