Aşkı Taze Tutmak İçin Aşkı Taze Tutmanın Yolları Hakkında Öneriler

Bu yazımızda sizlere aşkı taze tutmanın yollarından söz ederek, aşkı taze tutmak için bilmeniz gereken detaylardan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Aşkı taze tutmak herkesin isteği olsa da, aşkı taze tutmanın yolları ile ilgili bilgi sahibi olmayan çiftler, aşkı taze tutmak için yapılması gerekenlerin tam tersini uygulamakta, ve sevgilerini öldürmektedirler. İşte bu nedenle, aşkı taze tutmak için bilmeniz gerekenleri, ve aşkı taze tutmanın yollarını aktarmaya, hiç zaman kaybetmeden başlıyoruz:

Aşkı taze tutmak için yapılması gereken ilk şey, birlikte olunan kişiyi sahiplenip ona alışmamak. Unutmayın, her an onu kaybedebilirsiniz. İlk günkü heyecan ile yanında olmalısınız bu nedenle de. Aşkı taze tutmanın yolları arasında yer alan bu detayın uygulanması halinde kişiler birbirlerini daha sık özler, fakat bunun dışında bir durum söz konusu olarak kişiler benimsendiğinde, ve onun hep size ait olacağını düşündüğünüzde, ilişkiniz yavaş yavaş sıradanlaşmaya başlar; ve bu sıradanlık da aşkı taze tutmak için kesinlikle tercih edilmeyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.
Aşkı taze tutmanın yollarından bir diğeri de, tek sorumluluğu sizin almamanızın gerekliliğidir. Bunun için size şu örneği verebiliriz: Diyelim ki evin tüm işlerini siz yapıyorsunuz, yemek, alışveriş, temizlik… Ve daha aklınıza gelebilecek her şey, ve hatta çocuklar… Birlikte aynı evi paylaştığınız erkek bu durumda sizi sevgilisinden çok, bu görevleri yapması gereken bir kişi olarak görecek, ve aşktan çok, yemeği neden yapmadığınızı, ütüyü neden yapmadığınızı, ya da sevdiği tatlıyı neden almadığınızı sorgulamaya başlayacak. Ortak yaşam alanını bu nedenle aynı sorumluluklarda benimsemeyi öğrenmeniz gerekmektedir.
Aşkı taze tutmak aslında sandığınız kadar zor değil. Mesela, aşkı taze tutmak için, onun düşüncelerini, kişiliğini, karakterini kesinlikle değiştirmeye çalışmamalısınız. Değiştirerek ”O” yapacağınız insanın, sizin aşık olduğunuz insan olmadığını bilmeli; ve onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu, istekleriniz, ve gelecekten beklentileriniz aynı mı? Farklı şekillerde de olsa aynı yolu birlikte yürüyerek birlikte aynı sona ulaşabilecekseniz, o ilişkiye devam etmeli, aksi halde vazgeçmeyi bilmelisiniz.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.