Erkeklerin İlişkide Sevdiği Şeyler

Erkeklerin İlişkide Sevdiği Şeyler

Erkeklerin ilişkide hoşlandığı şeyler kadınlara göre biraz daha farklı olabiliyor. Her şeyin öncesinde, eğer kendinize güvenen, onun yanına yakışan bir kadınsanız, bir erkek sizi kolunda taşımaktan, sizi arkadaşlarına ya da ailesine övmekten mutluluk duyuyor. Erkeklerin ilişkide sevdiği şeyler sadece bununla da sınırlı değil. İlerleyen bölümlerde sizlere, erkeklerin ilişkide istediklerinden söz etmeye çalışacağız.

Erkeklerin İlişkide Sevdiği Şeyler

■ Erkeklerin ilişkide istediklerinden ilki, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi, sizin hakkınızda, ailesi, arkadaş ve dostları ile konuşabilmek.

■ Erkeklerin ilişkide hoşlandığı şeylerden bir tanesi de özlemek. Sizi özleyip, sonrasında da yanınıza gelerek size sarılıp sizi kucaklamayı hayal ederek, ummadığınız kadar mutlu oluyor.

■ Her insan gibi erkekler de, olaylar ve konular hakkında fikirlerinin alınmasından ve sonrasında da uygulanmasından hoşlanıyorlar. Hatta öyle ki, gerekirse yemek yapmayın; ama bu konuya dikkat edin. Fikirlerine değer verilmesi erkekler için o derece önemli.

■ Birlikte olduğunuz zamanlarda sessizce durup, konuşmamak bile erkeklerin hoşuna gidebiliyor. Bu onlar için şunu ifade ediyor: Birbirinizi o kadar iyi tanıyoruz ki, konuşmadan bile anlaşabiliyor ve sadece birbirimizin varlığı ile mutlu olabiliyoruz.

■ Erkekler, kadınları mutlu etmeyi seviyor ve bunu yapabildikleri zaman kendileri de mutlu oluyorlar. Tam da bu noktada, ondan istediğiniz şeyleri dile getirin. Yeter ki sızlanmayın, onu azarlamayın. Sizin istediğiniz şeyleri yapmak kadar bir erkeği mutlu edebilecek başka bir şey yoktur.

■ İşi bitip de eve geldiğinde, temiz bir ev, huzurlu bir ortam bulmayı seven erkekler, patronlarından fırça yemenin sonrasında eşlerinin ya da sevgililerinin onları sakinleştirip, başlarına ya da vücutlarına masaj yapmalarına bayılıyor. Mutlu olmak istiyorsanız, bunları ondan esirgememelisiniz. Siz mutlu olursanız onun da mutlu olacağı gibi, o mutlu olduğunda da siz mutlu olacaksınız unutmayın.

■ Her başarılı erkeğin arkasında, onu destekleyecek bir kadın vardır. Ve erkeklerin ilişkide sevdiği şeyler arasında, sizin onları desteklemeniz de yer almaktadır. Elinizden geldiğince bunu yapmaya özen gösterin.

■ Erkeklerin ilişkide istediklerinden bir diğeri de, her akşam farklı birisi ile takılmaktansa, sevdikleri kişi ile düzenli bir birliktelik. Siz de ona karşı koymadığınız sürece, macera peşinde koşmayacaktır.

■ Bir diğer şey de, sizin tabağınızdaki yemekten özgürce alabilmesi. Hiç birimiz, herhangi birinin tabağından özgürce yemek alamayız. Ama eşiniz ya da erkek arkadaşınız, sizin tabağınızdan az bir yemek almayı çok seviyor olabilir.

■ Aşık olduğu için korkularından arınmak onun hoşuna gidiyor. Ölüm korkusunu bile, sadece siz yanında olduğunuz için atabilen sevgiliniz ya da eşinizin korkularının yerini pozitiflikler alıyor.

■ Erkeklerin ilişkide sevdiği şeylerden bir diğeri de maço kimliklerini bir kenara bırakmak. Dışarda iken maço; evde iken olabildiğince savunmasız olmayı seviyorlar.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.