Mavinin İnsanlar Üzerindeki Etkisi Ve Mavinin Etkileri

Mavinin İnsanlar Üzerindeki Etkisi Ve Mavinin Etkileri

Bu yazımızda sizlere, mavinin etkilerinden söz edeceğiz. Mavinin insan üzerindeki etkisi; ve mavinin insanlar üzerindeki etkisi hakkında bilgi sahibi olmak adına mavinin etkileri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Renklerin etkilerinden sizlere son zamanlarda, MaviBoncugum.Com üzerinde sık sık bahsetmeye çalışıyoruz, ancak, bu yazımızda özellikle mavinin etkilerinden söz etmek istiyoruz, çünkü, mavi, her şeyden önce, benim en sevdiğim renktir. MaviBoncugum.Com için belirlemiş olduğumuz mavi rengin de çok eleştiri aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Fakat sitenin adına en uygun renl, elbette ki mavi idi… Mavinin etkilerini okuduğunuzda, umarız sizler de, mavinin insan üzerindeki etkisi, ve mavinin insanlar üzerindeki etkileri dolayısı ile, sitemizin rengini daha çok seversiniz 🙂

Mavinin etkileri: Mavinin insan üzerindeki etkisine baktığımızda, enerji sistemimizi rahatlatan, aynı zamanda da serinleten bir renk olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Mavinin insan üzerindeki etkisine bakmaya devam ettiğimizde, antiseptik etkisinden söz etmemiz gerekir, bunun nedeni de, insan vücudunun enerji seviyesini dengelemesinden kaynaklanmaktadır.
Mavinin insanlar üzerindeki etkisini anlatmaya devam ederken, solunum sistemini düzene soktuğunu; aynı zamanda da güçlendirdiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Boğaz sorunları yaşadığınız zamanlarda da mavinin etkilerinden faydalanabileceğiniz gibi, mavinin insanlar üzerindeki etkisi olarak, yüksek tansiyonu düşüren etkisinden de söz etmemiz gerekmektedir.
Bazı hastalıkların önlenmesinde de maviden yararlanmak mümkündür, örnek vermek gerekirse, bir takım çocuk hastalıkları, romatizma, sarılık, astım… mavi renk kullanımı sayesinde önlenebilme özelliğine sahip hastalıklar arasında yer almaktadır.
Mavinin insanlar üzerindeki etkisini anlatmaya devam ederken, var olan üzüntü duygusunun giderilmesinde, ve sahip olunan sezgilerin güçlendirilmesinde de mavinin gücünden yararlanılabileceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Mavinin etkilerine en yüksek düzeyde sahip olmak isteyenlerin, mavi rengi, turuncu, ve kırmızı tonları ile birlikte kullanmaları önerilmektedir. İlham kaynaklarının geliştirilmesi, ve sanatsal başarı için de mavinin etkilerinden yararlanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.