Sevgilimin Benden Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarım?

Sevgilimin Benden Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarım?

Sevgilimin benden ayrılmak istediğini nasıl anlarım? Bu soru hem kadın hem de erkekler için yanıtı en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Hem erkekler, hem de kadınlar, sevgililerinin kendilerinden ayrılmak isteyip istemediğini düşünerek bazen ilişkilerinde anı dahi yaşayamıyor.

Siz ne kadar korksanız da sizden ayrılacağı varsa onu kendinize zincirle bağlayamazsınız. Bununla birlikte, sizinkorktuğunuzu ne kadar anlarsa, sizden o kadar gitmeye çalışır. Tabiri caizse kendini bulunmaz hint kumaşı sanır. Onu kendinizden, farkına varmadan uzaklaştırabilirsiniz.

Bir İlişkide Sıkılan Erkek Nasıl Davranır

Sevgilimin Benden Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarım

Sizden başka bir nedenle daha uzaklaşır. Siz onu kaybetmemek için kıskanır ve bunu ona belli ederseniz ya da tüm zamanınızı onunla geçirerek onu kendinize bağlı tutmaya çalışırsanız, muhtemelen onu sevginizle boğarsınız. Yaptıklarınız size hoş gelse de onun için durum pek de öyle olmayabilir.

Sitemiz içerisinde daha önce Sevgilisinden Soğuyan Erkek Nasıl Davranır başlıklı bir konuyu sizlerle paylaştık. Buna ek olarak Sevgilisinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır başlıklı bir konu da aktardık. Dolayısı ile bu konularımızı okumak sureti ile sizden soğuyup soğumadığı ve dolayısı ile ayrılmak isteyip istemediğini öğrenebilirsiniz.

Ayrılıklar kaza gibi değildir. Geliyorum diyerek gelirler. Tek yapmanız gereken şey,bazı şeyleri görmezden gelmek yerine varlıklarını kabul etmek ve çözüm yoluna bakmaktır. Olmuyorsa da olmuyordur. Hiç bir ilişki tek tarafın çabası ile yürümez. Bu nedenle sevgilinizi özgürbırakın. Gerçekten sizin olup olmadığını ancak böyle anlarsınız.

Peki Sevgilimin benden ayrılmak istediğini nasıl anlarım? İşte ayrılığın geldiğini bangır bangır bağıran o işaretler…

Sevgilimin Benden Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarım

Sevgilimin Benden Ayrılmak İstediğini Nasıl Anlarım

• İki farklı cins birbiri ile çıkar, görüşür,takılır, flört eder, sevgili olur… Sonrasında söz, nişan, evlilik… Peki siz sevgiliniz olduğunuzu düşündüğünüz kişiyle aslında nesiniz? Mesela takıldığı kişi iseniz sevgilisi değilsiniz demektir. Belki başka bir romantik sevgilisi bile var olabilir. İlişkinize bir isim koyamıyorsa,sizinle ciddi değil demektir.

Bir İlişkide Sıkılan Erkek Nasıl Davranır?

Bir ilişkide sıkılan erkek nasıl davranır sorusunun yanıtları arasında, sizi sosyal medya hesaplarında paylaşmaması ilk sırada yer almaktadır. Sosyal medya hesaplarından hiç bir paylaşım yapmıyorsa sorun yok. Ancak önceden paylaşım yapan ama artık eski sevgililerine inat sizi paylaşmayan sevgiliniz, sizinle kalıcı değil demektir.

Sizin varlığınızdan insanların haberdar olmalarını istemiyordur. Muhtemelen o yeni bir arayış içerisine çoktan girmiştir bile. Kadınlar için durum biraz daha farklıdır. Onlar ailelerinden de çekinebilirler. Ancak bu durum erkekler için farklıdır. Onlar olabildiğine rahattır. Çünkü çocukluklarında onlara bu öğretilmiştir.

• Buluşmalarınız sadece sizin çabalarınızla gerçekleşiyorsa bu da sıkıntılı bir durumdur. Her zaman ne zaman görüşeceğinizi siz mi belirliyorsunuz? Demek ki siz görüşmek istemezseniz o hiç istemeyecek. Yoksa bu ilişkide sizin çabanız mı birlikteliğinizi yürütüyor? Bu soruların cevabını deneyip yanılarak bulabilirsiniz.

Bir ilişkide sıkılan erkek nasıl davranır sorusunun yanıtlarından bir diğeri ise dengesiz güç uygulamasıdır. Sizi aşırı derecede kıskanıyor ya da bunu sizin yaptığınızı söylüyorsa, siz olması gerekenleri yaptığınızı söylemenize rağmen kontrol edici tavırlar sergilediğinizi vurguluyorsa tehlike çanları çalıyor olabilir.Çünkü bunların hepsi bir ilişkiyi bitirebilecek şeylerdir.

• Siz duygularınızı ona coşkulu bir şekilde hissettirmenize karşın o ağır takılıyorsa, bu durum ilişkinizin bitmeye yakın olduğunu işaret ediyor olabilir. Siz ona aşık olduğunuzu söylerken o “Yaa öylemi?” diyor ve geçiyorsa, size aşık değil demektir.

• Her yaşadığınızı anlatmak zorunda değilsiniz birbirinize. Ancak bunu aklınıza gelmediği için yaparsınız. Eğer bir şeyleri bilerek saklıyorsanız,aranızda sırlar var demektir. Ve bir gün bu sırlar açığa çıktığında ilişkiniz bundan zarar görecektir.

• Fikir ayrılıklarınız mutlakaolacak. Ancak eğer bu gibi durumlarda fedakarlık yapan hep siz oluyorsanız, ilişkinizde bir sıkıntı olduğunu düşünebilirsiniz. Her şey sizin çabanızla devam ediyor demektir.

• Etrafınızdaki herkes ondan nefret ediyorsa muhtemelen aşk sizin gözünüzü kör etmiştir ve onun bazı hatalarını görmüyor olabilirsiniz. Ancak ilişkinizin bitmesi de muhtemeldir.

Bir Erkeğin İlgisinin Azaldığını Nasıl Anlarız?

Birerkeğin ilgisinin azaldığını nasıl anlarız sorusunun en önemli yanıtı ne kadar konuştuğunuzdur. Önceden saatlerce telefonda konuşan, sizi gün içerisinde defalarca arayan adam, şimdilerde her zamankinden daha yoğunsa ve daha az konuşuyorsa, bu, size olan ilgisinin azaldığı anlamına gelmektedir.

Yanınızdayken gözlerini sizden ayıramazken, artık sürekli televizyon izliyor ya da telefonunu karıştırıyorsa, onlar sizden daha cazip gelmeye başlamış demektir.Ve bu kırmızı alarmın ta kendisidir. İlişkiniz bitmeue doğru emin adımlarla ilerliyordur.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.