Neden Evlenemiyorum Diyenler İçin Özel Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, neden evlenemiyorum, neden evlenemiyoruz; ya da neden bekar kalınır şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de aklınızda, neden evlenemiyorum ya da neden evlenemiyoruz şeklinde sorular varsa, o halde zaman kaybetmeden, neden bekar kalınır sorusunun yanıtlarını sizlere aktarmaya başlayalım; ve bu nedenleri ortadan kaldırmanızı sağlayalım…

Neden evlenemiyorum sorusunun yanıtları arasında ilk olarak, karşınıza, size uygun birinin çıkmayışından söz etmemiz gerekmektedir. Ya tarzları size uygun değildir, ya da düzgün insanlar olmadıklarını düşünebilirsiniz. Bunun yanında, Neden evlenemiyoruz sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer detay da, sizin hayattaki başarınız olabilir. Karşınıza çıkan insanlar, sizin başarınızı kendilerine bir kompleks nedeni olarak görebilirler. Ayrıca, neden bekar kalınır sorusunun yanıtları arasında yer alan başka bir detay da, sizin gücünüzü kullanmak isteyen insanların daha sık olarak karşınıza çıkmaları olabilir. Tüm bunlar bir araya gelerek, sizin için, neden evlenemiyorum sorusunun yanıtlarını oluşturabilirler.
Tüm bunların belirtilmesinin sonrasında ise size şunu söyleyebiliriz: sizin gibi düşünen insan sayısı oldukça fazla; ama, karşı cinsin, sizin hakkınızda bu şekilde düşündüğünü tahmin eden belki de sadece sizsiniz, ve de kuruntularınız. Bu ön yargılarınızdan kurtulmalı; ve geçmişte yaşadığınız olumsuz deneyimlerinizden kendinizi sıyırarak geleceğinize bakmalı, kendinizi dış dünyaya kapatmamalısınız. Neden bekar kalınır sorusunun yanıtının sadece sizde saklı olduğunu kesinlikle unutmayın.
Neden evlenemiyoruz diyen kişilerin, tanıştıkları insanlara, herkesmiş gibi bakmamaları, ve geçmişin olumsuz düşüncelerine onları dahil etmemeleri gerekmektedir. Bununla birlikte, kendileri ile ilgilenilmesine izin vermeli, ve kendilerini onlara karşı kontrol etmekten vazgeçerek flört edebilmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası