Sevgilim Benimle Evlenmiyor Erkek Arkadaşım Benimle Evlenmek İstemiyor Diyenlere Öneriler

Sevgilim Benimle Evlenmiyor Erkek Arkadaşım Benimle Evlenmek İstemiyor Diyenlere Öneriler

Herkesin olmasa da, genel olarak tüm kadınların hayali, erkek arkadaşları ile evlenmektir, ve her çıkma teklifini de sonunun evlilik olacağını düşünerek kabul ederler. Ama sonrasında, sevgilim benimle evlenmiyor, sevgilim benimle evlenmek istemiyor, erkek arkadaşım benimle evlenmek istemiyor gibi problemlerine çözümler üretmeye çalışırlar. İşte bu yazımızda, sevgilim benimle evlenmiyor diyenler için, sevgililerini kendileri ile evlenmeye nasıl ikna edebileceklerini anlatan bazı bilgilerden söz etmeye çalışacağız.

Sevgilim benimle evlenmek istemiyor diyorsanız, ilk önce kendinizi sevgilinizin yerine koyun, ve kendi kendinizle evlenmek isteyip istemeyeceğinizi düşünün. Eğer kendinizle evlenmeyi istemezseniz bunun nedenlerini aklınızda tartın; sonrasında da kendinizde beğenmediğiniz özelliklerinizi değiştirin. Kendinizi mutlu etmeye de çalışmalısınız tabi. Siz kendinizi mutlu edemezseniz, ve bunu sevgilinize yansıtırsanız, erkek arkadaşınızı da mutlu edemeyeceğinizi anlayacak, ve sizinle evlenmeyi elbette istemeyecektir.
Erkek arkadaşım benimle evlenmek istemiyor diyorsanız, ve birbirinize olan duygularınızı, birbirinize net bir şekilde ifade edemiyorsanız, kesinlikle bunu da yapmanız gerektiğini belirtmeliyiz. İyi ya da kötü, onun hakkında ne düşünüyorsanız bunu ona anlatın, ve onun da, duygularını size anlatmasına mutlaka izin verin.
Erkek arkadaşım benimle evlenmek istemiyor diyorsanız kendinizi bir de şu açıdan sorgulamalısınız: Siz erkek arkadaşınızın yanında, doğal oldunuz mu? Evlendikten sonra sizi göreceği şekilde davrandınız mı, yoksa her zaman güzel görünmeye mi çalıştınız? Mesela şunu unutmamalısınız: Erkekler makyajdan çok fazla hoşlanmazlar. Kendilerinin yanında sürekli kendini rahatsız hisseden kişilerle birlikte olmayı da istemezler.
Evlenmek istediğiniz insanın yanında mutlaka mutlu, güler yüzlü, özgür olmalısınız. Ona ilgi duyduğunuzu hissettirmeli, onunla sadece duygusal değil, fiziksel anlamda da ilgilendiğinizi bilmelidir. Unutmayın ki o da sizinle fiziksel olarak ilgileniyor. Bu sizin en doğal hakkınız…
Ona vazgeçilmez olduğunu hissettirmelisiniz, ama onun da size bunu hissettirmesi önemli. Aksi halde tek taraflı olacak bir şey olmadığını bilmelisiniz. Birbirinizden vazgeçemeyecek olmanız, zaten evlenmeniz için en önemli nedenler arasında yer almaktadır.
Birlikte olduğunuz kişiye, kendi ayaklarınız üzerinde durabildiğinizi göstermelisiniz. Aynı şekilde o da kendi ayakları üzerinde durabilmelidir elbette. Bunu ikiniz de birbirinize hissettirebilmelisiniz, unutmayın, evlilikte kimse kimseyi büyütmüyor; ortak bir hayatı yaşıyor… Kendi kendinize kararlar alabilmelisiniz.
Sevgilim benimle evlenmiyor demek için en azından bir senenin geçmesini beklemeniz gerekmektedir. Aceleyi sevmeyen sevgiliniz, muhtemelen sizi yakından tanımak isteyecektir. Zaten ilk adımın da ondan gelmesi gerektiğini bilmelisiniz. Bırakın her şey kendi havasında yaşansın.
Daha bir kaç gün önce tanışmış gibi heyecanlı bir birlikteliği yaşatmak da sizin hedefiniz olmalı. Monoton bir ilişki istemeyen erkekler, her zaman taze bir ilişkiyi hedefler; ve de ona göre hayatlarına yön verirler. Siz bir de evlenmeden önce heyecanınızı kaybederseniz, evlendikten sonra ne olur hiç düşündünüz mü?
Kendinize güvenmeli, ve bunu da ona kesinlikle hissettirmelisiniz. Sizin her şeyle mücadele edebileceğinizi görmesi demek, onun size saygılı olmasına, ve dolayısı ile de sizinle olmayı istemesine neden olacak önemli faktörler arasında yer almaktadır.
Ona sürekli iltifat etmeli; ama bunun zamanını kestirmesine izin vermemelisiniz. Bunun yanında, zaman zaman ona sarılmayı; ve bunun yanında, arada bir öpmeyi de ihmal etmemelisiniz.
Onu her zaman övmeniz gerektiğini de unutmayın. Kendini, kötüyse bile, sizin yanınızda iyi hissetmesi önemli. Bunu yapın. İşten çıkartılmışsa bile, bunun, onun hatası olmadığını mutlaka ona yansıtın.
Onun yanında olabildiğince pozitif olun. Negatif hallerinizi olabildiğince görmemesini sağlamanız gerektiğini unutmamalısınız.
Onunla birlikte olduğunuz için mutlu olduğunuzu anlamasını yüz hareketlerinizle sağlayın. Yüzünüzde kendisini gören erkek arkadaşınızın sizinle ilgili en ufak bir şüphesinin kalmadığını göreceksiniz.
Her zaman mütevazi olun, kendini beğenmiş insanlar erkekler tarafından her zaman sevilmemektedirler.
Sevgilim benimle evlenmek istemiyor, ya da erkek arkadaşım benimle evlenmek istemiyor diyorken, bir de tartışırsanız, mutlaka onunla mutlu olduğunuzu, ve aslında sorun yaşamak istemediğinizi ona, tartışma arasında olsa dahi söyleyin, ve sesinizi de ona karşı yükseltmeyin.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.