Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?

Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?

Eşinden soğuyan erkek nasıl davranır? Sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır gibi soruların yanıtlarını, özellikle eşi ya da sevgilisi kendisine farklı davranmaya başlayan kadınlar araştırmaya başlıyor. Bir erkeğin eşinden soğuması, aşkının bittiğini gösteriyor ve aslında bu noktada kadınlara da çok büyük görevler düşüyor. Kendinize bakmanız, temizliğinize dikkat etmeniz, ona, sizden soğumaması için sürprizler yapmanız, sevdiği şekilde davranmanız… ilişkinizi canlı tutacak faktörler arasında yer almaktadır. Ancak, bir erkeğin eşinden soğumasının işaretlerini bilmek de önemlidir.

Sizlere biraz sonra, eşinden soğuyan erkek nasıl davranır, sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır gibi soruların yanıtlarını aktaracağız. Ve eğer eşinizde ya da sevgilinizde bu belirtilerin bir kaç tanesini görüyorsanız, sizden soğuduğunu; hatta ayrılmak istediğini düşünebilirsiniz. Ancak,hep büyüklerimiz der ya, bir yuvayı kurmak zor, yıkmak kolaydır. Her biten evlilikte gökyüzü titrermiş. Hele bir de arada çocuklarınız varsa… Bu nedenle biraz gözü açık olmalı ve eşinizi elinizde tutmalı, bir erkeğin eşinden soğumasını engellemelisiniz. Ama işte bir erkeğin eşinden soğumasının işaretleri.

Bir Erkeğin Eşinden Soğumasının İşaretleri

■ Türk erkekleri genellikle, “Seni Seviyorum” cümlesini sık kullanmaz. Seni seviyorum demenin farklı yolları sanki erkekler tarafından bulunmaktadır.Ama bu, sizi sevmedikleri anlamını da taşımaz. Davranışları ile diğer sözleri ile erkekler sevgilerini, aşk ve size duydukları hayranlıklarını rahatlıkla dile getirebilirler; hem de sık sık… Eşiniz ya da sevgiliniz bunu yeterli sıklıkta yapmıyorsa, sizden soğumaya başladığını düşünebilirsiniz.

■ Bir erkeğin eşinden soğumasının bir diğer belirtisi de, onun diğer kadınlara yönelik olarak yapmış olduğu yorumlardır. Her insan, televizyonda gördüğü bir kadının güzel olduğundan, ilgi çekiciliğinden söz edebilir. Ama eşiniz ya da sevgiliniz, bir başka kadın hakkında, sizin yanınızda yapmaması gereken yorumları rahat bir şekilde yapabiliyorsa, o ilişkide eşinizin gözü ne yazık ki dışarı kaymaya başlamış demektir.

■ Eşiniz önceden sizi anlamaya çalışıyor, sizi güldürmek için çaba sarf ediyor olabilir. Ama sonrasında, sizinle konuşmak istemeyen bir adam halini aldıysa, o espirili, anlayışlı adamın yerini hiç tanımadığınız biri aldıysa, bu onun artık sizden sıkılmış olabileceğinin açık göstergeleri arasında yer almaktadır. Yeniden ilgisini çekebilmek ise size kalmış; ama şöyle de bir durum var ki, bir ölüyü canlandırmak kolay değildir; mümkünse öldürmeyin.

■ Eşinden soğuyan erkek nasıl davranır, sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır sorularının yanıtlarını bulmaya devam ederken, önemli bir diğer noktanın da beden dili işaretleri olduğunu belirtmeliyiz. Otururken sizden uzakta olması, kollarını kapatması, ortamdaki diğer şeylerle ilgilenip, konuşurken sizinle göz teması kurmaması… sizden soğuduğunun önemli işaretleri arasında yer almaktadır.

Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?

Eşinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?

■ Herkes sizin kadar dakik olamaz. Bir erkeğin eşinden soğumasının işaretleri arasında, buluşmalarınızı unutması ya da zamanında gelmemesi de yer almaktadır. Herkes bazı nedenlerden dolayı buluşacağı yere geç gelebilir. Trafiğe takılır, arabası arıza yapar, hava şartlarına yenik düşer… Ama bir de, bir kaç kere üst üste buluşacağınızı unutmuş ise artık sizin de onu unutmanızın zamanı gelmiş demektir.

Sevgilisinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır?

■ Her birimiz eşimiz ya da sevgilimizle arkadaş olmak isteriz. Bu aslında ilişkinin devamlılığı açısından da önemli ve olması gereken bir şeydir. Ancak buna ek olarak, sevgiliniz ya da eşinizle aranızda bir bağ da vardır; sevgi bağı… Eğer bu bağı yok sayıp, sadece arkadaşlarına davrandığı gibi davranıyorsa, bir sorun, sıkıntı var demektir. Sizi bir arkadaşı olarak görüyor olma ihtimali oldukça yüksektir.

Eşinden soğuyan erkek nasıl belli olur? Onu takip edin… Sosyal medyada, Facebook, Twitter gibi platformlarda ne kadar zaman geçiriyor? Önceden daha mı az zaman geçiriyordu? Peki yeni arkadaşlarının daha çoğu kadın mı? Neler paylaşıyor? İyi bir gözlemci olursanız, eşiniz ya da sevgilinizin yeni bir arayış içerisinde olduğunu algılamanız zor olmayacaktır.

■ Bir erkek, bir kadından soğumaya başladı ise bunu fiziksel kusurlarını öne sürerek ifade etmeye çalışır. Örneğin kilonuza ya da giyim tarzınıza daha önce laf etmeyen adam, şimdilerde bir eleştiri yağmuruna tutuyorsa, bir sıkıntının olduğunu gösteren en önemli işaretler arasında bu da yer almaktadır. Elbette sizden isteklerini dile getirebilir. Siz de ona uyum sağlayabilirsiniz. Ama eğer sizde herhangi bir değişiklik yoksa, ama değişen o ise soğumalar başlamış demektir.

■ Sizinle birlikte olmak istemeyen; ya da birlikteliğiniz sırasında, sıradan bir birliktelik yaşayan, bitse de uyusak modunda olan eşiniz de sizden soğumuş demektir. Her zaman sizinle birlikte olmak isterken, bu isteksizliğin bir nedeni olmalı öyle değil mi? Hele ki erkeğin, birlikte olmak istememesi garip değil mi? Doğaları buna izin vermez.

■ Bir erkeğin eşinden soğumasının bir diğer göstergesi de hakaret etmesi ve aşağılaması ki bir insan bunu düşmanına dahi yapmamalıdır. Yani en hafifletici olmayan sebep diyebiliriz. Bunu yapan erkek kafasında sizi ve ilişkinizi çoktan bitirmiş, muhtemelen sizin kendisinden ayrılmanız için zemin hazırlıyor demektir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.