Çay Lekesi Nasıl Çıkar? Çay Lekesini Çıkarmak

Bu yazımızda sizlere, çay lekesi çıkar mı sorusunun yanıtlarını vermeye çalışacağız. Çay lekesi elbette ki çıkar, çay lekesini çıkarmak için, sadece, doğru bilginin elde edilmesi gerekmektedir. Çay lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, çok da fazla zaman kaybetmeden, çay lekesi nasıl çıkar sorusunu soralım, ve ardından da, çay lekesi çıkar mı diyenler için, çay lekesini çıkarmak ile ilgili bilmeleri gerekenleri anlatalım:

Çay lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtını, beyaz kumaş üzerinde bulunan çay lekesini çıkarmak için öğrenmeye çalışıyorsanız, beyaz kumaş üzerinde bulunan çay lekesini çıkarmak için yapmanız gerekenin, çay lekesini limon suyu ile silmek, ve sonrasında da soğuk su ile kumaşı yıkamak olduğunu belirtebiliriz.
Çay lekesi nasıl çıkar sorusunun yanıtını renkli bir kumaş için öğrenmeye çalışıyorsanız, çay lekesini çıkarmak için yapmanız gereken, eğer çay lekesi taze ise su ile yumurta sarısı karışımı ile çay lekesini çıkarmaktır. Fakat, eğer çay lekesi eski ise, gliserinli su ile, çay lekesini çıkarmak için çalışmanız gerekecek demektir.
Çay lekesi halıdan nasıl çıkar; ve, çay lekesi koltuktan nasıl çıkar sorularının yanıtlarını ise şu şekilde verebiliriz: çay lekesi halıdan nasıl çıkar, çay lekesi koltuktan nasıl çıkar? Çay lekesini çıkarmak için yapmanız gereken, eşit miktarda sirke ile alkol karışımı ile koltuk, ya da halınızı silmekten ibarettir.

Latest Comments
  1. Anonim

    Sizde hep limon yahuuu

  2. Emek çilingir

    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası