Ayak Parmaklarına Göre Kişilik Analizi

Ayak Parmaklarına Göre Kişilik Analizi

Ayak parmaklarına göre kişilik analizi yaparak hayatınıza dahil edeceğiniz insanı seçebileceğinizi söylersek bize güler misiniz? Bu bilgi size biraz komik gelebilir ama ayak parmaklarının şekline göre kişilik analizinin yapılabildiği doğru… Peki ayak parmak şekline göre karakter analizi nasıl yapılır? Size de bize de her ne kadar komik gelse de biz sizlere ilerleyen bölümlerde bunu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgilerden söz edeceğiz.

Ayak Parmaklarının Şekline Göre Kişilik Analizi

■ Ayak Baş Parmağı: Ayaklarının baş parmağı büyük olan insanlar hem zeki, hem de oldukça yaratıcılar. Oluşması muhtemel sorunlara kısa zaman içerisinde çözüm üretebilme yeteneğine sahip olan bu kişilerin olaylara bakış açıları diğerlerine göre daha farklıdır. Ayak parmaklarına göre kişilik analizinde baş parmağı kısa olanlar çok çalışkandırlar. Bu insanlara bir iş verdiğinizde mutlaka üstesinden gelirler.

■ Ayak İkinci Parmağı: Ayaklarının ikinci parmağı uzun olan kişiler lider ruhludurlar. Kısa olanlarda ise liderlik yerine uyumluluk hali söz konusudur.

■ Ayak Üçüncü Parmağı: Ayaklarının orta parmağı uzun olan kişiler diğer kişilere göre daha enerjik bir yapıya sahiptirler. Yaptıkları şey her ne ise o konuda başarılı olurlar. Zaten mükemmeliyetçidirler. Ayaklarının orta parmakları kısa olan kişiler ise koşturmacalardan pek hoşlanmazlar. Sakin yaşamayı tercih ederler ve her şeyi olduğu gibi kabul etmekten yanalardır.

■ Ayak Dördüncü Parmağı: Ayak parmak şekline göre karakter analizinde ayaklarının dördüncü parmağı uzun olan kişiler iyi dinleyicidirler. Hem ailevi ilişkilere; hem de ikili iletişimlerine önem verirler. İnsanların sorunları ile ilgilenmekten ve bu sorunları çözmekten çok mutlu olurlar. Ancak dördüncü parmağı kısa olan kişiler aileye ve ikili ilişkilere çok fazla önem vermezler.

■ Ayak Küçük Parmağı: Ayak serçe parmağı çok küçük olan kişiler büyümeyi pek istemez; çocuk ruhlu olmakla birlikte sorumluluk almaktan da kaçarlar. Bu parmağı diğer parmaklarından ayrı olarak oynatabilen kişiler flört etmeyi seven ve maceraya düşkün karakterlerdir. Ayak serçe parmağını diğer parmaklarından ayrı olarak oynatamayanlar ise sadık karakterler olmalarına karşın, hayatlarını rutin bir çerçeve içerisinde yaşarlar.

■ Ayak Büyüklüğü: Ayak parmaklarının şekline göre kişilik analizinde ayakları büyük olan kişiler, küçük ayaklı kişilere göre aldatmaya daha az meyillidirler.

■ Ayak Tabanı: Ayak tabanı düz olan insanlar sık olarak sevgili değiştirirler. Tabanlarında hafif oyukluk bulunan kişilerin ise yalnız kalmaya tahammülleri yoktur.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.