Eşinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır – Sevgilisinden

Eşinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır – Sevgilisinden

Eşinden soğuyan kadın nasıl davranır sorusuna sitemiz içerisinde çok fazla arama yapıldığını fark ettik. Daha önce eşinden soğuyan erkek nasıl davranır, sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır, erkek kaçarsa kadın ne yapmalı gibi soruların yanıtlarını detaylı olarak vermiştik.

Şimdi ise son zamanların merak konusu olan soruya yanıt vereceğiz. Bu durum bazen kadının kendisine; bazen de eşine bağlı olarak çok sık yaşanan bir problemdir. Ve ne yazık ki bir kadın eşinden ya da sevgilisinden soğuduysa, onu toparlamak sanıldığı kadar kolay değildir.

Pekieşinden soğuyan kadın nasıl davranır? Negibi belirtiler verir? Aynı şeyler sevgilisinden soğuyan kadın için de geçerli midir? Tüm bunların da öncesinde eşinizin sizden soğumasına izin vermemeniz önemli elbette. Dedik ya, bir kadın soğuduysa her şey bitmiş demektir.

Evliliğin ve ilişkilerin kırmızı çizgisi olarak da nitelendirilebilecek olan bu duruma gelindiğinde, halden anlamanın bazı yolları da var tabi ki. Peki bir kadın eşinden soğuduğunu nasıl belli eder? İşte merak ettiğiniz tüm sorular şu anda yanıt bulacak.

Eşinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır?

Eşinden soğuyan kadın nasıl davranır sorusuna farklı noktalarda yanıt bulabilirsiniz. Ancak bazı alanlar ve anlar vardır ki kadın istemese de duygularını ve düşüncelerini ele verir. Nelerden mi bahsediyoruz?

Eşinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır

Soğuyan Kadın Nasıl Davranır

■ Eşinizin sizden soğuduğunu yatak odasında kesinlikle anlarsınız. Çünkü bir kadın bu alanda tamamen duyguları ile hareket eder. Neden mi? Burada erkeklerin içgüdüleri, kadınların ise duyguları ağır basar çünkü. Erkek birlikteliği, doğası gereği her an isteyebilir.

Aynı durum kadın için geçerli değildir. Pek çok erkek için herhangi bir kadın birliktelik ortamı oluşturabilirken, kadın için bu ortamı genellikle sadece sevdiği erkek oluşturabilir. Yani eşiniz sizi reddediyorsa sizden soğumuş demektir. Ancak bir de birlikte olmak zorunda olduğu zamanlar var.

Bu zamanlarda da isteksizlik ön plandadır. Yani bunu da anlarsınız. Hele ki yıllardır birlikte olduğunuz insansa,onu nefes alışından bile tanıyor olmalısınız.

■ Bir kadın eşini çok sevdiğinde tüm hayatını ona ve onun isteklerine göre endeksler. Ondan ayrı zaman geçirmek istemez. Çünkü ikili ilişkilerde duygusal olan taraf kadındır. Ancak bir kadının bu halden başka bir hale geçmesi onun eşinden soğuduğunun en iyi göstergesidir.

Peki nasıl bir halden söz ediyoruz? Örneğin eşinden soğuyan bir kadın, tüm planlarını başkalarıyla ya da tek başına yapmaya başlar. Artık onun hayatının merkezinde olmadığınızı anlarsınız. Ki zaten bir kadının eşinden soğuduğunu nasıl anlayabileceğinizi araştırıyorsanız, sizden soğuduğunu hissetmeye başlamışsınızdır zaten.

Burada yine onu uzun zamandır tanıyor olmak, sizinle ne kadar zaman geçirmek isteyip istemediğini anlamak adına önem taşıyacaktır. Yapmanız gereken karşılaştırma şu şekilde: Eşiniz sizinle önceden ne kadar zaman geçirmek istiyordu; şimdi ne kadar zaman geçirmek istiyor…

Hayatında daha önce sizinle yaptığu planların ne kadarını şimdi de sizinle yapıyor? Sizinle birlikte daha az plan yapmasının bir nedeni var mı yoksa bu durum onun sizden soğuması ile mi alakalı?

Sevgilisinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır?

Sevgilisinden soğuyan kadın nasıl davranır da yanıtı merak edilen bir diğer soru. Tıpkı eşinden soğuyan kadın gibi sevgilisinden soğuyan kadın da belirtiler veriyor. Ancak evliliklerde insanlar birbirlerini daha yakından tanıdıkları için erkek bunu daha kolay anlıyor.

Eşinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır

Sevgilisinden Soğuyan Kadın Nasıl Davranır

Ancak sevgililik süreci evliliğe göre daha kısa sürdüğü için daha fazla gözlem, durumu anlamayı olanaklı hale getirebiliyor. Peki bir kadın sevgilisinden soğuduysa bunu nasıl belli eder?

■ Konuşulan her konu olumsuz sonuçlanır. Hatta öyle ki bir zaman sonra öfke de devreye girmeye başlar. Bu durum, ilişki devam ettiği sürece her iki tarafı da yıpratacaktır. Dolayısı ile alarmlar çalmaya başladığında ayrılığı düşünebilirsiniz.

■ Bir kadının sevgilisine karşı kırıcı, incitici davranışları da onun soğuduğunu gösteren davranışlar arasında yer almaktadır. Bu durum sözlü ve fiziksel inciticilik olduğu gibi birliktelik sırasında da yaşanabilir. Yalnız bahsettiğimiz tek seferlik bir incitme değil, sürekli tekrarlayan durumlardır.İstemeden yapılan şeylerin sorgusu olmaz değil mi?

■ Sizinle zaman geçirmek yerine arkadaşları ile dışarıda olmayı tercih etmesi de sizden soğuduğunun bir başka göstergesidir. Ya da bir anda işi çok daha öncelikli oluverir.

■ Kendinizi sürekli, onun ruh haline uygun davranmak zorunda hissederken bulabilirsiniz. Neye tepki verip neye vermeyeceğini anlamakta zorlanırsınız ve bir bakmışsınız, siz olduğunuz gibi olmaktan çıkmışsınızdır. Bu durum da onun sizden soğumasının sonucunda ortaya çıkar.

■ İlişkinizin artık eskisi gibi eğlenceli olmadığını;sıradanlaştığını düşünebilirsiniz. Bu durum eğer sizden kaynaklı değilse ve mutlu değilseniz, sevgiliniz sizden soğumuş demektir.

■ Sevgilisinden soğuyan kadın, bir anda farklı hobile edinmeye başlar. Aslında bu durum eşinden soğuyan kadın nasıl davranır sorusunun yanıtları için de geçerlidir. Farklı hobiler, birlikte ayrı zamanlar geçirmek için edinilirler.

■ Size körkütük aşık olan ve kusurlarınızı görmeyen kadın bir anda görmeye başlar. Ya da bu durum ona çevresi tarafından gösterilir. Aslında önceden de gösterilmiş ama o aşık olduğundan görmemiştir.

Soğuyan Kadın Geri Döner Mi?

Soğuyan kadın geri döner mi? Sevgilisi ya da eşi tarafından terk edilen, sebep olarak da kendisinden soğumalarını gösterdikleri erkeklerin en çok merak ettikleri yanıtlar arasında yer almaktadır. Bir de bu soruyu cevaplayalım o halde.

Sevgilisinden Soğuyan Kadın Geri Döner Mi

Soğuyan Kadın Geri Döner Mi

Daha önce de belirtmiştik: Bir kadın soğumuşsa tehlike çanları çalıyor demektir. Hele bir de soğuduğu erkeği terk etmişseiçinde duygu kalmamış demektir. Çünkü kadınlar duygularıyla hareket eder ve gitmekte genellikle zorlanırlar. Terk etmişse kendi içinde bunu bile aşmıştır.

Dolayısı ile çok ekstrem bir durum olmadıkça geri dönmeyeceğini söyleyebiliriz. Fakat, var sayalım ki geri dönmek zorunda kaldı. Emin olun ki bir kadın unutmaz. Bu ne demek derseniz, hiç bir şey eskisi gibi olmaz diyebiliriz.

Sizden soğuma sebebi her ne ise size her baktığında onu hatırlar ya da sizde onu görür. Bu da her an aynı şeyleri yeniden hissetmesine ve daha kötüsü sizden yine gitmesine neden olabilir. Tabi ki her insan ikinci bir şansı hak eder. Ama söz konusu soğuma ise iyi düşünün.

Peki ya her şeye rağmen kendinize güveniyor ve onu kendinize yeniden aşık edebileceğinize inanıyorsanız, size geri dönmesi için ne yapabilirsiniz? Tam da bu noktada düşünün: birlikte geçirdiğiniz güzel günleri hatırlayın.

Birlikte ne yapmıştınız ve o çok mutlu olmuştu? Belki bir kek tarifi, bir tatlı tarifi ya da ikinizin şarkısı… Hatta birlikte çekildiğiniz bir resim de olabilir. Ona gönderin. Yiyecek türü bir şeyse yapıp kargolayın. Diğerlerini mesaj olarak da ona ulaştırabilirsiniz.

Bu şekilde ona, onu düşündüğünüz mesajını vermiş olursunuz. Ve o da gerçekten hatırladığında sizin gibi güzel şeyler hissedecekse bir umut olabilir.Fakat ayrılmanızın kötü bir sebebi varsa bunu denemeyin bile.

Unutmayın ki canını yakmanız sebebiyle sizden ayrılan bir kadının size geri dönüşü de sizin canınızı yakmak için olabilir. İşte bu nedenle her şeyi bir tartıda değerlendirin. Geri dönmesi mi iyi yoksa dönmese mi…?

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.