En Sevdiğin Hayvan Ne? Ruh Hayvanın Ne? Ruh Hayvanın Nedir?

En sevdiğin hayvan ne? Bu sorunun yanıtı herkes için farklıdır. Ve işin en garip yanı da uzmanlara göre, sevdiğiniz hayvanın, sizin karakteriniz hakkında insanlara fikir veriyor olmasıdır. Siz bir kuş, kedi, köpek ya da farklı bir hayvanı seviyor olabilirsiniz. Ve aslında sevdiğiniz hayvanı evinizde beslemek gibi bir zorunluluğunuz da bulunmuyor.

Bu da demek oluyor ki siz bir yabani hayvanın adını da en sevdiğin hayvan ne sorusuna yanıt olarak verebilirsiniz. Ve vermiş olduğunuz bu yanıt da bize ya da sizin çevrenizdekilere sizin karakteriniz hakkında bilgi verir. O halde bu konudan biraz bahsetmenin zamanı geldi demektir. Sevdiğiniz hayvanın karşılığı olan karakteri bulabilirsiniz.

Ruh Hayvanın Ne

En Sevdiğin Hayvan Ne

Kuş: Eğer en sevdiğiniz hayvan bir kuş ise sizin akılcı bir karakter olduğunuzdan söz edilebilir. Gerçekçi birinsan olduğunuzu da söyleyebiliriz. Ancak bu sizin hayal dünyanızın geniş olmadığı anlamına da gelmiyor. Bazen öyle birhayal kurarsınız ki kendinizi o hayalin içerisinde yaşıyor gibi de hissedebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlar sizi çok seviyor. Bunun en önemli nedeni de onlarla samimi iletişim kurabiliyor olmanız. Onların sorunlarını kendi sorununuzmuş gibi dinliyor ve bu sorunlara muhteşem çözümler üretebiliyorsunuz. Yani sizden tam bir Güzik abla olur diyebiliriz. İşte bunun için sizi çok seviyorlar. Çünkü kimseye güvenin kalmadığı bu günlerdesiz bulunması zor insanlarsınız.

Kedi: En sevdiğiniz hayvan kuş değil de kedi ise bu sizin çok temiz birkalbinizolduğunu göstermektedir. Bazı zamanlar çok kırılgan olabilirsiniz. Ancak buna ek olarak çok güçlü bir yapıya sahip olduğunuzu da belirtmeden geçmemeliyiz. Çevrenizdeki insanlara karşı çok sevecen ve naziksiniz. Dolayısı ile sizi çok seviyorlar.

En Sevdiğin Hayvan Ne

En Sevdiğin Hayvan Ne

Köpek: Köpek sizin en sevdiğiniz hayvan ise muhtemelen çok iyi bir insansınız. Ancak bazen deli dolu olduğunuzu da söylemeden geçmemeliyiz. İnsanlara yardım etmeyi çok seviyor olmanız, onların da sizi çok seviyor olmalarını beraberinde getiriyor.

Ruh Hayvanın Ne?

Ruh hayvanın ne dediğimizde aklınızdaruh eşin kim gibi bir soru oluşmamalı.Çünküaslında her iki kavram birbirinden çok farklı. Bazı inanışlara göre her birimizin ruhani bir rehberi olduğuna inanılıyor ve bu rehberler arasında bazen farklı güçteki hayvanların da yer alıyor olması söz konusu.

Kişiliğimize dahi etki ettiğine inanılan ruh hayvanın ne sorusunun yanıtları zaman zaman değişebiliyor ve aslında bu hayvanlarbize yol gösterici olabiliyorlar. Peki eğer bir ruh hayvanımız varsa biz onu nasıl bulabiliriz? Aslında burada rüyalarımız ve yaşadığımız deneyimler çok büyük önem taşıyor.

Rüyalarımız bizim bilinçaltımızın yansıması niteliğindedirler. Ve bu rüyalar sayesinde ruh hayvanımızı bulabiliriz. Bunun için gördüğünüz rüyaları şöyle bir düşünün. Gördüğünüz rüyalarda size en çok hangi hayvan eşlik ediyor?Aslında bu soruya yanıt verebilmenizin en güzel yolu bir rüya günlüğü tutmak.

Ve bu günlüğe gördüğünüz rüyaları yazmak. Böylece en çok hangi hayvanı rüyalarınızda gördüğünüzü bulmak sizin için daha kolay olacaktır. Aslında bunu yapmanızın daha farklı faydaları da söz konusu. Çünkü rüyalar bizim yol göstericilerimizdir. Ancak bu konuya sitemiz içerisinde farklı bir başlık altında değineceğiz.

Ruh hayvanınızı bulmanız konusunda size yardımcı olacak bir diğer yöntem de geçmiş deneyimleriniz. Eğer çocukluğunuzdan beri çok sevdiğiniz bir hayvan varsa, onun sizin ruh hayvanınız olduğunu düşünebilirsiniz. Ya da çocukluğunuzdan beri beslediğiniz bir hayvanınız da bulunabilir. Veya geçmişte karşınıza en çok çıkan hayvan da sizin ruh hayvanınız olabilir.

Ruh hayvanınızı bulmanın bir diğer yolu dameditasyon yapmaktır. Bunun için uygun bir yer bulduğunuzda,önsezilerinize yer açıp, sizin için hangi hayvanın anlam ve önem ihtivaettiğini düşünebilir; bunu bir kaç kere tekrarlayabilirsiniz. Ve sonrasında not alarak, sizin için önemli hayvanı bulabilme şansını elde edersiniz.

Ruh Hayvanın Nedir?

Ruh hayvanın nedir sorusunun yanıtını biraz önce bulmuş olduğunuzu düşünüyoruz. Ancak hangi hayvanın sizin için ne ifadeettiğinin de önemli olduğunu biliyoruz. O halde hemen gözden geçirmeye başlayalım.

• Kedi: Ruh hayvanınız kedi ise meraklı birkişilik olduğunuzu söyleyebiliriz. Sürekli yeni bir şeyler öğrenmek istersiniz. Bağımsız olmayı ve macerayı çok seversiniz. Kendi kendinize yeten bir karakter olarak herhangi birşey tarafından sınırlanmaktan nefret edersiniz. Sabırlı biryapıya sahip olup, içinizdeki gücü de keşfedecek türden birisiniz.

Kurt: Ruh hayvanın nedir sorusunun yanıtı sizin için kurt ise zeka, özgürlük ve içgüdülerinizin sizin için çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Her şeyden önce temel içgüdüleriniz gelir ve onları takip edersiniz. Sessiz sakin bir yapınız bulunmaktadır. Tüm enerjilerle birlikte hareket edebilir ve ruhları birleştirebilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.