Soğuyan Sevgiliye Nasıl Davranmalı? Nasıl Geri Kazanılır?

Soğuyan Sevgiliye Nasıl Davranmalı? Nasıl Geri Kazanılır?

Soğuyan sevgiliye nasıl davranmalı? Bu soruya yanıt arayan ilişki içerisindeki kişi sayısı o kadar çok ki tahmin bile edemezsiniz. Çünkü partnerler zaman içerisinde bazı nedenlerden dolayı karşı taraftan soğuyabiliyorlar. Diğer taraf ise bu zamana kadar soğuyan tarafa ciddi anlamda duygusal bir bağ hissetmeye başlamış oluyor.

Bu durum genellikle kadınların başına geliyor. Bu nedenle MaviBoncuğum içerisinde sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır sorusunun yanıtlarını sizlerle paylaşmıştık. Aslında ilişkiyi monotonlaştırmamak ve karşı tarafa her istediğini vermemek; isteklerine ulaşmak için emek harcamasını sağlamak sizden soğumasını engelleyecektir.

Ve eğer yürüdüğünüz yolda başarılı olursanız da partneriniz için sizden soğumak lüks niteliği taşıyacaktır. Neden biliyor musunuz? Çünkü sizin için emek harcadı. Sizden soğuması demek harcadığı emeklerin çöpe gitmesi demektir. Ancak sizin de ona karşı duygularınız soğum ise onun isteklerini siz de istiyor ve bastıramıyor olabilirsiniz.

Örneğin bir erkek, doğası gereği partneri ile birlikte olmayı arzular. Bu durum kadınların da isteğidir elbette. Sadece bu istek erkeklerde biraz daha fazladır. Var sayalım ki sizin partneriniz için de bu durum geçerli. Ve siz de onunla birlikte olmak istiyorsunuz. Şunu unutmayın: Aranızda bir duygu gelişmeden birliktelik yaşamak, onun sizi elde ettiğini düşünme sebebidir.

Sizinle birlikte olduktan sonra ise sizden alacağı başka bir şey kalmamış olacağından, size karşı duygusal bir bağ geliştiremez. Ama siz bir kadın olarak, kendinizi de ona verdiğiniz için ondan ayrılmayı hiç göze alamayabilirsiniz. Bu gibi bir durumda elde edeceğiniz sonuç sizin açınızdan bir kabustan başka bir şey olmayacaktır.

Tüm bunları hatırlayın ve partnerinizin sizden soğumasına engel olun. Bazı isteklerinizi olabildiğince bastırın. Ama var sayalım ki yapamadınız ve sevgiliniz sizden soğudu. Peki bu aşamada neler yapabilirsiniz? Soğuyan sevgiliye nasıl davranmalı ki ilgisi geri gelsin? Ne yapmalı ki her şey yeniden başlasın?

Soğuyan Sevgiliye Nasıl Davranmalı?

Soğuyan sevgiliye nasıl davranmalı? Her şeyin öncesinde partnerinizin bulunmaz Hint kumaşı olmadığını bilmelisiniz. Eğer bunu aklınızın birköşesine yazarsanız, onun kartını daha kolay görebilirsiniz. Ona şu mesajı verirseniz hazmedemeyecektir: “Sen benden soğuyup uzaklaştığını sanıyorsun ama aslında senin de benim yanımda hiç bir değerin kalmadı…”

Soğuyan Sevgili Nasıl Geri Kazanılır

Soğuyan Sevgiliye Nasıl Davranmalı

Sürekli peşinden koştuğunuz adam için tabiri caizse zaten ceptesiniz. Dolayısı ile size karşı rahatlıkla tavrını koyabilir. Nasıl olsa o sizden uzaklaşsa bile siz ondan uzaklaşamazsınız… En azından o böyle biliyor. Ya uzaklaşırsanız? Kaçın ki kovalasın. Ve hatta onun istemediği şeyleri yapın ki ona olan itaatinizi kaybettiğinizi anlasın.

Onu sinirlendirin ki sizi yaptıklarınızdan vazgeçirmek adına yeniden çabalamaya başlasın. Eğer size karşı bir şeyler hissetmeseydi giyiminize, saçınıza, arkadaşlarınıza, gittiğiniz yerlere… karışır mıydı? Ama muhtemelen siz onu kaybetmemek için her isteğine boyun eğdiniz. Sorun çıkmasın istediniz. Ama o sizi kendisinin kölesi olarak görmeye başladı…

Anneannelerinizi hatırlayın: dedenizin her dediğine boyun eğen; belki ondan şiddet gören ama yine de dizinin dibinde oturup ona çocuk yapan ve onları büyüten fedakar kadınları… Belki okumamışlardı. Sizce şu zamanda yaşasalar ve çalışsalardı dedenize tahammül ederler miydi?

Günümüzde hala böyle kadınlar var biliyor musunuz? Bu kadınlar sürekli olarak aldatılıyorlar ne yazık ki. Neden? Çünkü biliyorlar ki kadınlar kendilerine mecburlar. Destekleyenleri yok. Gidecek yerleri yok. Her dediklerine boyun eğmek durumundalar. Peki ya siz? Eş olsa neyse… Bir de sevgiliden söz ediyoruz.

Soğuyan sevgiliye nasıl davranmalı sorusu tam da bu noktada önem kazanıyor. Şaşırtın onu… Şaşırtın ki ondan gidebileceğinizi anlasın.

Soğuyan Sevgili Nasıl Geri Kazanılır?

Soğuyan sevgili nasıl geri kazanılır? Maddeler halinde anlatalım:

Soğuyan Sevgiliye Nasıl Davranmalı

Soğuyan Sevgili Nasıl Geri Kazanılır

• Sınırlarınızı çizin. Çizin ki bir aşamadan daha ileriye gidemesin. Gittiğinde ise karşılığında cezalandırılacağını bilsin. Aksi halde bir erkek size istediği her şekilde davranır ve nasıl olsa sizin her koşulda onunla olacağınızı bilir. Aslında bunu daha ilişkinizin başında yapmalısınız.

• Size bir kaç gün ulaşamasın. Bunu yaparak hem sizi merak etmesini hem de özlemesini sağlamış olursunuz. Aynı zamanda size bir haller olduğunu da düşünmeye çalışır. Yani siz artık onun bildiği ve soğuduğu kadın değilsinizdir. Dolayısı ile ona cazip geleceksiniz. Bunu yaparken zorlansanız da yapmanız gerektiğini unutmayın.

Soğuyan sevgili nasıl geri kazanılır? Artık muhtemelen sevgiliniz istediğiniz kıvama gelmiş ve size geri dönmüş olacaktır. Bu aşamada artık eskisi gibi olmayın. İlişkinizin başında yapmanız gereken şeyleri bu aşamada da yapabilirsiniz. Sizin için çaba ve emek harcamalı. Ona daha az zaman ayırıp, istediklerini daha az yaparak bunu başarabilirsiniz.

Soğuyan sevgiliye nasıl davranmalı? Artık biliyorsunuz. Yakında size İki Kalp şarkısını armağan etmesini bile bekleyebilirsiniz. Yeter ki önerilerimize kulak verin…

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.