Kadınların Aldatma Belirtileri

İlişkilerde, aldatan tarafın genellikle erkekler olduğu düşünülse de, kadınların da aldatabildiklerini unutmamak gerekir… Özellikle de sosyal medyanın, ve iletişimin bu denli yoğun kullanıldığı günümüzde… Kaldı ki, kadınların aldatması, sosyal medya yokken de söz konusuydu… Peki eşimin beni aldattığını nasıl anlarım diyen bir erkek bir kadında nelere dikkat etmeli? Kadınların aldatması nasıl anlaşılır? Yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere, kadınların aldatma belirtilerinden söz edeceğiz…


Kadınların Aldatması Nasıl Anlaşılır?
Eşimin Beni Aldattığını Nasıl Anlarım?

• Kadınların aldatma belirtilerini bilmek için aslında ilk olarak eskileri hatırlamak gerekir. Bir kadın eğer eşi ile daha önce her şeyi konuşuyor; ve paylaşıyorsa, ama sonrasında bir anda kendini eşinden çekmişse, bu durum kadının, kendini duygusal, ve zihinsel olarak eşinden zaten uzaklaştırmış olduğu anlamını taşır. Eğer bir erkek olarak siz onunla tam özel bir şeyler konuşacağınız zaman, o kendini birdenbire sizden çekiyorsa, bir şeylerden şüphelenmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz.

• Eğer eşiniz önceden kıpır kıpır bir kadınken, sonraki dönemlerde içine kapanıyor, size, günlük olaylardan söz etmiyorsa, bu durum size olan suçluluk hissinden kaynaklanabilir. Önce bu tavrının nedenini sorun, bir sorun olup olmadığını anlamaya çalışın; ama bu arada onu gözlemlemeyi de ihmal etmeyin.

• Eğer eşiniz giyim tarzını değiştiriyorsa, bu da sizin için bir dikkat edilmesi gereken unsur olmalı. Eskiden gitmediği kadar çok kuaföre, spor salonuna gidiyor, sizin beğenmediğiniz giysiler kullanmayı tercih ediyorsa, tehlike çanları çalıyor demektir.

• Siz eve geldiğinizde, eşiniz önceden yaptığı gibi kapıyı açmıyorsa, bununla birlikte, sık sık dışarı çıkması gerektiğini söyleyip, bunun için bahaneler buluyorsa dikkat! Ona eşlik etmek istediğinizi söyleyin. Eğer bundan rahatsız oluyorsa, takipte kalın…

• Eşinizle eskisi kadar, onun çıkardığı kavgaları etmiyorsanız, bu da bir tereddüt sebebi… Şöyle ki, diyelim ki önceden, sizin de, onun arkadaş grubu ile olmanızı istiyor; ama sonrasında siz gitmek istemeyince kavga ediyorsa; ama sonradan bu kavgalar azalmaya başladı; hatta sizin kırıldığı davranışlarınız artık umrunda olmuyorsa, bunun bir sebebi olduğunu düşünmelisiniz. Neden sizden uzaklaşmış olabilir?

Bir Erkeğin Aldatma Belirtileri

• Eşiniz eskiden olduğundan daha çok telefonla konuşuyor, konuşmalarını sessiz yapıp, sizi gördüğünde telefonu mu kapatıyor? Kadınların aldatma belirtileri arasında bu unsurlar da yer almaktadır. Sizden habersiz bir başka hat almış olabileceği gibi, farklı bir Facebook hesabı bile açmış olabilir. Biraz dikkatli olun.

• Eşinizin eve geliş saatlerine de dikkat edin. Eğer eskiden olduğundan daha geç geliyor, ve bunun nedeni olarak da ofiste yapması gereken çok iş olduğunu söylüyorsa dikkat etmelisiniz. Ayrıca, gittiği yerden kısa zamanda dönebilecek gibi iken geç kalıyorsa, yine dikkat…

• Eşiniz sizin özgür tavırlarınıza önceden tepki verdiği halde, şimdilerde bunu destekler olduysa yine dikkat etmelisiniz. Malum, artık yaptıklarınızı önemsemiyor demektir…

• Bir başkasının kendisini anladığından söz ediyor, ve artık sizin onu anlayıp anlamadığınızı umursamıyorsa, eşinizin sizi yine aldattığını, ama bu aldatmanın duygusal olduğunu düşünebilirsiniz.

Kadınların aldatma belirtilerinden 1 – 2’si değil, en az yarısı varsa ondan şüphelenmelisiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası