Sağlıklı Yaşam Diyeti Nasıl Yapılır – Nedir – İçeriği

Sağlıklı yaşam diyeti hakkında araştırma yapmak sizin en doğal hakkınız. Magazin programlarını izleyip de 75 yaşındaki isimlerin bile nasıl bu kadar genç göründüklerini düşündüğünüzü biliyoruz. Bu düşünceye kapılmanız da 17 kilo nasıl verilir sorusuna yanıt aramanız da sizin en doğal hakkınız.

Biz de ilerleyen bölümlerde sizlere sağlıklı yaşam diyeti nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını vereceğiz. Ve hatta bu diyetin ne olduğunu, neden yapmanız gerektiğini de anlatacağız. Genç görünmek bir yana, sağlıklı yaşamak hepimizin hakkı öyle değil mi? O halde bakalım neler yapabiliriz…

Belki estetik operasyonlara pek fazla ilgi duymayız. Ama sağlıklı yaşam için gerekli önlemleri alabiliriz. Sağlıklı yaşam uzmanı ünlü bir isim ise bir diğer ünlü, Pop müzik sanatçısına Sağlıklı Yaşam Diyeti uyguladı ve bu diyetin sırlarını bizlere açıkladı… Ve ”daha genç görünmenin sırları…” diyerek devam etti. İşte Sağlıklı Yaşam Diyetinin sırları hakkında bilmemiz gereken, ünlü sanatçıyı da gençleştiren uygulama…

Sağlıklı Yaşam Diyeti Nedir?

Sağlıklı yaşam diyeti nedir sorusunun yanıtını basit bir şekilde şöyle verebiliriz. Sağlık adına beslenmenizi ve yaşam tarzınızı düzeltmeniz, sizin için sağlıklı yaşam diyetinin tanımlaması olabilir. Uygulanış şekli ise tahmin ettiğinizden daha kolaydır. Ve de lezzetli… 🙂

Sağlıklı Yaşam Diyeti Ne Demek

Sağlıklı Yaşam Diyeti Nedir

Sağlıklı Yaşam Diyetinde, yeşil çay, soda ve beyaz protein bulunuyor. Ünlü doktordan, diğer ünlülere de uygulanan gençleştiren diyet ile ilgili bilgilerin istenmesi üzerine, bu diyetlerin özel diyetler olduğunu belirterek, kişiye özel diyetlerin, bir elma iki adet de ceviz ile sınırlı olmadığını ve kişinin metabolizmasına uygun diyetler olduğunu belirtti.

Ancak belirtilen tek detay şu ki bu diyetler tamamen doğal, hiç bir katkı maddesi ve işlenmiş gıda içermeyen diyetler… Kişilere özel egzersizler, bölgesel masajlar, bitkisel gıda takviyeleri, bitki ve baharat çayı karışımları… Ancak bu belirtilen diyet unsurlarının içinde, kesinlikle sentetik ya da kimyasal içerik barındıran herhangi bir ürün yok.

Alınan bilgiye göre, ünlü sanatçıyı gençleştiren diyet için 2 sene çalışılmış. Bu diyette bol miktarda beyaz protein var. Beyaz protein ise beyaz et ile elde ediliyor. Yani balık ve tavuk.. Destek olarak da yeşil çay ve maden suyundan faydalanıldığı belirtiliyor.

Ünlü sanatçı, sağlıklı yaşam diyeti için, 2.5 yıldır azimle çalışıyor ve son zamanlarda fiziği ve güzelliği ile adından çok sık söz edildiğini de belirtelim. Doktoruna göre ünlü sanatçının, gerçekleştirmiş olduğu görüntü güzelliğini sağlarken, çok fazla kilo vermediği, kendisi için faydalı olan maddeleri koruyup, yağlarını yaktığını belirtildi ve özellikle de bel ve karın bölgesindeki yağları yakarak azalttığını belirtti.

Ünlü sanatçının son konserlerinde, bacakları ile ne kadar ilgi çektiğinin bilindiğini belirten doktoru, sanatçının bu değişimini, tamamen sistemli, doğru ve doğal beslenme ve doğru takviyelerle gerçekleştirmiştir. Bunun dışında hiç bir kimyasal takviye ya da estetik kesinlikle yoktur dedi.

Sağlıklı Yaşam Diyeti Nasıl Yapılır?

Sağlıklı yaşam diyeti nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını sizlerle genel olarak paylaşacağız. Ama daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi bu diyetin kişiye özel olması gerektiğini unutmamalısınız. Dolayısı ile ünlü sanatçının nelere dikkat ettiğini göz önünde bulundurmanız adına aktarmaya devam edelim.

Sağlıklı Yaşam Diyeti Nasıl Uygulanır

Sağlıklıo Yaşam Diyeti Nasıl Yapılır

Doktoru, ünlü sanatçının kadınların modeli olduğunu belirtirken, erkekler için de kendisini örnek almalarını istedi. Sanatçının, ne şekilde bir program uygulaması gerektiğini bildiğini ve gün içerisinde sürekli görüşmediklerini belirten doktoru, kendisinin de 50 yaşında olduğunu ve sağlıklı yaşam adına erkeklere bir örnek oluşturmaya çalıştığını ekledi.

Sanatçının, Sağlıklı Yaşam Diyeti ile kendisini psikolojik ve manevi olarak da geliştirdiğini belirten Doktoru, sanatçının son zamanlarda, daha güler yüzlü, daha sosyal ve daha aktif olduğunu da sözlerine ekledi. Ve maneviyatsız güzelliğin bir hiç olduğunu belirtti.

Doktor, diğer ünlülerin de, senelerdir kendisinin kontrolünde olduğunu ve bunlardan bir tanesine özel uyguladıkları diyet ile 1.5 senede 17 kilo verdiğini; verdiği kiloları da geri almadığını belirtti. Ünlü isimlerin nasıl bu kadar fit göründüğünü diğer ünlülerin de merak ettiğini belirten Doktor, diğer ünlü ismin 17 kilo vermek için, hayatından pek çok ilacı çıkarttığını da ekledi. Peki 17 kilo nasıl verilir?

Sağlıklı Yaşam Diyeti’ni uygulayan ünlü isim bir televizyon programında şunları söyledi: ”tatlıyı çok seven bir insanım. Canım tatlı çektiğinde Bitter Çikolata yiyorum. Sabahları, bir bardak süt, bal, yulaf ezmesi ve tarçın ile kahvaltımı yaparım.

Öğle saatlerinde yeşil çay içerim. Bir de özel karışımım var: ılık bir bardak su içerisine yarım çorba kaşığı pekmez ekliyor ve karışım içerisine de limon sıkarak içiyorum.” diye konuştu ve fit olmasının sırrını da bunlara borçlu olduğunu belirtti.

 

Yorum Yapmak İstermisin?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.