Adet Kanamasını Söktürmek İçin Ve Adet Kanamasını Azaltmak İçin Öneriler

Bu yazımızda sizlere, adet kanamasını söktüren bitkilerden, adet kanamasını söktürücü bitkilerden, ve adet kanamasını söktürmek için yapılması gerekenlerden söz etmeye çalışacağız. Adet kanamasını söktüren bitkiler, ve adet kanamasını söktürücü bitkiler ile birlikte, adet kanamasını söktürmek için yapılması gereken çay önerisinden bu yazımızda sizlere ilk olarak söz edeceğiz.

Adet kanamasını söktürmek için, önceden kaynatılmış olan bir litre suyun içerisine, bir tutam civanperçemi, bir tutam maydanoz, bir tutam papatya, bir tutam nane, bir tutam adaçayı, bir tutam kimyon, bir tutam rezene, bir tutam karabaş otu, bir tutam anason… konulur. Adet kanamasını söktürmek için, adet kanamasını söktüren bitkiler ile hazırlanan bu karışımı on dakika bekletmeniz, ve sonrasında da, hazırlanan bu karışımdan, günde üç sefer içmeniz gerekmektedir.
Adet kanamasını azaltmak için ne yapmalı sorusuna da adet kanamasını azaltmak için vereceğimiz önerilerle yanıtlamaya çalışalım:
Adet kanamasını azaltmak için ne yapmalı? Adet kanamasını azaltmak için, iki gram papatya, bir bardak kaynar suyun içerisine konulur, ve on dakika bekletildikten sonra, sabahları aç karna içilmesi önerilir.
Adet kanamasını azaltmak için ne yapmalı sorusuna başka bir yanıt vermek istersek, adet kanamasını azaltmak için, 18 gram nane yaprağını iki bardak kaynamış suyun içerisine koymanız, ve on dakika bekletmenizi önermekteyiz. Sonrasında ise, adet kanamasını azaltmak için bu çaydan günde iki sefer içilmesi önerilmektedir.
Adet kanamasını azaltmak için yarım litre kaynamış suyun içerisine bir baş maydanoz, ve bir tutam kereviz konulup, beş dakika daha kaynatılır. Sonrasında ise, hazırlanan bu karışımın bir gece bekletilmesi önerilir. Üç sabah aç karna, adet kanamasını azaltmak için bu karışım suyu içilmelidir.
İki yemek kaşığı atkuyruğu, ve çobançantası, dört bardak soğuk suyun içerisine konulur, ve on dakika demlendikten sonra, gün içerisinde bitirilmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yandex.Metrica Gizlilik Politikası