Sevgili Nasıl Bulunur?

Sevgili Nasıl Bulunur?

Sevgili nasıl bulunur sorusu, günümüzde pek çok kişinin yanıtını aradığı sorular arasında yer alıyor. Çünkü sevgili bulmanın yollarını arayan insanlar genellikle zamanlarını internet üzerinde geçiriyor. Pek çok arkadaşlık sitesi ve sosyal medyanın, sevgili bulmanın püf noktaları arasında kilit hedef olduğu düşünülüyor. Biz de bu noktada sizlere, hem bir arkadaşlık sitesi önerisinde bulunacak, hem de sevgili nasıl bulunur sorusunun yanıtını farklı alternatiflerle vermeye çalışacağız.

Sevgili Bulmanın Yolları

■ Sevgili nasıl bulunur sorusunun yanıtlarından ilki arkadaşlık sitesi kullanmak. Eğer internet ortamında çok zaman geçiriyorsanız (Ki bunu belki de istediğiniz için değil, işiniz dolayısı ile yapıyorsunuzdur. Ama internette kalmak zorunda olabilirsiniz) bu yöntem sizin için biçilmiş kaftan. Bu noktada sizlere bir kaç önerimiz bulunuyor: İnternet üzerinde çok sayıda arkadaşlık sitesi mevcut. Bu siteler arasında kalabalık olanları seçmemelisiniz. Çok odalı olanları da tercih etmemelisiniz. Çünkü hem sohbeti takip etmekte ve insanları tanımakta zorlanırsınız, ham de belki de aşık olduğunuz kişi bir bottur. Bunun yerine sakin, küçük yerleri tercih etmelisiniz. Bu gibi yerlerde insanlar elenerek kalırlar. Ve onları takip edebilme şansınız artar. Dolayısı ile aralarından seçim yapmanız kolaylaşır.
Sevgili Nasıl Bulunur?

■ Sevgili bulmanın püf noktalarından bir diğeri de şehrinizde bulunan ya da okulunuzun veya işyerinizin düzenlemiş olduğu etkinliklere katılmak. Bu etkinlikler konserler ya da festivaller olabilir örneğin. Sizinle aynı müzik zevkine sahip insanlarla buralarda bir araya gelirsiniz. Bir de konser coşkusu ile birbirinize ısınmakta problem yaşamamış olursunuz. Dolayısı ile kendinizi etkinliklerden geri çekmeyin.

■ Size ya da ailenize gelen düğün, nişan, doğum günü, arkadaş toplantısı gibi davetlerden kendinizi geri çekmeyin. Sosyalleşmeniz ve yeni insanlarla tanışmanız için bu davetler önemli. Ve bu gibi yerlerde tanıdıklar arasından birinin tanıdığı, ama sizin henüz yeni tanıştığınız kişinin, ruh eşiniz olmayacağını bilemezsiniz. Siz fırsatları tepmeyin de, gerisi biraz da evrenin işi…

■ Sevgili bulmanın yollarını denediniz ama hala bir sonuca ulaşamadınız mı? O halde, sizin ruh eşiniz belki sizinle aynı şehirde ya da hatta aynı ülkede yaşamıyor olabilir. Bir tatile çıkın ve hem hayatınıza renk gelsin; hem de yeni insanlarla tanışın. Hiç tanımadığınız insanların olduğu bir tatilin sizi sorunlarınızdan uzaklaştırabileceğini mutlaka tahmin ediyorsunuzdur.

Sevgili Bulmanın Püf Noktaları

■ Sürekli aynı mekanlara takılmayın. Aynı yerde kahve içmeyin, yemek yemeyin. Buralarda sürekli aynı insanlarla ya da birbirine benzeyen insanlarla karşılaşacaksınız ki o insanlar, siz şu anda sevgili nasıl bulunur diyorsanız, sizin tipiniz değiller. Dolayısı ile farklı mekanlarda takılın.

■ Sürekli arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte dışarı çıkma huyunuzdan vazgeçin. Yanınızda hep kız arkadaşlarınız varsa, rahatsız etmemek; erkekler de varsa, içlerinden birinin sevgiliniz olabileceğini düşünmek… bir erkeğin size yaklaşmasını zorlaştırabilir. Bu nedenle zaman zaman yalnız takılmayı tercih edin.

Sevgili bulmanın yollarını ararken, bir insanı, sadece tipiniz olmadığını düşünerek kendinizden uzaklaştırmayın. Hiç hoşlanmadığınız bir tip, size en güzel duyguları yaşatabilir. Kendinizden bu şansı esirgemeyin.

Hayallerinizin erkeğini bulduğunuza inandığınız noktada onun sizden kaçması halinde ise Erkek Kaçarsa Kadın Ne Yapmalı başlıklı konumuzu okuyabilirsiniz. Önemli olan sevgili nasıl bulunur sorusunun yanıtlarıydı ve ona ulaştınız değil mi?

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.