Aşık Olup Olmadığımızı Nasıl Anlarız? Acaba Aşık Mıyım?

Bu yazımızda sizlere, aşık olup olmadığımı nasıl anlarım, aşık olup olmadığımızı nasıl anlarız; ya da acaba aşık mıyım… gibi soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de, aşık olup olmadığımı nasıl anlarım, aşık olup olmadığımızı nasıl anlarız; ya da acaba aşık mıyım diyorsanız, hiç zaman kaybetmeden yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz:

Acaba aşık mıyım diyorsanız, ve aşık olup olmadığımı nasıl anlarım dediğiniz kişiyi zaman zaman görüyor, ve onunla sohbet etmek durumunda kalıyorsanız, aşık olup olmadığımızı nasıl anlarız sorusunun yanıtları basit şekilde gözlerinizin önüne serilecektir: Eğer ki o kişiyi gördüğünüzde ne yapacağınızı şaşırıyorsanız, eliniz ayağınıza dolaşıyor, kısacası heyecanlanıyorsanız, siz ona aşıksınız demektir.
Acaba aşık mıyım diyorsanız bir koltuğa oturun, ve ortamın sessiz olmasına dikkat edin. Gözlerinizi kapatın. Eğer ki kendinizi, bir salıncakta gibi hissediyorsanız, aşıksınız demektir.
Aşık olup olmadığımı nasıl anlarım sorusunun yanıtları için farklı şeylerden de söz edebiliriz… Mesela, bir konuşmada, sonrakinde, ve daha sonrakinde, sürekli olarak, aşık olup olmadığınızı düşündüğünüz kişinin ismi geçiyorsa aşıksınız ona demektir. Yoksa neden herkese ondan bahsedebilirsiniz ki?
O kişiyi kıskanıyorsanız; ve kıskandığınız kişinin, çok yakın arkadaşı olup olmadığının da sizin için bir önemi bulunmuyorsa, yine aşık olduğunuzu söyleyebiliriz. Yoksa bir insan neden sevgilisini en yakın arkadaşından bile kıskanır?
Eğer o kişinin burcunu sorduysanız; sormakla da kalmamış, kendi burcunuz ile aşk uyumu tablosuna baktı iseniz, aşık olduğunuzu söyleyebiliriz; yoksa neden herhangi biri ile aşk uyumunuzun olup olmadığına bakarsınız ki?
Acaba aşık mıyım dediğiniz kişiyi görmeye, farklı bahanelerle gidiyorsanız aşıksınız, eğer onunla karşılaşmak için farklı planlar yapıyor, ve bilinçli olarak karşılaşıyorsanız kesinlikle aşıksınız demektir.
Hiç ummadığınız herhangi bir zamanda, sizin planlarınız dışında, tamamen tesadüfen onunla karşılaştığınız herhangi bir anda, kendinizi bayılacak gibi hissediyorsanız, en sevdiğiniz sanatçıya olan hayranlığınızdan bir anda feragat ettiyseniz, daha önceden, aşık olup olmadığınızı düşündüğünüz kişinin dokunmuş olduğu bir eşyaya durup durup dokunmak; hatta yanınızda taşımak istiyorsanız, Yatağınıza yattığınız anlarda uyuyana kadar hep onu düşünüyor, ya da en küçük bir tokalaşmada heyecanlanıyorsanız, aşık olup olmadığımı nasıl anlarım sorusunun yanıtını bulmak artık sizin için çok kolay olacaktır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası