Sevgilime Onu Sevdiğimi Nasıl Hissettirebilirim?

Sevgilime Onu Sevdiğimi Nasıl Hissettirebilirim?

Sevgilime onu sevdiğimi nasıl hissettirebilirim sorusunun yanıtı pek çok kişi tarafından aranmakta ve bulunmaya çalışılmaktadır. Sevgilime onu sevdiğimi nasıl anlatabilirim dediğiniz noktada yanıtın sadece “Seni Seviyorum” sözcükleri ile sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bunu yapabilmenin pek çok yolu var. Biz sizlere ilerleyen bölümlerde söz konusu bu yöntemlerden söz etmeye çalışacağız.

Sevgilime Onu Sevdiğimi Nasıl Anlatabilirim?

■ Gülümsemek bulaşıcıdır. Sevgilinize gülümseyip, sonrasında da sıkıca sarılın ve onu öpün. Bunu yaptığınızda, sadece sevgilinize, onu sevdiğinizi hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda mutlu da eder ve mutlu olursunuz. Bu davranışınızın ilişkinize çok olumlu etkileri olacaktır. Anne karnındaki bebeklerin ultrason fotoğraflarına bakarsanız onların bile gülümsediklerini görürsünüz. Gülümsemek stresi alıp yaratıcılığınızı arttırır. Kendinizi bu olumlu duygulardan mahrum etmeyin.

■ Sevgilime onu sevdiğimi nasıl hissettirebilirim sorusunun yanıtlarından bir diğeri de ona iltifat etmektir. Onun ne kadar güzel ya da yakışıklı olduğunu söyleyebilir, özellikle ilgi gösterdiği yerlerini övebilirsiniz. Örneğin saçlarına çok sık bakım yapan bir sevgiliniz varsa, saçlarını çok beğendiğinizi söyleyin. Herhangi bir konuda başarılı ise başarısını övün. Bu davranışlarınız her şeyin öncesinde, sizin onu fark ettiğinizi gösterecektir. Buna ek olarak sevdiğiniz ve değer verdiğinizi de hissettirmiş olursunuz.

■ Sevgilinize, sizin için ayırdığı her bir zaman için teşekkür edin. Bir insanla birlikte zaman geçirmek sizin için olduğu kadar onun için de bir tercihtir. İnsanlar, kimlerle zaman geçireceklerine, kendi yaptıkları seçimlere göre karar verirler. Eğer zamanını size ayıran bir sevgiliniz varsa, bunun için bir teşekkürü hak ediyor demektir.

■ Sevgiliniz size bir şey anlatırken, onu mutlaka dinleyin. Bir sonraki adımda ona vereceğiniz cevabı düşünmeyin. Dikkatinizi tamamen ona verdiğinizi gördüğünde sizinle daha iyi iletişim kuracak olan sevgiliniz, duygularını daha rahat ifade edebilecektir. Ve siz tüm bunları anladığınızda, düşünmemiş olsanız dahi, ona cevap vermekte ve konu hakkında fikrinizi açıklamakta zorlanmayacaksınız.

■ Birlikte aktiviteler yapın. Hiç bir şey yapamıyorsanız duşa birlikte girin. Bunun için ikinizin de müsait olduğu zamanı birlikte belirleyin. Gününüzün nasıl geçtiğini birbirinize sorun ve anlatın. Bu durumlar bir zaman sonra alışkanlık haline geldiğinde birlikte gelecek planları da yapmaya başlayacaksınız. Sevilmeyen bir insanla gelecek planları yapılmayacağına göre, sevgilime onu sevdiğimi nasıl hissettirebilirim sorusunun bir diğer yanıtı da bu işte…

■ Sevgilinizi hayallerine ulaşması konusunda destekleyin. Hepimizin hayalleri var. Emin olun sevgilinizin de var. Ve bazı zamanlar hayallerimizden vaz geçmek durumunda kalıyoruz. Bu durum hepimizi üzüyor. Siz eğer sevgilinizin hayalleri konusunda onu desteklerseniz, onu sevdiğinizi ve daha önemlisi de kendisine değer vermiş olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Gün içerisinde bir kaç dakikanızı, hayalleriniz hakkında konuşmaya ayırın. Çünkü bu hayat ikinizin. Ve eğer sevgilinizin bir hayali yoksa, bunu siz sağlayabilir ve ona hayal kurmayı öğretebilirsiniz.

■ Sevgilime onu sevdiğimi nasıl anlatabilirim sorusunun son yanıtı ise ona seni seviyorum demek. Onu sevdiğinizi farklı yöntemlerle haykırabilirsiniz: mesaj gönderebilir, uyandığınızda kulağına fısıldayabilir, sesli mesaj ya da video gönderebilir, arabasına not bırakabilirsiniz… Kısacası ona seni seviyorum demenin pek çok yolu var. Hemen bunlardan bir kaç tanesini seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.