Erkekler Neden Peşinden Koşturmak İster Kadınları

Erkekler Neden Peşinden Koşturmak İster Kadınları

Erkekler neden peşinden koşturmak ister? MaviBoncuğum takipçileri arasında yer alan pek çok kadının bu sorunun yanıtını aradığını görmek şaşırtıcı olmadı. Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun yanıtını daha önce sizlerlepaylaşmıştık. Ve bu noktada kaçanın herzaman kovalandığının gerçek olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Neden mi? Aslında bu sorunun yanıtı oldukça basit. Zor bulunan ya da zor eldeedilen şey değerlidir. Vedeğerli olan şeyi kaybetmeyi kimse istemez. Zaten kazanmak için çok çaba sarf etmiştir. Bir kere kaybeder ve yeniden kazanmak isterse aynı çabayı harcaması gerekecektir. Ve insanlar bazen bunu yapmaktan sıkılabilirler.

Sizce neden evlilikler zor biterken ilişkiler daha kolay ve çabuk sonlanıyor? Çünkü biryuvanın kurulması için pek çok aşama kaydetmek, çaba sarf etmek gerekir. İlişkilerdeise durum böyle değildir. Yuva kurarken yapılan harcamaların hiç biri ilişki sırasında yapılmamıştır. Evlilik öncesi seromonilerden bahsetmiyoruz bile…

Aynı durum kaçan ve zor elde edilen birinsan için de geçerlidir. Fakat fazla naz da aşık usandırır. Dolayısı ile ne kadar kaçacağınızı da kimden kaçacağınızı da iyi hesaplamalı; kolay lokma olmamalısınız tabiri caizse. Ve erkeklerneden peşinden koşturmak ister sorusu aslında bu bilgilerden sonra kolay yanıtlanacak bir soru halini alır.

Erkekler Neden Peşinden Koşturmak İster?

Erkekler neden peşinden koşturmak ister? Çünkü bilirler ki bir kadın kendilerinin peşinden koşar ve kendilerini zor elde ederse, kaybetmemek için de en azkazanmak için olduğu kadar çok çaba sarf edecektir. Dolayısı ile daha özgür olurlar. Çünkü kendilerini kaybetmek istemeyen bir kadın genellikle pek çok olumsuz davranışlarını tolere edecektir.

Kadınları Peşinden Koşturmanın Yolları

Erkekler Neden Peşinden Koşturmak İster

Erkekler neden peşinden koşturmak ister? Aslında bu davranış genellikle kadınlardan beklenen bir davranıştır. Fakat günümüzde özgürlüğüne düşkün erkekler de bu taktiği kullanabiliyorlar. Bir kadın düşünün, bir erkeğe aşık olmuş olsun ve onu elde etmek adına her şeyi yapmayı göze aldığını hissettirsin.

Ve bir erkek düşünün Hayatında zaten birisi varolsun. Ya da hayatında birisi olmasa bile bir kadına ihtiyaç duymayacağı bir zaman dilimi içerisinde olsun. Kendisi ile ilgilenen kadına karşı da herhangi ir şey hissetmediğini var sayın. Sizce bu erkek o kadını peşinden koşturmasın da ne yapsın?

Muhtemelen kadın tarafından kendisine sürekli jestler ve sürprizler yapılacak. Ve tüm bunlar yaşanırken erkeğin hayatında, zaman zaman mutlu olmasından başka bir değişim olmayacak. Belki zaman içerisinde o kadına karşı o da güzel duygular hissedecek ve bir ilişkiye başlayacaklar.

Ancak kadın ona ilişki sırasında genellikle pek bir tepki göstermeyecek. O ise kadının üzerine en ufak bir konuda gidebilecek… Kadın da muhtemelen süt dökmüş kedi misali ona hak vermek zorunda kalacak. Çünkü çaba sarf etti. Yatırım yaptı. Her şeyin öncesinde aşık. Kaybetmek ister mi?Sorunuzun yanıtını aldığınızı düşünüyoruz. Yanılıyorsak konu altına yorum bırakabilirsiniz. 🙂

Kadınları Peşinden Koşturmanın Yolları

Kadınları peşinden koşturmanın yolları zor sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kendinizi şarkıcı ya da dici ve film oyuncularından dahamı çirkin buluyorsunuz? Yoksa unuttunuz mu “Bu adamda ne buluyorlar?” diye içinizden geçirdiğiniz günleri? Ama bütün kadınlar onların peşinden koşuyor değil mi? Aslında sizin onlardan hiç bir eksiğiniz yok!

Kadınları peşinden koşturmanın yolları hakkında bilgileri maddeler halinde sıralayalım dilerseniz. Aslında yapmanız gerekenler hiç de zor değil çünkü…

• İlk işiniz benzersiz bir ilk izlenim yaratmak olmalı. Bunu ona iltifatlar ederek yapamazsınız. Çünkü ona bugüne kadar iltifat eden zaten pek çok erkek olmuştur. İlk izlenim önemli ama benzersiz olması daha önemlidir. Ne yapacağınızı bulmak da size kalmış. 🙂

• Kadınlar, vücuduna vegörünüşüne özen gösteren erkekleri severler. Dolayısı ile peşinizden koşmasını istediğiniz kadının yanındayken bakımlı ve iyi giyimli olduğunuza dikkat edin. Ve bunu her zaman yaptığınız bir şeymiş gibi yapın. Sadece onun için yaptığınızı hissetmemeli. Ve abartıya da kaçmayın.

• Gizemli olun. Sizinle ilgili bilgilere hemen ulaşamamalı. Konuşurken ilgisini çekecek şeyler söylemeye çalışın. Ve sizi merak etsin. Böylece aklında kalacağınızı söylememize herhalde gerek yoktur.

• Onun yanındayken kendinize güvenin. Ona samimi ve arkadaşça davranın. Kadınlar özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanırlar. Eğer gergin ve güvensiz tavırlar sergilerseniz sizi hem çekici bulmayacak hem de ciddiye alınacak biri olmadığınızı düşünecektir.

• İletişiminizilerleyip ilişki aşamasına geldiğinde kendinizi biraz geri çekin. Daha az hediye verin. Daha az mesaj yazın. Daha az temas kurun.. Ama tüm bunları yaparken de ona arada bir çıkma teklifi etmeyi ihmal etmeyip, tabiri caizse kafasını karıştırın ki hep aklında kalın. 🙂

Erkekler neden peşinden koşturmak ister sorusunun yanıtları size de mantıklı geldiyse bu taktikleri uygulayın ve gelişmeleri bizlerle paylaşın. 🙂

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.