İncir Kürü Nasıl Yapılır? İncir Kürünün Faydaları Nelerdir?

Bu yazımızda sizlere incir kürü ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de incir kürü nasıl yapılır; ya da incir kürünün faydaları nelerdir gibi soruların yanıtlarını öğrenmek istiyorsanız, öncelikle belirtelim ki incir kürü ile hamile kalmak dahi mümkün. Sonrasında da zaman kaybetmeden incir kürü ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

İncir kürü ile hamile kalmak mümkündür. İncir kürünün faydalarından, yumurta rezervi azalmış olan kadınlar yararlanabilirler. Yumurta çatlamasının daha etkin bir şekilde gerçekleşmesi için incir küründen yararlanılması gerekmektedir. Peki incir kürü nasıl yapılır? İsterseniz, incir kürünün faydalarından yararlanmak isteyenler için zaman kaybetmeden bu sorunun yanıtlarını da verelim:
İncir kürü nasıl yapılır? Bir litre su kaynatılır, ve su kaynarken içerisine on tane kuru incir ilave edilir. Tencerenin kapağı kapatılarak incirlerin su içerisinde yirmi dakika kaynaması sağlanır. Ardından ocağın altı kapatılır. Ilımasının sonrasında incirler suyun içerisinden alınır. Elde edilen incir suyu üçe bölünür, ve üç öğün, yemeklerden 15 dakika önce içilir. Her gün taze olarak hazırlanması gerekmektedir.
İncir kürü ilk önce 21 gün uygulanır. Sonrasında yedi gün ara verilir, ve bir 21 gün daha uygulanarak tamamlanması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası