Sağlıklı Yaşam Diyeti Nasıl Yapılır?

Sağlıklı Yaşam Diyeti Nasıl Yapılır?

17 kilo nasıl verilir neredeyse hepimizin merak ettiği sorulardan bir tanesi. Pek çoğumuz, magazin dünyasının ünlü isimlerinin nasıl, 60 yaşında bile çok genç göründüklerini merak ediyoruz. Elbette ki magazin dünyasının ünlü isimleri, normal vatandaşlara göre daha fazla estetik operasyon geçiriyorlar; ancak bunun yanısıra bir de sağlıklı yaşam diyeti yapıyor ve gençleştiren diyetlerden yardım alıyorlar. İşte biz de sizlere bu noktada yardımcı olmak istedik.

Belki estetik operasyonlara pek fazla ilgi duymayız; ama sağlıklı yaşam için gerekli önlemleri alabiliriz. sağlıklı yaşam uzmanı ünlü bir isim ise, bir diğer ünlü, Pop müzik sanatçısına Sağlıklı Yaşam Diyeti uyguladı ve bu diyetin sırlarını bizlere açıkladı… Ve ”daha genç görünmenin sırları…” diyerek devam etti. İşte Sağlıklı Yaşam Diyetinin sırları hakkında bilmemiz gereken, ünlü sanatçıyı da gençleştiren uygulama…

Sağlıklı Yaşam Diyetinde, yeşil çay, soda ve beyaz protein bulunuyor. Ünlü doktordan, diğer ünlülere de uygulanan gençleştiren diyet ile ilgili bilgilerin istenmesi üzerine, bu diyetlerin özel diyetler olduğunu belirterek, kişiye özel diyetlerin, bir elma iki adet de ceviz ile sınırlı olmadığını ve kişinin metabolizmasına uygun diyetler olduğunu belirtti. Ancak, belirtilen tek detay şu ki, bu diyetler tamamen doğal, hiç bir katkı maddesi ve işlenmiş gıda içermeyen diyetler… Kişilere özel egzersizler, bölgesel masajlar, bitkisel gıda takviyeleri, bitki ve baharat çayı karışımları… Ancak bu belirtilen diyet unsurlarının içinde, kesinlikle sentetik ya da kimyasal içerik barındıran herhangi bir ürün yok.

Alınan bilgiye göre, ünlü sanatçıyı gençleştiren diyet için 2 sene çalışılmış. Bu diyette bol miktarda beyaz protein var; beyaz protein ise beyaz et ile elde ediliyor; yani balık ve tavuk.. Destek olarak da yeşil çay ve maden suyundan faydalanıldığı belirtiliyor. Ünlü sanatçı, sağlıklı yaşam diyeti için, 2.5 yıldır azimle çalışıyor ve son zamanlarda fiziği ve güzelliği ile adından çok sık söz edildiğini de belirtelim. Doktoruna göre ünlü sanatçının, gerçekleştirmiş olduğu görüntü güzelliğini sağlarken, çok fazla kilo vermediği, kendisi için faydalı olan maddeleri koruyup, yağlarını yaktığını belirtildi ve özellikle de bel ve karın bölgesindeki yağları yakarak azalttığını belirtti.

Ünlü sanatçının son konserlerinde, bacakları ile ne kadar ilgi çektiğinin bilindiğini belirten doktoru, sanatçının bu değişimini, tamamen sistemli, doğru ve doğal beslenme ve doğru takviyelerle gerçekleştirmiştir, bunun dışında hiç bir kimyasal takviye ya da estetik kesinlikle yoktur dedi.

Doktoru, ünlü sanatçının kadınların modeli olduğunu belirtirken, erkekler için de kendisini örnek almalarını istedi. Sanatçının, ne şekilde bir program uygulaması gerektiğini bildiğini ve gün içerisinde sürekli görüşmediklerini belirten doktoru, kendisinin de 50 yaşında olduğunu ve sağlıklı yaşam adına erkeklere bir örnek oluşturmaya çalıştığını ekledi.

Sanatçının, Sağlıklı Yaşam Diyeti ile kendisini psikolojik ve manevi olarak da geliştirdiğini belirten Doktoru, sanatçının son zamanlarda, daha güler yüzlü, daha sosyal ve daha aktif olduğunu da sözlerine ekledi ve maneviyatsız güzelliğin bir hiç olduğunu belirtti.

Doktor, diğer ünlülerin de, senelerdir kendisinin kontrolünde olduğunu ve bunlardan bir tanesine özel uyguladıkları diyet ile 1.5 senede 17 kilo verdiğini, verdiği kiloları da geri almadığını belirtti. Ünlü isimlerin nasıl bu kadar fit göründüğünü diğer ünlülerin de merak ettiğini belirten Doktor, diğer ünlü ismin 17 kilo vermek için, hayatından pek çok ilacı çıkarttığını da ekledi. Peki 17 kilo nasıl verilir?

Sağlıklı Yaşam Diyeti’ni uygulayan ünlü isim bir televizyon programında şunları söyledi: ”tatlıyı çok seven bir insanım. Canım tatlı çektiğinde Bitter Çikolata yiyorum. Sabahları, bir bardak süt, bal, yulaf ezmesi ve tarçın ile kahvaltımı yaparım. Öğle saatlerinde yeşil çay içerim. Bir de özel karışımım var: ılık bir bardak su içerisine yarım çorba kaşığı pekmez ekliyor ve karışım içerisine de limon sıkarak içiyorum.” diye konuştu ve fit olmasının sırrını da bunlara borçlu olduğunu belirtti.

 

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.