Bir Erkeğin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır? Bir Erkeğin Aşık Olma Belirtileri

Bu yazımızda sizlere, bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız, bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır… şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan, bir erkeğin aşık olma belirtilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de, bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız diyorsanız, bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır sorusunun yanıtları arasında yer alan bazı şeyleri deneyerek, bir erkeğin aşık olma belirtilerini görebileceğinizi belirtmeliyiz. Peki denemeniz gereken şeyler neler? Gelin bilgilerimizi birlikte gözden geçirelim:

Erkekler genellikle hafta sonlarını, birlikte oldukları kadın ile gçeirmeyi uygun bulurlar, ancak aşık oldukları zaman, o kadının her istediğini anında yapmak isterler. Pazartesi günü ise, haftanın ilk iş günü olması dolayısı ile erkeklerde pazartesi sendromunu beraberinde getirmektedir. Şunu deneyebilirsiniz: Kendini çok yorgun hissettiği pazartesi akşamında, birlikte bir film izlemek için sinemaya gitmeyi önerdiğinizde, karşınızdaki erkeğin tepkisini gözden geçirmelisiniz. Eğer isteğinizi hemen onaylıyorsa, size aşık demektir.
Bir erkeğin aşık olma belirtileri arasında yer alan bir diğer şey ise, diğer arkadaşları ile sizin aranızda yaptığı kıyaslamadır. Bir iş arkadaşı, iş ile ilgili bir öneride bulunduğu gün siz de bir şey isteyin, ve, hanginizi tercih edeceğini görün, ama, arkadaşının önerisini bilmiyormuş gibi davranmanız burada önemli; aksi takdirde, bir erkeğe tercih yaptırmak hiç de istenmeyen bir durum olarak karşımıza çıkacaktır.
Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır sorusunun yanıtları arasında, erkeğin sürekli olarak mutlu olmasından da söz etmemiz gerekmektedir. Mutluluğunun sebebi elbette sizsiniz; onu strese sokacak bir durumun var olup olmadığına bakın; ve yine de mutlu oluyorsa, size aşık olduğundan emin olabilirsiniz demektir; sizin varlığınız tüm stresli olaylardan daha değerli demektir.
Beğendiğiniz bir şeyi, bir alışveriş merkezini dolaşırken ona gösterin. Sonrasında ise, onu alıp kullanacak mı diye bakın. Eğer onun zevkine uygun olmayan bir şey gösterirseniz; ve siz ona al demediğiniz halde o da, sadece siz sevdiğiniz için onu alıp kullanıyorsa, bu durumun da bir erkeğin aşık olma belirtileri arasında yer aldığını bilmelisiniz.
Bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarız diyenler arasında yer alıyorsanız şunu da göz önünde bulundurmalısınız: aşık olup olmadığını düşündüğünüz erkek, sadece bugünü mü düşünüyor, yoksa bir kaç sene sonrası ile de ilgili planları var mı? Eğer bir kaç sene sonrayı da düşünüyorsa, bu onun size aşık olduğu anlamını ifade etmektedir. Unutmayın ki, sadece kendi ile olan insanlar sadece günü yaşarlar…
Giyimine, saçlarına, ya da sakalına dikkat eden erkek de bir erkeğin aşık olma belirtilerini taşıyor demektir.
Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır diyenlerin dikkat etmeleri gereken bir diğer konu da şudur: Sizi her gün görmesinin nedeni ne? Sadece aynı iş yerinde çalışmak, ya da aynı ortamda bulunmak mı; ya da birbirinize yakın olmak mı? O halde biraz uzaklaşın, ve sizi görmek için özel bir çaba harcayıp harcamadığına bakın. Aşık olan erkek, ne şartta olursa olsun, kadını her gün görmek isteyen erkektir.
Canınız bir şey çektiğinde, şartları zorlayıp onu alıyorsa da size aşık demektir. Mesela gecenin bir yarısı, hava çok soğuk iken, ve o uyku moduna geçmişken, sizin canınız salep istiyorsa bunu ona söyleyin. Eğer gidip o salebi alacaksa size aşık, ve sizin için her türlü fedakarlığı yapabilir demektir.
Çok güzel bir kadının yanında da tepkisini gözden geçirebilirsiniz. Eğer ona bakmıyorsa sorun yok, size bağlanmış demektir; ve gözü de sizden başka bir şey görmüyordur, ama yok eğer ona bakıyorsa, bir erkek zaten farklı kadınlarla birlikte olmayı sever, size aşık olmadığını bu şekilde anlayabilirsiniz, ve emin olun, eğer o güzel olan diğer kadın isterse, sizin birlikte olduğunuz erkeği elde etmesi hiç de zor olmayacaktır.
Sizi sürekli düşünüyorsa, ve işleri çok ypğun olduğu halde bir zaman bulup sizi aradığı, ya da size yazdığı anda da yine, size aşık olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Yaptığı planları size göre yapıyor, sizi mutlu etmek istiyorsa da size aşık demektir.
Elinde telefon olduğu bir anı yakalayarak yanına gidin. Eğer telefonu elinden bırakıp ilgisini size yoğunlaştırır, ve telefon işini sonraya ertelerse aşık demektir.
Bir gün evliliği asla düşünmeyen bir erkek, sizinle çocuk sahibi olma planları yapıyorsa da aşık olduğunu anlayabilirsiniz.
Bir erkeğin aşık olma belirtileri arasında bunların hepsini gördüğünüz gibi, o erkek size olan duygularını zaten sık sık ifade etmek de isteyecektir. En soğukkanlısı bile bunu mutlaka yapar…

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.