Erkeğe Sevgi Nasıl Hissettirilir?

Erkeğe Sevgi Nasıl Hissettirilir?

Erkeğe sevgi nasıl gösterilir sorusunun yanıtları genellikle kadınlar tarafından araştırılmaktadır. Kadınların, erkeklere göre, duygularını daha yoğun yaşadıkları bilinir; ancak ilk adım da hep erkekten beklenir. Bu noktada, erkeğe sevgi nasıl belli edilir ve erkeğe sevgi nasıl hissettirilir sorularının yanıtlarını bilmek gerekir ki, en azından erkek o beklenen ilk adımı atabilmek için gerekli cesaretini toplayabilsin. Biz de bu nedenle gerekli ayrıntıları sizlerle paylaşmak istedik. Hani olur da karşınızdaki erkek bir türlü beklediğiniz adımı atmıyordur. Biz size yardımcı olalım, siz de sevginizi göstererek ona…

Erkeğe Sevgi Nasıl Belli Edilir?

■ Erkeğe sevgi nasıl gösterilir sorusunun ilk yanıtı, ona, kendisini ne kadar özlediğinizi göstermektir. Sevgi varsa özlersiniz. Özlediğinizi ona hissettirmekse bir zorunluluk değil, ihtiyaçtır. Eğer onu özlemiyorsanız zaten sevmiyorsunuz demektir. Bu noktada da ilişkiyi devam ettirmenin bir anlamı yoktur.

■ Sürekli aynı şeyleri yapmayın. Erkeğe sevgi nasıl hissettirilir dediğiniz noktada, ona kendisini sevdiğinizi söyleyebilir, zor zamanlarında yanında olabilirsiniz ama zaten tüm bunlar yapılması gereken şeyler olup, önemli olan onun kendini iyi hissetmesi için farklı şeyler de yapabilmektir. Onu eğlendirip stresini alabiliyorsanız, kalbine giden yolda bir kaç adım daha ilerlediniz demektir.

■ Onunla iyi arkadaş olun. Sizin en iyi arkadaşınız o olsun. Onunla tüm hissedip yaşadıklarınızı hatta günlük olarak yaptıklarınızı bile paylaşın. Bu davranışınız onu size yakın hissettirecektir. Sizin bu davranışı neden sergilediğinizi tahmin etmekte de muhtemelen zorlanmaz. Ancak bunu yapayım derken de onu sorunlarınızla sıkmayın.

■ Birlikte güzel vakit geçirmeye odaklanın. Stres, hüzün, dert, sıkıntı… herkesin hayatında var. Bunu bir insana hissettirip yaşatabilmek hiç zor değil. Ancak onu mutlu etmek ve sorunlardan uzaklaştırmak herkesin harcı değildir. Siz eğer erkeğe sevgi nasıl belli edilir diyorsanız, onu, birlikte geçireceğiniz güzel vakitlerde mutlu edin.

■ Ona küçük sürprizler yapın. Herkes sürprizlerden hoşlanmayabilir. Bu nedenle yapacağınız sürprizlerin onu zor durumda bırakacak türden olmamasına dikkat edin. Ancak her zaman erkeğin sürpriz yapan taraf olmayacağını da onutmayın. Erkeğe sevgi nasıl belli edilir diyorsanız güzel sürprizler yapın.

■ Ona güzel görünmek için spor yapıp, yediğinize içtiğinize dikkat edin. Bunu kendi içinizde yaparken, onun haberinin olmasını da sağlayın tabi ki. Bir erkek, bir kadının, kendisine güzel görünmek için çabaladığını hissettiğinde, bunun sebebini de algılayabilecektir.

■ Sevgi sözlerini ona her fırsatta söyleyin. Ancak bunu hissederek yapmanızın da çok önemli olduğunu unutmayın. Ağza pelesenk edilmiş ama hissedilmeyen bir Seni seviyorum cümlesinin, karşı taraf için hiç bir sihri olmayacaktır.

■ Ayrılığı hemen kabul etmeyin. Erkeğe sevgi nasıl gösterilir dediğiniz noktada mutlaka gururunuzu bir kenara atıp, ona kendisini sevdiğinizi söyleyebilmelisiniz. Bunu başarabildiğiniz an, sizin sevdiğiniz adamı kazandığınız andır. Ancak bu durumu kullanmasına izin de vermeyin.

■ Zor zamanlarında onun yanında olup, elini tutmayı ihmal etmeyin. Siz yapmazsanız mutlaka bir yapan bulunur. Yüzünüze gülen her insanın sizin mutluluğunuzla mutlu olduğuna emin olmamalısınız. Gazete ve televizyonlarda ablasının kocası ile birlikte olan erkekleri dahi sıklıkla görebildiğimizi hatırlayın ve sevdiğiniz erkeği kimseye bırakmayın.

■ Erkeğe sevgi nasıl hissettirilir dediğiniz noktada ondan özür dilemeyi bilin. Eğer hatalı iseniz, hatanızı kabullenip, sizi affedene kadar onu alttan alın. Haklı olduğunuzda da özür dilemeseniz bile alttan alın; sakinleşmesini bekler, sonrasında gerekli konuşmayı yine yaparsınız. Ama bunu üzerine giderek yapmaya çalıştığınız an, onu kaybettiğiniz andır.

■ Hobileriniz ortak olsun. Her zaman aynı şeyleri yaparsanız sıkılırsınız. Sadece o sevdiği için bir şeyleri yapmak zorunda kalmak da sizi sıkar. Oysa ortak hobiler belirlediğinizde, ikiniz de mutlu olur, mutlu hissedersiniz.

■ Kıskandığınızı belli edin; ama abartı ya da onu sıkma yolları ile değil… Bir erkeğe sevgi nasıl gösterilir sorusunun belki en önemli yanıtlarından biridir kıskançlık yapmak, ama bunu kavga gürültü ile değil de şaka yollu yapabilmeli ve gerisini ona bırakmalısınız. Hiç kimse özgürlüğünün bir başkası tarafından kısıtlanmasını istemez.

■ Birlikte gezmelere gidin. Bu sayede hem birbirinizi daha yakından tanımış olur, nelerden hoşlandığınızı öğrenir, hem de ömür boyu hatırlayacağınız anılar biriktirmiş olursunuz. Gezilerinizin uzun seyahatler olması ise daha da ideal olacaktır.

■ Romantik olun. Ona bunu bir öpücük, bir şiir; ya da bir bakışla hissettirin ve her seferinde de daha iyisini yapmaya çalışın. Sizinle unutulmayacak anlar yaşayan bir erkeğin, sizden kolay kolay vazgeçmesi durumu söz konusu olmayacaktır.

■ Onun yüzünü güldüren kişi siz olun. Bunu, şebeklik yapmanız gerekse bile yapın. Kendisi için yaptığınızı bilecek, sizinle mutlu olacak, sizden vazgeçemeyecektir. Erkeğe sevgi nasıl hissettirilir sorusuna yanıt arıyorsanız bunu mutlaka denemelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.