Sigara İçenlerde Akciğerin Temizlenmesi Ve Akciğerin Sigaradan Temizlenmesi

Sigaranın zararları ile ilgili olarak, bugüne kadar sizlerle çok fazla sayıda yazı paylaşımında bulunduk. Bu yazımızda da, sigaranın akciğere zararından söz edeceğiz. Sigaranın akciğere zararı sonrasında da akciğerin sigaradan temizlenmesi, ya da akciğerin temizlenmesi gibi konularda bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. Öncelikle, sigaranın akciğere zararından kısaca söz etmeye çalışalım:

Sigaranın akciğere zararı elbette akciğer kanseri ile alakalı. Sigaranın akciğere zararı akciğer kanseri olarak bilinmesine, ve insanların tamamının da kanser hastalığından korkmasına karşın, yine de sigarayı bırakma konusunda başarılı olamadıklarını görmekteyiz. Sigaranın akciğere zararı, sigaranın bırakılmaması halinde önlenemezken, akciğerin temizlenmesi sayesinde, sigaranın akciğere zararının olabildiğince azaltılabildiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Peki akciğerin sigaradan temizlenmesi, ya da sigara içenlerde akciğerin temizlenmesi işlemi nasıl gerçekleşmektedir?
Akciğerin temizlenmesi için beş adet tere otu demetine ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu tere otu demetlerinden her birini bir gün tüketmeniz gerekmektedir. Tere otu tüketiminde, bir demetin yarısını sabah saatlerinde, diğer yarısını ise öğleden sonra tüketmeniz gerekmektedir. Beş gün üst üste olmak kaydı ile, her gün bir demet tere otu tüketimi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ve, akciğerin temizlenmesi için bu uygulamayı, ayda bir sefer, beş günlük olmak kaydı ile uygulamanız önerilmektedir.
Akciğerin sigaradan temizlenmesi, ve sigara içenlerde akciğerin temizlenmesi için uygulanan tere otu tüketimindeki düzen, ikinci, ya da üçüncü gününe geldiğinde, sigara bağımlısının balgam atmaya başlaması gerekmektedir. Bu sırada, idrar sırasında yanma hissi de yaşanabilir; bu sayede, idrar yollarının temizlendiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Sigaranın akciğere zararını azaltamıyorsanız, o halde akciğerin temizlenmesi için çabalamanız gerektiğini unutmamalısınız…

Latest Comments
  1. turan

    tere otu istiyorum

  2. Anonim

    Bu karisimi kaç gün icecez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası