Erkek Kaçarsa Kadın Ne Yapmalı?

Erkek Kaçarsa Kadın Ne Yapmalı?

Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı? Pek çok okuyucum bu sorunun yanıtlarını merak ediyor. Kadınlar birbirlerine, bir erkeği nasıl peşinden koşturursun sorusunu soruyor. Genellikle aldıkları taktikleri uygulamakta ise çekiniyorlar. Ya anlarsa? Anlarsa daha değerli olduğunu da hissedecektir. Peki o zaman erkek kaçarsa kadın ne yapmalı? İlerleyen bölümlerde size, bir erkeği peşinden koşturmanın yollarını anlatacağız. Hem de bunu hiç taktik yapmıyormuş gibi görünerek yapabileceksiniz. O halde hemen başlayalım.

Bir Erkeği Nasıl Peşinden Koşturursun?

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı dediğimiz noktada ilk ve belki de en önemli cevap şu: kovalamayın. Hepimizin bildiği bir gerçek var ki o da, kaçanın kovalandığı gerçeği. O kaçar ve siz de onu kovalarsanız, siz onun peşinden koşmuş olursunuz. O halde o neden sizin peşinizden koşsun ki? Dolayısı ile onu kovalamak hatasına kesinlikle düşmeyin. Mantık şu: Siz kaçarsanız, o sizi kovalayacak… Erkeklerin ilişkide sevdiği şeylerin en önemlilerinden biridir bu.
Bir Erkeği Nasıl Peşinden Koşturursun?

■ Bir erkeği peşinden koşturmanın yollarından bir diğeri de kendine güvenmek. Kendine güvenen kadınlar çekici kadınlardır, bunu sakın ama sakın unutmayın. Onun size layık olup olmadığını siz değil, bırakın o düşünsün. O kim ki sizi kendine layık görmeyecek? Siz kendinizi güzel, akıllı, zeki ve iyi bir insan olduğunuza inandırın ki buna o da inansın. Kendine güvenen kadın her zaman dayanılmaz ve erkekleri peşinden koşturan kadındır. Sakın unutmayın.

■ Bir erkeği nasıl peşinden koşturursun sorusunun diğer yanıtı ise hayır demeyi bilmek. Erkekler avcıdırlar ve avlarını yakalamayı, yani peşinden koşmayı severler. Dolayısı ile siz ona hayır dedikçe o peşinizden koşacak. Elbette sürekli hayır diyerek sıkarsanız da bir başkasına gidecek. Mesela numaranızı ilk istediğinde vermeyin. İlk buluşma teklifini kabul etmeyin. Siz böyle yaptıkça zaten o hedefine ulaşmak için çabalamaya devam edecek. Bu sırada her ilk istediği şeye hayır deyip ikinci istediğinde tamam diyerek de ona taktiğinizi öğretmeyin. Zaman zaman aralardada hayır demeyi bilin.

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun yanıtlarından bir diğeri de meşgul olmak. Biraz önceki gibi, her istediğinde ona zaman ayıramazsınız. Biraz çabalamalı değil mi? Amacınız onu peşinizden koşturmak. Dolayısı ile arkadaşlarınızla kahve içmeye gidebilir, yoga ya da yabancı dil kursuna katılabilir, alışverişe çıkabilirsiniz… İsterseniz çok daha fazlasını da yaparsınız. Tüm bunların yanında bir ara da onunla görüşürsünüz olmaz mı? Hem kendini değerli de hisseder, o kadar işinizin arasında ona zaman ayırdığınız için…

Bir Erkeği Peşinden Koşturmanın Yolları

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun en önemli yanıtlarından bir diğeri de hayatınızda sadece onun olmadığı gerçeğini ona hatırlatmak. Peki bunu nasıl yaparsınız? Sizi aramıyor mu? Neden aramıyor diye hesap sormayın. Yanında kimlerin olduğunu önemsemeyin. Sizin ona olan bu düşkün tavırlarınız, her şeyin öncesinde sizin onun peşinden koşmanıza neden olur ki siz onun peşinden koşarsanız o yine sizin peşinizden koşmaz. Dolayısı ile bu hatayı yapmayın. Biraz başka şeylerle ilgilenip onu unutun. Erkekler Güçlü Kadın Mı Sever başlıklı konumuzdan da bununla ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Bir Erkeği Peşinden Koşturmanın Yolları

■ Kesinlikle bir başkası olmaya çalışmayın. O istedi diye saçlarınızı siyaha boyatıp, çok zengin bir kadın havası vermeyin. Onu elde ettikten sonra saçınızı yeniden sarıya boyatırsanız o elinizde kalacak mı? Ailenizin içine girdiğinde zengin olmadığınızı görmeyecek mi? Sadece bunlar için sizinle birlikteyse zaten yine gidecek. Dolayısı ile kendiniz olun ve o da sizi siz olduğunuz için sevsin. Böyle değer versin. Bu şekilde bir erkeği peşinden koşturmanın yollarını daha iyi şekilde uygulamış olursunuz.

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun yanıtlarından bir diğeri de gizemli olmak. Ona daha ilk günden hayat hikayenizi anlatırsanız neden sizin peşinizden koşsun. Hatta belki hoşuna girmeyen şeyler bile olacak ve sizden vazgeçecek. Oysa her seferinde bir başka şey paylaşır ve sizi daha fazla merak etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece peşinizden koşma ihtimali daha fazla artacaktır.

■ İlk adımı atan siz olmayın. Uzun zaman aramadığında ilk arayan siz olmayın. Bekleyin o arasın. Yoksa sizin aramanız onda alışkanlık yapacak ve ilgisiz tavırlar baş göstermeye başlayacaktır. Bir erkeği nasıl peşinden koşturursun sorusunun yanıtları arasında ise bu durum yer almıyor. Aman bu hatayı yapmayın. Aramazsa o kaybeder, siz de yol yakınken bu hatadan dönmüş olursunuz.

Erkekleri Peşinden Koşturmanın Yolları

■ Peki kadınlar erkeklerle hiç flörtleşmemeli mi? Tabi ki hayır. Çok katı olursanız da onu sıkarsınız. Her şeyi kararında yaptığınız sürece serbestsiniz. Mesela onun eliyle oynayabilir, saçına dokunabilirsiniz. Ama daha fazlasını yaparsanız çok kolay ulaşılan kadın olursunuz. Erkekler böyle kadınlardan hoşlanmazlar. Dolayısı ile siz ona bir dokunun;gerisini sizden o almaya çalışsın. Sevgilisinden soğuyan erkek nasıl davranır başlıklı konumuzda anlattıklarımızın başınıza gelmesini istemiyorsanız, bazı konularda her şeyi ona bırakabilirsiniz; flörtleşmek gibi…
Erkek Kaçarsa Kadın Ne Yapmalı?

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı demeye devam ettiğiniz noktada hiç bir şeyi abartmayın. Mesela çok güzel bir telefon konuşmasının tam ortasında telefonu kapatın. Konuşmanızın tadı damağında kalsın ve en kısa zamanda sizinle yeniden konuşmak istesin. Uzun uzun mesajlar atmayın. Anlatmak istediklerinizi en açık yoluyla anlatın… Tüm bunlarona, sizinle konuşmanın çok rahat olduğu mesajını verecektir.

■ Erkekler bazen bir şeyler söylemek ister ama duygularını çok iyi bastırmayı bilirler. Dolayısı ile bunu hissettiğiniz an geri çekilip onun size açılmasını bekleyin. Taş olsa içinde duygularını tuta tuta çatlar. Elbette konuşacak. Zamanını bekliyordur. Siz sadece geri çekilmesini bilin. Hem zaten bir erkeği peşinden koşturmanın yollarını aramıyor musunuz? Bekleyin.

■ Ona karşı hissettiğiniz güzel şeyleri sürekli dile getirmeyin. Çok yakışıklı, etkileyici, kibar, karizmatik…olabilir. Ama siz ona bunları söyledikçe o kendini vazgeçilmez sanacak ve belki sizden başka alternatiflerinin olduğunu da düşünecektir. Ona bu mesajı vermekten kendinizi alıkoyun. Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun en önemli yanıtlarından biri de budur.

■ Bir erkeği peşinden koşturmanın yollarından bir diğeri de ona,sizinle ilgilenen bir başkasının olduğunu hissettirmektir. Bunu yapmanız halinde size olan ilgisi daha fazla artacak ve diğer erkekle yarış halinde olacaktır. Ancak eğer siz diğer adamla ilgilenip ona kur yaptığınız mesajını da verirseniz kaybedersiniz; dikkat edin.

Erkekleri Peşimden Nasıl Koşturabilirim?

Erkeği peşinden koşturmak isteyenlere tavsiyeler vermeye devam ediyoruz. Hayatınızda bir adam var diye kesinlikle ailenizi ya da arkadaşlarınızı ihmal etmeyin. Hem o hayatınızda başka insanlar da olduğunu ve dünyanın kendi etrafında dönmediğini bilmeli; hem de siz ondan ayrılırsanız kapısını çalacağınız insanların olduğunu hatırlamalısınız. Hem de sürekli ilgi erkekleri boğaz. Kendilerini bulunmaz Hint kumaşı sanmalarına da neden olur. Gerek var mı?

■ Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun son yanıtı ise bütün bu önerdiğimiz yöntemlerin her zaman devam etmesi. Onu elde ettikten sonra tavrınızı değiştirmemelisiniz. Her an kaybetme ihtimaliniz var ve kimse çantada keklik değil unutmayın. Dolayısı ile ilişkinizi hep diri tutmak adına tatlı kovalamacayı hep devam ettirin.

Bazı kadınlar vardır ki hayatlarına bir erkeği dahil ettikleri an, tabiri caizse hayatlarının tüm dizginlerini o erkeğin eline verirler. O ne derse yapar, sözünden dışarı çıkmazlar. Aman siz bu hataya sakın düşmeyin. Erkek kaçarsa kadın ne yapmalı sorusunun yanıtları arasında erkeğin sizi idare etmesi gibi bir husus kesinlikle yok.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.