Erkekleri Sinirlendiren Şeyler Ve Erkekleri Sinir Etmenin Yolları

Bu yazımızda sizler için, erkekleri sinirlendiren şeyler, ve erkekleri sinir eden şeylerden söz edeceğimizi, ve erkekleri sinir etmenin yollarını anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Bir kadın neden erkekleri sinir etmenin yollarını arar? Ona şaka yapmak istiyor olabilir. Ondan intikam almak istiyor olabilir. Ona empati kurdurmak istiyor olabilir… Ya da, belki de en ilginci, kendisine sakız gibi yapışmış olan birinden kurtulmayı iple çekiyor olabilir… İşte bu nedenlerden dolayı sizlere, erkekleri sinir eden şeyler, ve erkekleri sinirlendiren şeyleri anlatmaya çalışacağımızı belirtmeliyiz.

Bir erkek, birlikte olduğu kadının dürüst olduğunu düşünüyor, ona çok güveniyorsa, kadının söylemiş olduğu en ufak bir yalanı yakalamak, erkekleri sinir eden şeyler arasında yer alabilmektedir.
Erkekleri sinirlendiren şeyler arasında, kadınların, diğer kadınları eleştirmesi de yer almaktadır. Aslında bunu bir rekabet gibi görmek gerekir. Diyelim ki bir davete gittiniz. Herkesin çok beğendiği bir kadının giyimini siz eleştirirseniz, erkek arkadaşınız, eşiniz, ya da sevgilinizin buna sinirleneceğini, kompleksli olduğunuzu düşüneceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Kıskanç olunmamasına karşın, yapmacık bir kıskançlık, erkekleri sinir etmenin yolları arasında yer almaktadır. Erkekler bu konuda şeffaf olmanızı isterler. Kıskançsanız kıskanç gibi, değilseniz de değil gibi davranmalısınız. Farklı bir davranış, onu sizden bir kaç adım uzaklaştıracaktır…
Bir erkek, bir kadının, kendisine her zaman ihtiyaç duymasına da sinir olmaktadır. Bu durum onun omuzlarında büyük bir yük demektir. Bu anlamda dikkatli olunması gerektiği unutulmamalı, ki zaten, bu durumu kaldırabilen bir erkeğin de, hayatınızın onsuz olmadığını anlaması, şımarmasına neden olmaktadır.
Şifreli konuşulmasından da hoşlanmayan erkekler, aynen kıskançlıkta olduğu gibi, kadınların net olmasını isterler. Bir şey soracaksanız, direk sormalı, söyleyecekseniz de direk söylemelisiniz…
Tüm zamanınızı onunla geçirmek istemeniz, ve bunun yanında, birlikteyken ona çok yakın mesafede durmanız da, kendisini sinir edecektir. Ve bir süre sonra, sizden sıkılacağını da unutmamalısınız. Bırakın sizi biraz özlesin…
Duygusal kadınlara da sinir olan erkekler, her şeye ağlayan, ya da üzülen kadınlara da sinir olurlar. Malum sizinle aynı duyguyu paylaşmak durumunda olduklarından onlar da üzülüyormuş gibi yapar, ama biliyorsunuz ki onlar kadınlar kadar duygusal değildirler.
Alışverişe çok fazla zaman ayıran kadınlara da sinir olan erkeklerin alışveriş mantıkları, güzel buldukları, ihtiyaçları olan şeyi almak, ve o anda alışverişi tamamlamaktan ibaret iken, bunun yanında kadınlar, buldukları şeyi akıllarında tutarak, daha güzel bir şey arayıp, bulamadıklarında, eski gittikleri yere yeniden gidebilirler.
Erkekleri sinir etmenin yolları arasında çok konuşmak da yer almaktadır. Bir kadının, her şeyi saniye saniye anlatması, erkeklerin çok da fazla ilgisini çekmeyebilir. Hatta diğer kadınların bile ilgisini saniyelik olaylar çekmeyebilir.
Erkekleri sinir eden şeyler arasında, erkeklerin zayıf oldukları noktaları kullanmak da yer almaktadır. Bu büyük hata. Kullanıldığını anlayan bir erkekten, bir daha aynı ilgiyi göremeyebilirsiniz.
Bir yere giderken hazırlanması çok uzun süren kadınlara da sinir olan erkekler, hızlı bir şekilde, bir pantolon bir gömlek ya da kazak giyerek evden çıktıkları için, makyaja falan zaman ayırılmasını çok sevmezler…
Bir kadının, bir erkekle arasında geçen iyi kötü her şeyi, yakın bulduğu kişilere anlatması da erkekleri sinirlendiren şeyler arasında yer almaktadır. Özel şeyler özel kalmalıdır öyle değil mi?
Telefonda çok uzun süre konuşan kadınlara da sinir olan erkekler, bilirler ki o uzun konuşmada, rüya yorumları bile yapılmaktadır.
Adet döneminde çok sinirli, ve kaprisli olan kadınlara da sinir olan erkekler, dizi izleyen kadınlara, takma kirpiğe, eleştirilmeye, saç şeklinin sürekli değiştirilmesine, çok fazla alışveriş yapılmasına, temizliğe çok önem verilmesine, gün içerisinde çok planlı davranılmasına, kendi giysilerinin giyilmesine, uyandırma zamanlamasının yanlış olmasına, televizyon izlerken televizyonun önünden geçilmesine de tahammül edemiyorlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası