Sevgilimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım?

Sevgilimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım?

Sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım? Son dönemlerde televizyon ekranlarında izlediğimiz ya da programlarında duyduklarımızdan sonra pek çoğumuzun aklını bu soru karıştırıyor.Ancak sürekli beyninizi kemiren böyle bir soru ile ilişkinizde anı yaşayamayacağınızı bilmelisiniz.

Sürekli sizi aldatıp aldatmadığını düşünmek, aldatıldığınızı nasıl ispatlayacağınıza kafa yormak, her lafının ya da hareketinin arkasında bir şeyler aramak sağlıklı değil. Mutlu olmanız gereken zamanda mutluluğu kaçırmanıza neden olan bu düşüncelerden kurtulmalısınız.

Bir Erkeğin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız

Sevgilimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım

Bir ilişkide sevgi çok önemlidir. Ancak zaman zaman güvenin sevgiden de önemli olduğunu düşünmeli ve size güven vermeyen insanı bir şekilde hayatınızdan çıkarmalısınız. Hiç kıskanmamak da sağlıklı değildir elbette. Bu da sevginin olmadığının en açık göstergeleri arasında yer almaktadır.

Fakat zaman zaman sizi şüphelendiren konularda haklı olduğunuzu görür ve keşke haksız olsaydım da diyebilirsiniz. İşte bugibi zamanlarda, objektif gözlemler yaparak, sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Size bu noktada yol gösterecek bazı işaretler var. Peki bu işaretler arasında neler var?

• Sevgiliniz, sizi aldatmaya başladığı ilk zamanlar suçluluk duygusu hisseder. Dolayısı ile istek ve ihtiyaçlarınıza karşı her zamankinden daha dikkatli olur. Size olan görevini bu şekilde yerine getirmeye çalışıyordurçünkü. Amacı sadece içini rahatlatmak… Zaman geçtikçe yaptığı şeye alışmaya başlar ve size olan ilgisi azalır.

• Çok fazla hediye alıyor olması da size karşı olan suçluluk duygusunu bastırmaya çalışmasının bir diğer göstergesidir. Her zaman hediye alıyor olabilir. Ama bu sefer daha sık ve daha pahalı hediyeler alıyordur. Böyle bir durumda aldığı hediyelerle içten içe sizden özür dilediğini düşünebilirsiniz.

Sevgilimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım

Sevgilimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım

• Normalde bu gibi şeyler düşünmemenize rağmen düşünmeye başladıysanız, normal gitmeyen bir şeyler vardır. Ya da partneriniz bazı alışkanlıklarını değiştirmeye başlamıştır. Bu gibi durumlarda yanılmazsınız. İz sürün. Gerçekleri olduğu gibi görün. Her şey önünüze serilecektir.

Bir Erkeğin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

Bir erkeğin sizi aldattığını nasıl anlarsınız sorusunun bir diğer yanıtı da sizinle kavga ediyor olmasıdır. Eğer bu kavgalardan sonra hep sizin yanınızdan ayrılıyorsa, muhtemelen kavgayı bahane edip diğer sevgilisinşin yanına gidiyordur. Eşim Beni Aldatıyor Ne Yapabilirim başlıklı konumuzu bu noktada gözden geçirebilirsiniz.

• Kavgalarınız sıklaştıysa, bu durum, size olan karışık duygularının göstergesi niteliğinde de olabilir. Ve daha kötüsü, ettiğiniz kavgalarda size ilişkinizin bitebileceğini söylüyorsa, yedekte birinin olduğunu ve bu kadar kolay vazgeçmesinin en önemli sebebinin bu olduğunu aklınıza getirebilirsiniz.

• Ani duygu değişimleri yaşaması dasizi aldattığını gösterebilir. Şöyle ki diğer sevgilisi ile de arasında problemler vardır. Ve bu durum size de yansıyordur. Hem de bunun farkında bile değildir. Ona olan sinirini sizden alıyordur aslında.

Bir erkeğin sizi aldattığını nasıl anlarsınız sorusunun yanıtlarından bir diğeri de size karşı olan soğuk davranışlarıdır. Sizinle iletişim kurmaktan kaçınan sevgiliniz de muhtemelen sizi aldatıyordur.

• Müzik dinlemeyi seven sevgilinizin dinlediği müzik türü değiştiyse, hayatında da bir şeylerin değişmeye başladığını düşünebilirsiniz. Hatta dinlediği şarkıların sözlerine de odaklanın. Belki durumu çözmenize bu da yardımcı olabilir.

Özsaygı önemli bir kişilik özelliği olup, sevgiliniz için bu durum geçerli değilse, sizi aldatma potansiyeli de var demektir. Kendine güveni az ise ve siz onun isteklerinin bazılarını yerine getirmiyorsanız, o isteklerini yerine getirecek birini mutlaka bulur.

• Bir karakteri ciddi anlamda eleştiriyorsa, aslında o karakterle ilgileniyor olabilir ve size bunu ilgisizlik olarak yansıtmaya çalışıyor olabilir. Örneğin sevgiliniz İyilik dizisindeki Murat karakterini eleştiriyorsa, aslında kendisi de onun gibi biri olabilir.

• Bir zamanlarsizde hoşuna giden herhangi bir şeyi artık eleştirmeye başlamış ise muhtemelen sizin ondan soğuyup ayrılmanızı bekliyordur. Böylece diğer sevgilisi ile rahat bir ilişki içerisinde olabilir.

• Yapmış olduğunuz yorumlardan alınmaya başlaması da sizialdattığının işaretleri arasında yer almaktadır.

Bir Kadının Kocasını Aldattığı Nasıl Anlaşılır?

Bir kadının kocasını aldattığı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtları arasında yer alan bir detay da artık size, sizinle ilgili şeylere ya da eve eskisi kadar ilgi göstermiyor olmasıdır. Muhtemelen sizden uzaklaşıp başka bir yere gitmek istediği anlamını buradan rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

• Eskiden açık bırakmasına karşın artık banyo kapısını kapatıyorsa, artık sizinle arasına bir mesafe koymak istiyor, mahremini sizinle paylaşmak istemiyor demektir. Ancak bunu dile getiren uzmanlara bir kadın olarak katılmadığımı da yazar yorumu olarak konuya dahil etmek isterim.

Bir kadın ya da erkek, eşine güzel görünebileceği zamanda onunla mahremini paylaşıp, diğer zamanlar aradaki mesafeyi korumalıdır. Evliliklerin rutin hale gelip, banyo ya da tuvalet kapılarının açık bırakılmaya başlandığı anın, insanların birbirlerine olan saygılarını yavaş yavaş kaybetmeye başladıkları an olduğunu düşünmekteyim.

Ancak burada bir fark da var tabi… O kapı açık bırakılmamalı. Ancak kapı açık bırakılıyor fakat bir zaman sonra kapatılmaya başlanmış ise bu durumun aldatılmanın habercisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Mahrem olayını da bir kenara atacak olursak, aldatmanın en önemli belirtisi davranış değişikliğidir.

Bir zamanlar açık bırakılan bir kapının sonrasında kapatılmaya başlanması da değişen davranışlara örnek niteliği göstermektedir. Dolayısı ile böyle bir durumda aldatıldığınızı düşünmekte haklı olabilirsiniz.

Bir kadının kocasını aldattığı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de eşine iltifat etmeyi bırakmış olmasıdır. Hatta belki artık yüzünüze bile eskisi kadar bakmıyordur. Bu durum, bir başkasına iltifat ettiği anlamına gelebilir. Sitemizde buna benzer farklı bilgileri de sizlerle paylaşmaya çalıştık.

• Muhtemelen size artık seniseviyorum demeyi de bırakmıştır. Çünkü bunu yaptığında, kendisine olan saygısını kaybettiğini hissediyordur. İki kişiye aynı şeyi söylemek yorar insanı malum…

• Siz eşinize bir jest yaptığınızda size ne gerek vardı gibi mahçup olduğunu belirten kelimeler kullanıyorsa, muhtemelen sizin iyiliğinizi ve onun size yaptıklarını ayrı kefelere koyuyor ve kendini kötü hissediyordur.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.