Erkekler Nasıl Kadınları Sever? Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekler Nasıl Kadınları Sever? Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekler nasıl kadınları sever? Pek çok kadın bu sorunun yanıtlarını merak ediyor. Ya da erkekleri etkilemenin yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorlar. Bu konularda bilgi sahibi olan kadınlar, hayatlarında yalnız olmayacaklarını düşünüyor.
Hatta istediği erkeği, bu bilgilere sahip olarak elde edebileceğini düşünen kadın sayısı da oldukça fazla.

Google‘de arama yaparken bizim makalemize denk geldiyseniz sizin de bu kadınlar arasında yer alma ihtimaliniz yüksek. O halde hemen yardımcı olmaya başlayalım. Her şeyin öncesinde, erkeklerin nasıl kadınlardan hoşlandığını bilir ve buna göre hareket ederseniz özgüveniniz artar.

Ve emin olun özgüveni yüksek, kendinden emin bir kadın her erkeğin elde etmek istediği kadındır. Durum böyle olunca talibi çok fazla olan kadınlar ise seçme şanslarını kullanırlar. Ki bu da beraberinde her talibi kabul etmek zorunda olmama avantajını getirir. Emin olun böylece özgüveniniz daha da artar.

Erkekler nasıl kadınları sever sorusuna yanıt arayan pek çok kadın, giyim tarzının nasıl olması gerektiğini de merak eder. Bu merak aslında yeni bir yanılgıyı beraberinde getirir ki o da daha fazla dekolte ya da kısa giyinen kadınların daha çok tercih edilecekleri yanılgısıdır.

Belki erkeklerin o kadınlarla birlikte olmak istemeleri gibi bir gerçek vardır. Ancak şu noktayı kesinlikle unutmayın: erkekler kadınları evlenilecek kadın ve eğlenilecek kadın olarak ikiye ayırırlar. Eğlenilecek değil de evlenilecek kadın olarak bir erkeğin hayatında yer almak istiyorsanız, giyim tarzınıza dikkat etmeli; çok özgür olmamalısınız.

Erkekler nasıl kadınları sever?

Erkekler nasıl kadınları sever sorusunun yanıtlarını çok merak ettiğinizi biliyoruz. Hatta belki içinizden: “Hemen anlat da harekete geçeyim” dahi diyor olabilirsiniz. Ancak ne bir erkeği etkilemek ne de bunun için bilgi edinmek konusunu aceleye getirmemelisiniz.

Yapılan araştırmalara göre erkekler, çaresiz olan kadınları sevmezler. Bu duruma şu şekilde bir açıklık da getirebiliriz: erkekler kadınların kendilerini sadece statüleri için sevdiklerini bilirlerse, bu iş çok da fazla devam etmeyecek demektir. İsterseniz konuyu örneklendirelim.

Erkekler Nasıl Kadınları Sever

Erkekler Nasıl Kadınları Sever

Zengin bir erkek düşünün. Bir de onu etkilemek isteyen bir kadın. Ama kadın zengin olmasın. Ve erkeği sadece parası çok olduğu için etkilemeye çalışsın. Ve erkek de bu durumun farkına varsın… Sizce bu ilişkinin gidişi, bu aşamadan sonra nasıl olur?
Unutmayın! Erkekler, onları sadece duyguları ya da fiziksel görünüşleri dolayısı ile seven kadınlardan hoşlanırlar.

Geri kalan kısım ise teferruattır. Zengin erkeklerin paraları bir gün bitebilir; temenni etmeyiz ama iflas edebilirler. Onları sadece paraları için sevdiğini bildikleri bir kadınla bu nedenle birlikte olmak istemezler.

Şunu da belirtmeden geçmeyelim: erkekler aynı zamanda çok güçlü kadınları da sevmezler. Kadında güçten kastımız ise daha çok manevi güç. Örneğin, sorunlar karşısında dik duran kadınlar erkeklerin ilgisini çok çekmez. Çünkü kendileri olmadan yaşayabileceklerini de bilirler. Erkekler Güçlü Kadın Mı Sever başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Güçlü Kadınların Özellikleri de bu anlamda okumanızı istediğiniz bir diğer konu. Yalnız erkeklerin güçlü kadınları çok sevmemeleri ve hatta onlardan korkmaları sizi sahip olduğunuz güçten utandırmasın. Siz tek başınıza da iyisiniz; zaten çekemedikleri konu da bu değil mi?

Bu noktada erkeklerin biraz bencil olduklarını söylersek yanlış bilgi vermemiş oluruz. Genellikle onlar, kendilerine bağlı kadınlarla birlikte olmak isterler. Böylece onları daha kolay ellerinde tutabileceklerine inanırlar; hem de ne yaparlarsa yapsınlar… Bu iyi bir durum değildir ancak…

Erkekler nasıl kadınları sever sorusuna yanıtlarımızı sitemiz içerisinde farklı başlıklar içerisinde de bulabilirsiniz.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtları arasında onun gözlerini kamaştırmak da yer almaktadır. Bunun için şık olmalısınız ve bunu hem kıyafetiniz, hem saçınız hem de makyajınızla yapmalısınız. Fakat sürekli kendinizi tekrarlayarak da değil…

Her gün farklı bir kıyafet giyinmeli, saçlarınızı ve makyajınızı değiştirmelisiniz. Ancak bunu çok para harcayarak yapmanız da değil önerimiz. Bu noktada size yakışanın ne olduğunu bilmeniz önemli. Zaten dedik ya, erkekler paraya çok düşkün kadınlardan hoşlanmıyorlar.
Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Erkekler, sizinle görüştüklerinde, sizin önemli olduğunuz izlenimine de kapılmalılar. Ama bunu onlara, kendinizle ilgili her şeyi anlatarak yapamazsınız. Size güvenmesi adına bir erkeğe, eski arkadaşınızın sizi neden aldattığını sakın anlatmayın.

Patronunuzu neden sevmediğiniz de erkek arkadaşınızı ilgilendiren bir konu değil. O sizinle ilgileniyor ama anlattıklarınızla sıkılmayı da istemiyor. Hem en baştan her şeyi anlatırsanız, zaman içerisinde konuşacak bir şeyiniz kalmayabilir. Böylece buluşmalarınız da sıkıcı olur. Bunu siz de istemezsiniz.

Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna yanıt verirken, onların yalanı sevmediklerini de belirtmek isteriz. Sonucunda onu kaybedeceğinizi bilmek dahi olsa yalan söylememelisiniz. Bu bir çeşit güçtür. Ancak aynı zamanda kendinize güvendiğinizi de ifade etmektedir.

Ayrıca zaman zaman sizi yönlendirebilmek de onu etkileyecektir. Dolayısı ile her zaman olmamak kaydı ile bazı isteklerine “Evet” demek de sizin için zor olmamalı. Fakat bunu yaparken de uzun açıklamalara girmemeli, sadece istediğiniz için yaptığınız izlenimini vermelisiniz.

Tüm verdiğimiz bilgilere rağmen, kesinlikle bunları uygulamak adına kendiniz olmaktan da vazgeçmemelisiniz. Aksi halde onu elde etmenizin sonrasında yine kendiniz olacak ve onu kaybedeceksiniz. Ya da eğer hiç olmadığınız biri gibi davranmışsanız, onu kaybetmemek adına öyle davranmaya devam edecek ve mutsuz olan siz olacaksınız.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Erkekleri etkilemenin yolları arasında ilk sırada, bir erkeği, güçlü, zengin ya da statü sahibi de olsa, sıradan bir erkekmiş gibi sevmek yer almaktadır. Yine aynı zengin erkeği örnek alalım. Zengin olduğu için yalnız kalmak değildir amacı; sadece onu seven kadının, zenginliğinden etkilenmesini istemez.

Yani, etkilemek istediğiniz erkeğin sıradan birisi olduğunu ona hissettirmeli, onun başarısını yere göğe sığdıramamak gibi bir hata yapmamalısınız.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekler Nasıl Kadınları Sever

Duygularınız ile hareket eden kadınlar arasında yer alıyorsanız yine şanslısınız. Çünkü erkekler bu kadınları da oldukça sever ve onlardan etkilenirler. Güçlü kadın özellikleri arasındadır mantık ile hareket etmek. Ve ne dedik? Erkekler güçlü kadınları sevmezler.

Duygularınızla hareket etmeniz halinde sürekli birlikte olduğunuz adama ihtiyacınız olacaktır. Bir nevi ona bağımlı da olursunuz. Ancak bu bağımlılığı da abartmayın. Çünkü erkekler kendilerini boğan kadınlardan hoşlanmaz. Zaman zaman özgür hissetmek de isterler.

Erkekleri etkilemenin yolları arasında, onları uğraştırmak da yer almaktadır. Örneğin, etkilemek istediğiniz kişiye numaranızı verdiniz, o da sizi arıyor… Ve Siz her seferinde onunla konuşuyorsunuz… Oysa erkekler daha çok peşinden koşabilecekleri kadınlardan hoşlanırlar.

Hani derler ya: Kaçan kovalanır. Pek çok kadın ise kaçmaktan korkar. “Ya kovalamazsa?” düşüncesi korkutur. Ancak unutmayın: Bir erkek sizinle birlikte olmak için ne kadar çaba sarf ediyorsa, onun için o kadar değerlisiniz demektir. Daha da iyisi, sizinle olmak için çaba harcaması, onu sizi kaybetmekten de korkutur

Diyelim ki gözünüze, etkilemek istediğiniz birini kestirdiniz. Şimdi ne yapmalısınız? İlk olarak onun dikkatini, aklında sizin hakkınızda güzel düşünceler kalacak şekilde çekmelisiniz. Sonrasında da geri çekilip, onun sizi etkilemesini beklemelisiniz.

Hani evlenme ya da çıkma teklifini eskiden erkekler ederdi ya hep; işte tam o hesap. Bu düşünceyi geri kafalılık olarak algılamayın. Bırakın o size gelsin; her aradığında müsait olmayın. Dünyanızın onun etrafında döndüğü izlenimine kapılmamalı.

Bir Erkeği Etkilemek

Peki kısaca ve özetle erkekler nasıl kadınları sever sorusuna, bir erkeği etkilemek için nasıl yanıt verebiliriz? Gelin bu sorunun yanıtlarını madde madde verelim.

• Sürekli farklı olarak, kendinize yakışanı bilip şık olarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

• Çok güçlü olmanız hoşuna gitmeyecektir. Ancak kendine güvenen ve yalan söylemeyen bir kadın her zaman bir erkeği kolayca etkiler.

• Sizi her aradığında müsait olmamalı, onunla her seferinde konuşmamalısınız. Unutmayın mantığımız: Kaçan kovalanır.

• Bir erkeği etkilemek için onun sizi etkilemesine izin verin. Kulağa da göze de karmaşık gibi geldiğini biliyoruz. Ama erkekler, elde etmek için çaba harcadıkları kadınları kaybetmekten daha çok korkarlar. Dolayısı ile ilgisini çekip, sonra da biraz geri çekilin.

Peki şimdi soruyoruz size: eski sevgili ile yeniden bir araya gelmek mü daha cazip ve kolay; yoksa bir erkeği etkilemeye çalışmak ve hiç tanımadan onunla sıfırdan bir birlikteliğe başlamak mı?

Bu bilgileri uygulamak size sırf zor geldi diye eski sevgiliye geri dönülür mü? Zoru başarmak mı daha iyidir yoksa tarihin tekrardan ibaret olduğunu bile bile yaşanmışı yeniden yaşamak mı? Karar size ait… Bol şanslar.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.