Ev Dekorasyonunuzda Küçük Ama Etkili Değişiklikler Yapmaya Ne Dersiniz?

Ev Dekorasyonunuzda Küçük Ama Etkili Değişiklikler Yapmaya Ne Dersiniz?

Bu yazımızda sizlere ev dekorasyonu ile ilgili küçük bilgiler vererek, evinizin, belki de sıkıldığınız dekorasyonunu, hem fazla masraf etmeden, hem de çok zaman harcamadan nasıl değiştirebileceğiniz ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de ev dekorasyonu ile ilgili küçük değişiklik; ve bilgilere ihtiyacınız varsa, hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Çocuk odası nasıl dekore edilir? Aslında çocuk odası nasıl dekore edilir sorusunun yanıtını çocuğunuzdan almak, sizin için daha güzel bir fikir sağlayacaktır. Bunu bir güven meselesi haline getirmeyin. Alın çocuğunuzu, ve yapı malzemeleri satan mağazalardan birine giderek, ona, renkli duvar kağıdı alternatifleri sunun. Düz renkler sadece sizin değil, muhtemelen çocuğunuzun da içini sıkmıştır. Onun seçtiği renkli duvar kağıdı ile, odanın tüm duvarlarını kaplayın. Bunu siz kendiniz tek başınıza yapabilirsiniz, ve inanın ev dekorasyonunda önemli bir hava değişimi yaratacaktır.
Antre nasıl dekore edilir? Antre nasıl dekore edilir sorusunun yanıtı aslında, evinize girer girmez değişik bir ev dekorasyonu görmüş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Çok göz önünde olan bir yer olan antreyi, çocuk odasında olduğu gibi komple; ve tek başınıza değiştirmeyi düşünmeyin. Siyah ve beyaz renklerden oluşan bir duvar kağıdı alarak antrenin sadece bir tarafını kaplayın; bir de kırmızı sandalye edinerek, insanların burada ayakkabılarını giyip çıkartmalarını sağlayın. Göreceksiniz; hem rahatınız artacak; hem de ev dekorasyonunda uyumu zıtlıklarla yakalamanın zevkine varacaksınız.
Çalışma odası nasıl dekore edilir? Çalışma odası nasıl dekore edilir sorusunun yanıtı çok önemlidir. Malum, bu oda, sizin, dikkatinizi en çok toplamanız; ve de sıkılmamanız gereken odadır. Bunun için en sevdiğiniz insanların resimlerini toplayın; ve farklı boyutlarda resim çerçeveleri alarak resimleri bu çerçevelerin içerisine yerleştirin. Sonrasında da çalışma odasının duvarlarına; ya da masanızın üzerine, farklı şekillerde dizayn ederek yerleştirin.
Yatak odası nasıl dekore edilir? İnanın yatak odası nasıl dekore edilir sorusunun yanıtı aslında çok kolay. Yatağınızın başlığını değiştirerek bu işi hemen halledebilirsiniz… Ama, başlığın düz renklerde değil de, karışık tonlarda olmasına dikkat ederseniz, işiniz çok daha kolay bir hal alacaktır.
Salon nasıl dekore edilir? Salon nasıl dekore edilir sorusunun yanıtı için yeni bir eşyaya ihtiyacınız yok. Muhtemelen siz de, tekli koltukları yanyana koyarak salonunuzu dekore etmişsinizdir. Ama artık bu dönemi bitirebilirsiniz. Tekli koltukları birbirinin karşısına koymaya; ve salonunuzun daha simetrik olmasını sağlamaya ne dersiniz?
Ev dekorasyonunda banyonun değişimi için yapılması gereken, fayanslardan kurtulmak. Hiç olmazsa sadece bir duvara duvar kağıdı kaplayabilirsiniz; ki inanın günümüzün banyo dekorasyon modası da duvar kağıtları.
Mutfak dekorasyonunda yapılması gereken değişiklik için ise boya yeteneğinizi konuşturmanızı isteyeceğiz sizden. Sizi yine bir yapı malzemeleri satan mağazaya göndereceğiz, ve buradan bir mobilya boyası almanızı önererek; mutfak dolaplarının kapaklarını istediğiniz farklı bir renge boyamanızı önereceğiz…
İşte size bambaşka bir ev…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.