Aldatılan Kadınların Yapması Gerekenler Nelerdir?

Bu yazımızda sizlere aldatılan kadınlar nasıl davranmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan aldatılan kadınların yapması gerekenlerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer aldatıldıysanız, ya da aldatıldığınızı hissediyorsanız, sonrasında hata yapmamak adına, aldatılan kadınlar nasıl davranmalı sorusunun yanıtları arasında yer alan aldatılan kadınların yapması gerekenleri gelin birlikte gözden geçirelim:

Aldatılan kadınların öncelikli olarak, eşlerinin, ya da sevgililerinin, kendilerinde neyi bulamadığını düşünmeleri gerekmektedir. Eğer aldatıldığınızı biliyor, ya da bunu hissediyorsanız, ilk olarak bu durumun gerçek olup olmadığına yönelik yaptığınız araştırmaların boşa kürek çekmekten başka bir işe yaramayacağını bilmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise, onun size karşı neden aldatma güdüsü içerisine girebileceğini düşünmeli; ve ilişkinizi hala kurtarmak istiyorsanız öncelikli olarak bu hatalarınızı telafi etmenin yollarını aramalısınız. Zaten onu bir başkası ile görmek sizi oldukça üzecektir; kendinize o işkenceyi yaşatmanızın da bir anlamı yok aslında…
Aldatılan kadınların yapması gerekenler arasında, sizi aldattığı kişiyi suçlamanın yerinin de bulunmadığını belirtmemiz gerekmektedir. O kadın belki sizin varlığınızdan haberdar bile değildir. Neden onu suçluyorsunuz? İlişkinize üçüncü bir kişinin girmesinin tek nedeni sizsiniz. Bu nedenle, o kadında olup da sizde olmayan şeyleri belki düşünebilirsiniz; neleri eksik bıraktığınızın farkına varacak olursanız, ilişkinizi kurtaramayacak dahi olsanız, sonraki birlikteliklerinizde aynı hataları yaparak daha mutlu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.
Aldatılan kadınların yapması gerekenler arasında yer alan en önemli detayın ise, aldatan kişinin unutulması olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu hatayı yapan bir daha yapacaktır. Bu onun kişiliğinde var olan bir şeyse, siz istediğiniz kadar iyi olun, güzel, ya da ona güveniyor olun, o sizi yine aldatacaktır. Bu nedenle kendinize yeni bir şans aramayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası