Ayak Şekline Göre Kişilik Analizi

Ayak Şekline Göre Kişilik Analizi

Ayak şekline göre kişilik analizinin nasıl yapıldığı ve ayak şekillerine göre kişilik analizinde kimin nasıl değerlendirildiğini biliyor musunuz? İlerleyen bölümlerde sizlere ayak şekline göre karakter analizini nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Bu noktada ilk olarak ayak şekillerini anlatıp, sonrasında da o ayak şekline sahip birinin hangi kişilik özelliklerine sahip olduğunu aktaracağız. Elbette bu bilgilerin %100 doğruluk payı yok, ama pek çok insan çevresinde bulunan kişileri bu şekilde değerlendiriyor.

Ayak Şekillerine Göre Kişilik Analizi

■ Romalı Ayak Tipi: Ayak şekillerine göre kişilik analizi yapılırken en sık karşılaşılan ayak tipinin Romalı ayak tipi olduğunu belirtmeliyiz. Baş parmak ve yanındaki iki parmak düz bir çizgi şeklinde uzanır. Yanlarında kalan diğer iki parmak ise daha küçüktür. Bu ayak şekline sahip olan kişiler genellikle karizmatik, cesaretli ve partnerlerine sadık kişilerdir. Çevrelerinde bulunan insanlar için pek çok şeyi yapmayı göze alabilirler. Öyle ki, sadece siz mutlu olun diye kendi rahatlarını bozan kişilerdir dersek yanlış bilgi vermemiş oluruz.

■ Kare Ayak Tipi: Ayak şekline göre karakter analizi yaparken kare ayak tipi ile çok nadir karşılaşılır. Bu kişilerin ayak parmaklarının tamamı aynı boydadır. Kişilik özelliklerine baktığımızda mantıklı, sakin, ama aynı zamanda çok pratik olduklarını söyleyebiliriz. Herhangi bir iş için adım atmadan önce, konuyu tüm detayları ile düşünürler. Düşünmeden hiç bir iş yapmayan kare ayak tipine sahip kişiler, bir arada oldukları insanların düşüncelerine de her daim saygılı davranırlar.

■ Yunan Ayak Tipi: Yunan ayak tipine sahip olan kişilerin ayaklarının ikinci parmağı, tüm ayak parmaklarından daha uzun olan parmaktır. Bu kişiler kendilerine meslek olarak Atletizm’i seçebildikleri gibi sanatçı olmayı da tercih edebilirler. Hayal güçleri çok yüksektir. Yaratıcıdırlar. Karşılaştıkları sorunların çözümlerini kolay bir şekilde bulabilmelerinin yanında, doğuştan getirdikleri bir lider ruha da sahiptirler.

■ Mısırlı Ayak Tipi: Mısırlı ayak tipine sahip olan kişilerin ayak parmakları, baş parmaktan serçe parmağa kadar, büyükten küçüğe doğru düzgün bir şekilde sıralanmıştır. Ayak şekline göre kişilik analizinde bu kişilere baktığımızda onları kapalı kutu olarak tanımlayabiliriz. Çok gizemli bir yapıları vardır. İçlerini kimsenin görmesini istemezler. Pek çok şeyi kendi içinde yaşamayı seven bu kişiler insanlara karşı ördükleri duvarları kolay kolay yıkamazlar.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.