Eski Sevgili Geri Döner Mi? Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Eski Sevgili Geri Döner Mi? Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Eski sevgili geri döner mi? Bir ilişki eğer insanın kanına işlemişse, bir zaman ayrılık yaşandıktan sonra en çok merak edilen soru budur. Sadece kadınlar da değil, erkeklerin de merak ettikleri bir konudur bu. Ve içten içe eski sevgilinin geri dönmesini beklerler. Çünkü muhtemelen kendileri, bunu gururlarından yapamıyorlardır.

Ayrılan ancak hala seven insanların, hayatlarına devam edebilmeleri için bu soruya net bir yanıt bulmaları gerekir. Aksi halde hep eski sevgilinin geri döneceği umuduyla yaşar; hayatlarına yeni birini dahil etmekten hep korkarlar. Bir başlangıç yapmış dahi olsalar, eski sevgili geri dönerse diye tam bağlanmazlar.

Eski Sevgilinin Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır

Eski Sevgili Geri Döner Mi

Tabi olan üçüncü kişiye olur. Elbette eski sevgili geri dönerse… Çünkü ayrılık sonrasında erkeklerin, hayatlarına hemen yeni bir kadın dahil etme çabaları vardır. Bunu yaparlar da. Dolayısı ile ayrılık acısını tam olarak yaşayamaz; kendilerince ayrıldıkları kadına bir ders verirler.

Ama aslında bu onların, duygularını içlerine gömme yöntemleridir. Ve hepimiz çok iyi biliyoruz ki içe atılan ve biriktirilen duygular zaman içerisinde büyük patlamalara neden olurlar. Kadınlar ise öyle değil. Onlar düşünürler. Geçmişte neler yaşadıklarını analiz ederler. Olayı gerçekçi bir şekilde kabul ederler.

Kadınlar duygularını arkadaşları ile paylaşır, erkeklere göre yaşadıklarını çok daha kolay anlatabilirler. Bu durum ise ayrılığı hazmetme şeklidir aslında. Dolayısı ile siz farkında olmasanız da kadınlar ayrılığı erkeklere göre çok daha kolay atlatırlar. Tabi duygusal olmaları, ayrıldıkları adamın geri gelmesini istemelerine de sebep olabilir.

Eski Sevgili Geri Döner Mi

Eski Sevgili Geri Döner Mi

Eski sevgili geri döner mi diyen bir kadın, bunu anlamanın yollarını araştırır ve sorusunun yanıtını bulur. Ancak erkekler biraz karışık sinyaller gönderirler. Bazen aldığınız sinyaller sizin aklınızı döner ya da dönmez şeklinde karıştırabilir. Fakat erkekler, ayrıldıkları sevgililerinin geri dönüp dönmeyeceğini daha kolay anlayabilirler.

Erkekler Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

Erkekler eski sevgilisine geri döner mi diyen kadınların,öncelikle ayrıldıkları eski sevgililerini iyi tanımaları gerekir. Çocukluklarından beri hep güçlü olmaları öğretilen erkekler, ayrıldıklarında ağlayamazlar. Hayatlarına devam etmeleri gerektiğini bilirler. Dolayısı ile de daha zor iyileşir; hatta ayrılığın yaralarını saramazlar.

Bu nedenledir ki erkeklerin kadınlara karşı yıpratıcı hareketleri, ayrılık sonrasında çok fazladır. Bu nedenle İstanbul sözleşmesi sürekli gündeme gelir. Bir erkek istediği kadar rahat görünsün, ayrıldığı eşini bir başkası ile paylaşamadığı için onu öldürmeyi dahi göze alabilir. Kendi hayatını da böylece karartır.

Ancak bu gibi şeyleri kadınlarda pek göremezsiniz. Çünkü onlar anlatır ve rahatlar; gerekirse psikoloğa bile giderler. Ayrılık onları ruhsal ya da fiziksel olarak yıpratır. Ancak sonrasında da tam anlamıyla iyileştirir. Erkekler için öyle değildir. Dolayısı ile erkekler eski sevgilisine geri döner mi sorusunun yanıtları kadınlardan daha olumludur.

Ancak belirtmiş olduğumuz gibi bunu kadınlara karışık sinyaller halinde anlatır; dolayısı ile de kadınların umutsuzluğa kapılmasına neden olabilirler. Sitemiz içerisinde bu bilgilerden daha önce de söz etmiştik. Şimdi biraz daha detaylı anlatacağız. Fakat eski sevgili ile yeniden bir araya gelmek ne kadar mantıklı, bunu istemeden önce o konuda da emin olmalısınız.

Eski Sevgilinin Hala Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır? Eski sevgiliye geri dönmek istemenin belirtileri nelerdir? İşte yanıtları:

• İnanmayacaksınız ama sizden ayrıldıktan hemen sonra bir başkası ile çıkmaya başlayan eski sevgiliniz, muhtemelen hala sizinle ilgileniyordur. Yeni kişiyi ise yara bandı olarak kullanıyordur. Tek hedefi sizi unutmaya çalışmaktır. Unutabilse biriyle bu kadar çabuk ilşki kuramazdı. Dolayısı ile biriyle birlikte olmasına sevinebilirsiniz.

• Eski sevgilinizin yeni sevgilisi sizden çok farklı biriyse, muhtemelen sizi aşmaya çalışıyor demektir. Size benzeyen biri ile sürekli sizi hatırlayacağı için bunu yapıyor. Yani sizi unutmakta zorlanıyor. Dolayısı ile her an size geri dönebilme ihtimali var demektir.

• Sosyal medyada sizi sürekli takip eden, paylaşımlarınızı beğenip size yorumlar yapan eski sevgiliniz, sürekli parti fotoğrafları dahi paylaşsa siziunutamadığını ve hala sevdiğini düşünebilirsiniz. Ancak sizinle herhangi bir iletişim kurmuyorsa, bu size geri dönmek istemediğinin göstergesidir.

• Eski sevgilinin hala sevdiği nasıl anlaşılır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de sizin onda, onun sizde olan eşyalarınızın hala birbirinizde kalmasıdır. Eğer sizi seviyor olmasa, tüm eşyalarını ister ve sizin eşyalarınızı da size iade eder. Bu durum birbirinize aldığınız hediyeler için bile geçerlidir.

• Hayatında yeni şeyler yapan, örneğin saçını kestiren, yeni birdil öğrenen, farklı yerlere seyahat eden eski sevgilinizin size geri dönmeye niyeti yok demektir. Ancak her şeye bıraktığınız gibi devam ediyorsa, size geri dönmek için uygun zamanı beklediğini düşünebilirsiniz.

• Ortak arkadaş çevresi ya da aynı iş yerinde çalışan çiftler ayrıldıklarında, arkadaşlarıyla görüşmeye ya da aynı işe gitmeye devam ediyorlarsa, geri dönüş umudu yine var demektir. Ancak tüm bu ortamlardan kopan eski sevgilinizin hayatında bir daha olmayacağınızı kabul etmelisiniz.

• Eski sevgili geri döner mi sorusunun diğer yanıtı da sizi hala eskisi gibi araması ve kontrol altında tutmak istemesidir. Hala gününüzün nasıl geçtiğini soruyor, size mesaj atıyorsa, sizi hala unutamamıştır.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.