Erkeğe Sevgi Nasıl Belli Edilir?

Bu yazımızda sizlere, erkeğe sevgi nasıl gösterilir; ve erkeğe sevgi nasıl belli edilir sorularının yanıtlarından söz edeceğiz. Çünkü erkeğe sevgiyi hissettirmek oldukça zor; ve kadınların çekindiği bir durum olarak bilinmektedir. Pek çok okuyucumuz bize, erkeğe sevgi nasıl belli edilir şeklinde sorular iletmekteler. Biz de bu nedenle onlara, erkeğe sevgi nasıl gösterilir sorusunun yanıtlarından söz ederek, erkeğe sevgiyi hissettirmek için çok da zorlanmayacakları şeyleri yapabileceklerini aktarmaya çalışacağız. Unutmayın, önemli olan sözlü değil, eylemsel ifadelerdir. Ve işte bunların neler olduğunu şimdi öğrenebileceksiniz…

Erkeğe Sevgi Nasıl Belli Edilir?
Erkeğe Sevgi Nasıl Gösterilir?

• Bir erkeğin beyni, sadece tek şeyle uğraşmaya odaklanmıştır; yani, aynı anda birden fazla şeyle uğraşmayı sevmez, karşısındaki kişinin de, kendisinden başka bir şeyle ilgilenmesini istemez. İşte bu nedenle, bir erkeğe sevgiyi hissettirmek için, onunla birlikte olduğunuz zamanlarda sadece onunla ilgilenmeniz gerekir. Sürekli cep telefonu ile ilgilenmek, ama aynı zamanda onun sorularına da yanıt vermek onun için etkileyici değildir. Sadece ona ayıracağınız zamanda, onun sizin için herşeyden önce geldiğini, onu önemseyip, sevdiğinizi ona hissettirmiş olursunuz.

• Atalarımız, “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer…” dediklerine göre, bildikleri bir şey vardır… Onun en sevdiği yemekleri onun için pişirin, ona sürprizler yaparak sofrayı da güzelce hazırlayın, ve, kendisi için güzel yemekler pişirmek isteyen bir kadın olduğunuz izlenimini almasını sağlayın.

• Onunla birlikteyken nasıl giyindiğiniz de önemli. Güzel giyinip, kendinize özen göstererek makyaj yapmak, bunu onun için yaptığınızı, çünkü ona değer verdiğinizi hissetmesini sağlar. Giyeceğiniz hafif dekolte bir elbise onu istediğinizi hissettirirken, kırmızı renk bir elbisenin ise, afrodizyak etkisi olduğunu unutmamanız gerekr. Bu noktada şuna da dikkat etmelisiniz: erkekler, transparan giyinen kadınlardan değil, doğal hali ile güzel olan kadınlardan etkilenir. Bu nedenle nerde duracağınızı bilerek hazırlanın.

• Erkeğe sevgiyi hissettirmek için, kadının kendisine ne kadar ilgi gösterdiği de önemlidir. Stresten uzak kalarak sağlıklı beslenmek; ve spor yapmak, kendi sağlığınızı düşündüğünüzü gösterir; ama onunla daha uzun zaman geçirmek istediğinizi de ona hissettirecektir.

• Neden diğer erkeklerle değil de onunla ilgilendiğinizi de bilmeli. Bu anlamda, onu zaman zaman övmelisiniz. Temizliğe önem vermesinin hoşunuza gittiğini, dikkatli araba kullandığını… onu şımartmadan söyleyin. Vazgeçilmez olduğunu hissetmesi de işinize gelmez; unutmayın.

• Kendiniz ile ilgili önemli şeyleri yapabilmek adına onun tavsiyelerine gereksinim duyduğunuzu söyleyip, neler yapmanız gerektiğini sorun. Sonrasında onu dinleyin. Ve dediklerini uygulayın. Elbette bundan da onun haberi olsun. Sizin hayatınızda onun, sözü dinlenir, önemli bir insan olduğunu, bu şekilde rahatlıkla hissettirebilirsiniz.

• Sizin için yaptığı iyi şeyler adına ona teşekkür edin. İşten yorgun geleceğinizi düşünüp yemek yapması, çöpü boşaltması, izlemek istediğiniz televizyon kanalını açması… ona teşekkür edebileceğiniz bazı nedenler arasında yer alır. Ve bunları yapmak zorunda olmadığını, sizi düşündüğü için yaptığını bildiğinizi de ona belli etmiş olursunuz.

• Bir yere giderken ona sarılın, ve en az yedi saniye de o şekilde durun. Bu, ondan ayrılmak istemediğinizi ona ifade etmenin etkili yolları arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası